یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۴

دراسرائیل

معلمان با تفنگ به مدرسه می‌روند!+عکس

رژیم صهیونیستی از بیم حملات مسلحانه به مدارس اسرائیل دست به انجام اقدامات متعدد از جمله مسلح کردن معلمان زده است.<BR> <BR>

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری فاکس نیوز، رژیم صهیونیستی برای مقابله با حملات مسلحانه به مدارس اسرائیل دست به اقدامات متعددی زده که از آن جمله می‌توان به مسلح کردن دبیران اشاره کرد.

همچنین پلیس اسرائیل برای تامین امنیت کلاس‌های درس در اراضی اشغالی از نگهبانان مسلح خصوصی، حصار و گیت‌های ورودی در مدارس استتفاده می‌کند و به معلمان اجازه داده شده برای مقابله با حملات مسلحانه با خود سلاح حمل کنند.

اورن شمتوو، مدیرعامل آکادمی تحقیق و امنیت اسرائیل می‌گوید: حملات به مدارس معمولا در مدت کوتاهی نظیر چند دقیقه روی می‌دهد و مسلح کردن دبیران می‌تواند این امکان را فراهم کند که عده‌ای از این حملات جان سالم به در برند. اگر در جریان حمله به مدرسه‌ای در نیوتاون آمریکا حداقل دو دبیر مسلح در آن مدرسه بودند این امکان وجود داشت که این حمله قربانیان کمتری داشته باشد.

نظرات

  • مسلمون ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۲
    0 0
    اين ها تبليغات صهيونيست ها عليه مسلمون هاس. شما چرا دامن ميزنين؟ مسلمون ها هرگز به بچه هاي مدرسه اي حمله نمي کنن، فرقي نداره دين يا مسلک سياسيشون چي باشه

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.