چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲

حاشیه های انتخاب شهردار کاشمر

انتخاب شهردار

در جلسه انتخاب شهردار کاشمر سه عضو شورا قبل از رأی‌گیری از جلسه خارج شدند.

به گزارش قدس آنلاین، علی اصغر مرادزاده  اظهار کرد: یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر کاشمر در دوره ششم با حضور هفت عضو اصلی و با دستور کار جلسه انتخاب شهردار شامگاه سه‌شنبه برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر با بیان اینکه پس از برگزاری مراسم تحلیف و تعیین هیأت رئیسه شورا، موضوع انتخاب شهردار در دستور کار قرار گرفت، افزود: حدود ٣٠ نفر برای تصدی این مسؤلیت رزومه‌کاری خودشان را به شورا شهر ارسال کردند.

وی با اشاره به اینکه پس از بررسی کارنامه متقاضیان، تعداد ١۵ نفر برای ارائه برنامه‌هایشان به شورا دعوت شدند، ابراز کرد: این افراد به صورت جداگانه با حضور در جلسات شورای شهر به ارائه برنامه‌هایشان در حوزه مدیریت شهری پرداختند و به سؤالات اعضا نیز پاسخ دادند. 

مرادزاده ادامه داد: سرانجام در جلسه امشب شورا با حضور هفت عضو اصلی شورا جلسه با دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد و از میان اسامی ١۵ کاندیدای پست شهرداری کاشمر، محمدصادقی با اکثریت آراء به عنوان چهل و پنجمین شهردار دومین شهر زیارتی خراسان رضوی انتخاب شد. 

رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر در پاسخ به حرف و حدیث‌های مطرح شده و اینکه سه نفر از اعضای شورا قبل از برگزاری رأی‌گیری اقدام به ترک جلسه کردند و عملا جلسه از حدنصاب خارج شده است، خاطرنشان کرد: جلسه با حضور هفت عضو برگزار شده است و سه عضو در رأی‌گیری شرکت نکردند و اقدام به ترک جلسه کردند. 

وی تاکید کرد: رأی‌گیری انجام شده کاملا قانونی برگزار شده است.

گفتنی است؛ محمد صادقی با سابقه ١٧ ماه شهردار شهر ۴ هزار و ۵٠٠ نفری میامی استان سمنان در حالی با رأی چهار عضو شورای شهر کاشمر به عنوان چهل و پنجمین شهردار این شهر انتخاب شد که جلسه با خروج سه عضو قبل از رأی‌گیری عملا از حد نصاب خارج شده بود. 

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.