چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴

واکنش رئیس فدراسیون به ابطال انتخابات بدنسازی و پرورش اندام

عبدالمهدی نصیرزاده

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به ابطال نتیجه انتخابات ریاست این فدراسیون واکنش نشان داد.

به گزارش قدس آنلاین، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام درباره ابطال نتیجه انتخابات ریاست این فدراسیون از سوی دیوان عدالت اداری گفت:  این رای تجدید نظر بوده و وزارت ورزش نیز پاسخ لازم را به رای دیوان عدالت اداری انجام داده است. حتی اگر یک رأیی که فرد مدنظر داده مورد نظر قرار نگیرد، باز هم نتیجه ۲۸ بر ۱۴ می‌شود و تغییری در سرنوشت انتخابات ندارد.

وی افزود: ما در فدراسیون در این موضوع دخالتی نداریم و معاونت قهرمانی و همچنین معاونت حقوقی وزارت ورزش باید در این باره اظهار نظر لازم را انجام دهند.

به گزارش تسنیم انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز ۱۳ دی ماه سال ۹۹ برگزار و طی آن عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان رئیس جدید انتخاب و معرفی شد.

پس از برگزاری انتخابات، کاوه درودی یکی از نامزدهای ریاست که اتفاقاً رأیی در مجمع بدست نیاورده بود، از وزارت ورزش به عنوان مجری برگزاری آن به دیوان عدالت اداری شکایت کرد. وی دلیل این شکایت را رأی دادن حسین یارمحمدیان رئیس هیئت استان اصفهان در انتخابات عنوان کرد که خودش نیز یکی از نامزدها بود. طبق قانون فردی که نامزد انتخابات یک فدراسیون می‌شود، حق رأی دادن ندارد.

پس از بررسی‌های لازم از سوی دیوان عدالت اداری، این دیوان رای به ابطال نتیجه انتخابات داد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.