دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

نمایش درخشان رونالدو تصمیم پوگبا را عوض کرد

پوگبا و رونالدو

خبرنگار مشهور انگلیسی از تمایل پوگبا به ماندن در منچستریونایتد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، قرارداد پل پوگبا با منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۲ به اتمام خواهد رسید و بسیاری معتقد هستند که این بازیکن سال آینده می‌خواهد در باشگاهی مثل رئال مادرید یا پاریس سن ژرمن توپ بزند.

مینو رایولا، مدیر برنامه او، فصل پیش نیز حرف رفتن را پیش کشید و باعث شد تا حاشیه‌های زیادی پیرامون پوگبا شکل گیرد. او گفت که ستاره مسلمان در یونایتد اصلا خوشحال نیست و پوگبای اصلی در تیم ملی فرانسه است. او اظهار داشت که تمام سعیش را می‌کند تا این بازیکن را از یونایتد خارج کند. البته پوگبا به این شایعات در آن زمان پاسخ خوبی داد و باعث شد تا با اتمام این حاشیه‌ها بتواند در نیم فصل دوم عملکرد خیلی خوبی از خود نشان دهد. با این حال همچنان موضوع رفتن پوگبا همیشه بر سر زبان‌ها است و بسیاری معتقد هستند که امسال، سال آخر پوگبا در تئاتر رویاها خواهد بود.

این موضوع باور بسیاری از خبرنگاران اروپایی بود تا اینکه رونالدو به یونایتد بازگشت و یک نمایش خیره کننده در اولین بازی خود در منچستریونایتد از خود نشان داد. رونالدو در شب بازگشت باشکوه به اولدترافورد ۲ گل برای یونایتد زد و باعث شد تا شیاطین سرخ نمایشی دل پذیر از خود به ثبت رسانند.

دیوید اورنستین، خبرنگار مشهور لیگ برتر انگلیس که برای اتلتیک می‌نویسد، مدعی شد که نظر پوگبا با بازگشت رونالدو به یونایتد کاملاً تغییر کرده و این بازیکن می‌خواهد قراردادش را تمدید کند.

اورنستین نوشت که نمایش منچستریونایتد و تاثیر بزرگ پوگبا روی تیم کنونی شیاطین سرخ باعث شده تا نظر این بازیکن ۱۸۰ درجه تغییر کند و موضع بازیکن کاملاً عوض شود.

پوگبا در این فصل تا اینجای کار خارق العاده‌ترین روزهای خود را سپری کرده و آمار بی‌نظیر و تاریخی ۴ بازی و ۷ پاس گل را به ثبت رسانده است.

با بازگشت رونالدو، امیدها به جمع منچستریونایتد بازگشته و بسیاری اعتقاد دارند که سولسشر می‌تواند اولین جام خود را بالاخره با این تیم کسب کند. رونالدو شب گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرد که می‌خواهد تمام توان خود را برای قهرمانی منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر انگلیس بگذارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.