سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

شمسایی: باید در فوتسال تغییراتی ایجاد کنیم/الان وقت انتقاد نیست!

وحید شمسایی

نایب رئیس کمیته فوتسال گفت: از عزیزی خادم درخواست دارم با یک برنامه ریزی بلند مدت در فوتسال تغییراتی به وجود آورد.

به گزارش قدس آنلاین، وحید شمسایی در مورد باخت 3 بر 2 تیم ملی فوتسال در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی 2021 لیتوانی اظهار داشت: در ابتدا به بازیکنان تیم ملی و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم و بابت زحماتی که تا این مرحله کشیدند تشکر و قدردانی دارم. در حال حاضر در موقعیتی نیستیم که بخواهیم انتقاد کنیم. همه در روند آماده‌سازی تیم ملی زحمت کشیدند و زندگی ورزشی همین برد و باخت‌ها است و این روند تا پایان دوران زندگی ورزشی ادامه دارد.

نایب رئیس کمیته فوتسال گفت: ما باید آینده‌نگر باشیم .جا دارد در این جا از عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال بابت زحماتی که در طول این مدت در روند آماده‌سازی و امکانات داشت تشک کنم. یکی از بی‌سابقه‌ترین پرداخت پاداش‌های ملی‌پوشان در تورنمت ها انجام شد. امیدوارم فدراسیون با یک برنامه‌ریزی خوب و بلندمدت برای فوتسال تغییراتی در این رشته به وجود آورد.

شمسایی همچنین در مورد تیم ملی قزاقستان در این بازی عنوان کرد: این تیم نسبت به سال‌های گذشته عملکرد بهتری داشت و از ابتدای بازی با ایران آنها با هدف و برنامه بازی کردند. حتی با وجود اینکه در نیمه اول 2 گل دریافت کردند اما در نیمه دوم عملکرد خوبی نسبت به نیمه اول داشتند. تیم قزاقستان در این سال‌ها به فکر جوان‌گرایی بوده و با جوان‌گرایی و برنامه‌ای که داشتند توانستند به مرحله نیمه نهایی این رقابتها  صعود کند.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.