دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳

قاسمی‌نژاد:

نکونام می‌تواند در اروپا مربیگری کند

محمد قاسمی نژاد

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد، این تیم در فصل آتی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آبروداری کرده و نتایج خوبی کسب کند.

به گزارش قدس آنلاین، محمد قاسمی‌نژاد در مورد دلایل غیبتش در تمرینات فولاد، اظهار داشت: این موضوع را با باشگاه و کادر فنی هماهنگ کردم و بعد از صحبت‌هایی که با آقایان ویسی و گرشاسبی داشتم به شمال رفتم تا یکسری از کارهایم را انجام دهم. در ضمن مصدومیتی جزئی داشتم که دنبال درمانش بودم و به زودی در تمرینات فولاد حاضر خواهم شد.

وی در ادامه در مورد جدایی جواد نکونام از فولاد خوزستان تصریح کرد: ما فصل خیلی خوبی را با هدایت نکونام پشت سر گذاشتیم و من برای ایشان آرزوی موفقیت دارم. به هر حال این جدایی‌ها همیشه در فوتبال وجود دارد، ولی نباید فراموش کنیم که نکونام نقش بسیار مهمی در موفقیت فولاد داشت و باید از زحمات ایشان و همچنین مدیرعامل قبلی باشگاه آقای سعید آذری تشکر کنم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: من چیزهای زیادی از نکونام یاد گرفتم و معتقدم او می‌تواند حتی در اروپا مربیگری کند. من خیلی در جریان این موضوع نیستم که چه اتفاقاتی افتاد تا نکونام جدا شد، ولی برای این مربی آرزوی موفقیت دارم.

قاسمی‌نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا فولاد می‌تواند با هدایت عبدالله ویسی نتایج خوبی بگیرد، گفت: ویسی هم مربی باتجربه‌ای است و برای خوزستان است. من برای این مربی هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که فولاد با هدایت ویسی و یک مدیر باتجربه مثل گرشاسبی نتیجه خوبی بگیرد. ما فصل مهمی در پیش داریم و امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا آبروداری کنیم و در بازی‌های داخلی هم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.