چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸

چرا سولسشر رونالدو را تعویض کرد؟

رونالدو

سرمربی منچستریونایتد در خصوص تعویض رونالدو و برونو فرناندز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش قدس آنلاین، شب گذشته منچستریونایتد در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یانگ بویز سوئیس با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا شروعی ناامیدکننده در این رقابت داشته باشد. البته پیش از پایان نیمه اول این مسابقه منچستریونایتد با اخراج بازیکن خود یعنی «ارون وان بیساکا» مواجه شد و ۴۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کرد.

در دقیقه ۷۲ ، سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفت که هم رونالدو و هم برونو فرناندز را از بازی بیرون بیاورد. اتفاقی که مورد پسند رونالدو واقع نشد و بسیاری عنوان کردند که این بازیکن دوست داشت در زمین بماند.

سولسشر در خصوص این تعویض گفت: ۷۰ دقیقه از بازی گذشته بود و انرژی کم شده بود. آنها هم در بازی شنبه و هم این بازی در ترکیب بودند و برای همین من سعی کردم با آوردن ماتیچ، تجربه خوبی به تیم اضافه کنم و با آوردن لینگارد به تیم سرعت بدهم.

سرمربی منچستریونایتد در خصوص گلزنی دوباره کریستیانو گفت: شما سورپرایز نشدید چون میدانید او یک بازیکن منحصربفرد است. ما به او نیاز داریم و برای همین سعی کردم او را حفظ کنم و به همین دلیل کریس را بیرون آوردم.

در دیگر بازی گروهِ منچستریونایتد، شب گذشته آتالانتا و ویارئال به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند. در این گروه یانگ بویز با ۳ امتیاز صدرنشین است و منچستریونایتد در قعر جدول قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.