سه‌شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱

امیر واحدی:

دکترین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دفاعی است

امیر واحدی

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: دکترین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دفاعی است و ایران هیچ چشم‌داشتی به کشورهای دیگر ندارد.

به گزارش قدس آنلاین، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب در محضر «کلنل» که در کتابخانه مرکزی مشهد برگزار شد، در خصوص تحولات اخیر در مرزهای مشترک ایران با کشورهای همسایه، اظهار کرد: دکترین نیروهای مسلح ما دفاعی است و هیچ چشم‌داشتی به کشورهای دیگر نداریم.

وی افزود: هر اقدام و کاری که انجام می‌دهیم برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و کاری به کشورهای دیگر نداریم.

امیر سرتیپ واحدی خاطرنشان کرد: به دشمنان اعلام می‌کنیم که سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از کشور دارای آمادگی صد درصد هستند.

وی تصریح کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز آماده‌تر از هر روز است و منتظر فرمان فرماندهی معظم کل قواست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: ارتش و سپاه دو برادر هستند که هدف مشترکی دارند و آن هم رساندن پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی آن است. هیچ اختلافی میان ارتش و سپاه نیست و روز به روز همبستگی ما بیشتر می‌شود؛ چراکه همگی سرباز ولایت هستیم.

وی با اشاره به چاپ کتاب در «محضر کلنل» توسط نشر ستاره‌ها، خاطرنشان کرد: کاری که سپاه امام رضا(ع) توسط نشر ستاره‌ها انجام داده و یکی از قهرمانان ارتش را در قالب کتاب به مردم معرفی کرده کار بزرگی است که ما نیز باید مانند آن را انجام دهیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.