موبایل

کل اخبار:174

 • ثق ۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۹:۱۰

  سهم ۹۰ درصدی قاچاق از بازار ۲ میلیارد دلاری گوشی موبایل در کشور

  در حالی که می رفت تا گام موثری در زمینه اقتصاد مقاومتی برداشته شود،‌ وزیر ارتباطات اعلام کرد که طرح رجیستری فعلا به تعویق افتاده است که همین موضوع نشان می‌دهد مافیای قاچاق گوشی های تلفن همراه بیکار ننشسته و دست روی دست نگذاشته‌اند.

 • ثقا ۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۱۴:۳۹

  مشکل فنی، رجیستری را به تعویق انداخت/ ثبت ۲ میلیون شماره سریال در سامانه

  سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالاوارز با بیان اینکه مشکل فنی در دقیقه ۹۰، اجرای رجیستری را به تعویق انداخت از حل مشکل و اجرای آن در هفته جاری خبر داد و از مردم خواست تا نگران نباشند؛ این طرح مشمول گوشی‌های فعال نشده و باعث افزایش قیمت نمی‌شود.

 • یبا ۱۳۹۵-۰۵-۰۲ ۱۶:۱۳

  فروش «آیفون» غیرقانونی است

  هشدار به خریداران موبایل؛ هیچ سیم‌کارتی روی موبایل‌های قاچاق فعال نمی‌شود

  دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به آغاز طرح رجیستری موبایل با تأکید بر اینکه هیچ سیم‌کارتی در موبایل‌های قاچاق فعال نمی‌شود، از خریداران موبایل خواست تا پیش از خرید تلفن همراه مورد نظر، فعال شدن سیم‌کارت در این گوشی‌ها را چک کنند.

 • یسقل ۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۱۶:۱۵

  موبایل را به جمع گرم خانواده راه ندهید

  آن زمان ها که هنوز استفاده از تلفن‌های هوشمند فراگیر نشده بود، همسرا برای یکدیگر و کودکانشان وقت می گذاشتند، کمتر کسی از دردهای استخوانی می نالید و هنوز هم بازار نشستن پای قصه مادربزرگها گرم بود. آن زمانها کسی خانواده مجازی نداشت و محیط خانه به خاطر وای فای سرد نشده بود، حال چه کنیم که این وای فای بلای جان خانه مان نشود؟

 • قفغ ۱۳۹۵-۰۴-۳۰ ۱۵:۰۱

  معرفی ۲۰ اپلیکیشن برتر موبایل

  امروز تلاش شده است تا جمعی از اپلیکیشن هایی را گرد هم آورده و به شما معرفی کنیم که به عنوان محبوب ترین اپلیکیشن ها شناخته می شوند.

 • یلد ۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۱۱:۴۰

  همه چیز درباره بازی موبایلی که در حال تسخیر دنیاست

  Pokémon Go در حال تسخیر بازی های ویدئویی و رسانه های این حوزه است، این بازی اگرچه تنها چند روز است در آمریکای شمالی عرضه شده اما با عرض اندام در برابر بزرگان این حوزه، به تیتر یک رسانه های دنیا تبدیل شده است.

 • غت ۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۱۱:۳۵

  با علاقه چک کردن موبایل توسط همسر، چه باید کرد؟

  همسرتان چنان مشتاقانه و پیگیرانه، موبایل خود را چک می کند که با وجود مشاجره و بحث هایی که داشته اید، باز هم تمایل به چک کردن دارد. این کار دلایل متعددی می تواند داشته باشد و گاهی از یک عادت سرچشمه می گیرد. اما چه باید چه باید کرد؟

 • بازار موبایل ۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۱۱:۱۸

  مشتریانی که فقط موبایل های میلیونی آنها را راضی می کند

  پُز پولداری با «لاکچری های» نجومی

  قدس ‌آنلاین/مهدی شهرآبادی؛ برای گزارش از بازار موبایل و وضعیت قیمت ها به چند پاساژ سطح شهر رفتم. وقتی با یکی از مغازه دارها مشغول صحبت بودم، فردی با کت وشلوار گران قیمت وبه قول امروزی ها «تیپ مایه داری خاص» که برای خرید شارژر به بازار آمده بود، وارد مغازه شد.

 • موبایل قاچاق ۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۵:۱۷

  رجیستری، روزنه امید مبارزه با گوشی قاچاق

  طرح رجیستری، راهکاری برای کاهش قاچاق گوشی تلفن همراه است که قرار بود سال گذشته در کشور اجرایی شود اما به دلایل مختلف اجرای آن به تعویق افتاده است.

 • لنوو ۱۳۹۵-۰۳-۱۵ ۱۳:۱۱

  لنوو برای باقی ماندن در رقابت تلفن های خود را بدون سود می فروشد

  چنگ ژودونگ، مدیر بخش تجارت موبایل لنوو اخیرا گفت که آن ها تلفن های همراه شان را بدون سود می فروشند، صرفا به این دلیل که قادر به رقابت با دیگر شرکت ها در بازار اسمارتفون ها باشند، خصوصا در کشور عجیبی چون چین

 •  بچه ۱۳۹۵-۰۳-۰۷ ۱۱:۴۲

  به گفته روانشناس بالینی؛

  از چه زمانی برای بچه موبایل بخریم؟

  به جای جلوگیری و منع کودکان و نوجوانان، فرهنگ استفاده صحیح از آن را به آنها آموزش داد.

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۳-۰۱ ۱۲:۱۵

  رئیس مرکز تحقیقات بیوشیمی دانشگاه تهران مطرح کرد

  بیشتر از ۲۳ دقیقه در روز از موبایل استفاده نکنید

  رئیس مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیکی دانشگاه تهران گفت: در بررسی انجام شده به این نتیجه رسیدیم متوسط زمانی که در روز و طبق استاندارد می‌توان از تلفن همراه استفاده کرد برای یک فرد سالم ۲۳ دقیقه است که این زمان باید در چند نوبت تقسیم شود.

 •  موبایل ۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۳:۲۰

  ۵ دردسر طرح تغییر اپراتور با حفظ شماره موبایل/ یک ماه تا اجرای ترابردپذیری شماره

  الزام یادگیری ضوابط اپراتور جدید و ضوابط ترابرد پذیری، سردرگمی تماس گیرنده‌ها با مشترکان ترابرد شده، افزون شدن ابهامات حساب و کتاب اپراتورها، تمایز بین مشترکان جدید و قدیم و کارشکنی اپراتور درباره مشترک خارج شده از جمله نگرانی‌های اجرای طرح تغییر اپراتور با حفظ شماره موبایل است.

 • سرطان ۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۱۹:۵۲

  مطالعات نشان می دهد که هیچ ارتباطی بین گوشی های موبایل و میزان ابتلا به سرطان وجود ندارد

   تحقیقات نشان می دادند که تعداد مبتلان به تومور مغزی در استرالیا از سال ۱۹۸۲ تا ۲۰۱۳ با سایر داده هایی که نشان می داد میزان استفاده از گوشی های موبایل در کشور در همین بازه تا چه اندازه گسترده بوده است کاملاً برابر بود

 • سرطان مغز ۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۱۰:۳۸

  چه رابطه‌ای میان موبایل و سرطان مغز وجود دارد؟

  بر اساس مطالعات ۳۱ ساله استرالیایی‌ها، هیچ رابطه‌ای میان استفاده از موبایل و سرطان مغز وجود ندارد.

 •  موبایل ۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۳۵

  سلامت؛

  استفاده از موبایل در این زمان موجب مرگتان می شود

  اگر جان خود را دوست دارید تا جایی که امکان دارد از گوشی در حین شارژ استفاده نکنید چرا که ممکن است به قیمت جان شما تمام شود.

 • آلمان ۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۲۳:۳۳

  راهکار جالب در آلمان برای افرادی که حین راه رفتن از موبایل استفاده می کنند

 • شهر ۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۲۳:۴۰

  شهری فاقد از اینترنت، موبایل و رادیو

  قدس آنلاین: شهر گرین بنک در مرکز منطقه‌ خاموش رادیویی ایالات متحده قرار - بخش هایی از ایالات ویرجینیا، ویرجینیای غربی و مریلند - دارد. منطقه‌ خاموش رادیویی آمریکا، محیطی مستطیل شکل با مساحت ۲۱ هزار کیلومتر مربع است که برای دور نگه داشتن رادیو تلسکوپ های منطقه از سیگنال های مختلف ایجاد شده است.

 • شارژ تلفن همراه ۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۲۳:۱۰

  شارژ گوشی به گوشی!

  با وجود روش های متنوع شارژی که امروزه از آن ها بسیار استفاده می شود، دیگر با مشکل اتمام ناگهانی شارژ دستگاه های الکترونیک خود به ویژه گوشی های همراهمان مواجه نیستیم. اما اگر پاوربانک خود را فراموش کنید چه؟ جای نگرانی نیست. امروز ابزاری ساده برای حل این مشکل معرفی خواهیم کرد.

 • نحوه امن‌سازی موبایل برای فرزندان ۱۳۹۵-۰۲-۰۴ ۰۸:۳۳

  آيفون‌هاي شيشه‌اي، نسل جديد گوشي‌هاي iPhone

  اپل میزان تولید گوشی‌های iPhone ۶ و ۶S را به يك سوم كاهش داده است تا موجب كاهش تقاضا براي گوشي جديد iPhone ٧ نشود.

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۱۶:۰۰

  دسترسی به اطلاعات کامپیوتر با موبایل

  با نصب یک نرم افزار جدید دسترسی به فایل های ذخیره شده بر روی دسکتاپ با گوشی همراه فراهم می شود.

 • موبایل کودکان ۱۳۹۵-۰۱-۲۳ ۱۰:۴۵

  نحوه امن‌سازی موبایل برای فرزندان

  آیا تمام برنامه‌های موجود در فروشگاه‌های اپلیکیشن موبایل برای محدوده سنی کودکان نیز مناسب است؟ آیا کودکان ما توانایی تشخیص برنامه‌های مناسب از غیر مناسب را دارند؟

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۶:۰۰

  مالیات بر ارزش افزوده کجای قبوض موبایل است؟

  کمیسیون اصل نود مجلس در حالی سراغ ارجاع پرونده یکی از اپراتورهای موبایل به دیوان محاسبات کشور بابت ردیف هزینه‌ای "مالیات بر ارزش افزوده" می‌رود که این ردیف اصلا در قبوض صورتحساب دوره‌ای وجود ندارد.

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۱:۰۰

  بدون مراجعه به مراکز درمانی؛

  با موبایل آزمایش خون بگیرید

  یک شرکت اروپایی روشی را ابداع کرده است که می توان به کمک گوشی های همراه هوشمند، آزمایش خون را در منزل و بدون مراجعه به مرکز درمانی انجام داد.

 • موبایل  ۱۳۹۵-۰۱-۱۷ ۱۵:۰۰

  رهایی از کثیف‌ترین وسیله شخصی؛ موبایل

  کثیف ترین وسیله ای که همیشه همراهمان است!

  تلفن همراه به دلیل این‌که همیشه در دستان شماست و با دستانی که در تاکسی، مترو و سر کار آلوده می‌شوند آن را در دست گرفته و از آن استفاده می‌کنید، یکی از آلوده‌ترین وسایل شخصی شماست. در کنار موبایل، رتبه دوم آلوده‌ترین وسایل به کیبورد و ماوس تعلق می‌گیرد. اگر موبایلتان رنگ روشنی داشته باشد، کثیفی آن بیشتر مشخص می‌شود.

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۱۱:۱۱

  تصویر جدید فاش شده از پی ۹ هواوی وجود دو دوربین در پشت این گوشی را تایید می‌کند

  هواوی ۱۸ فروردین ماه سال جاری نسل جدید پرچمدار خود را که پی ۹ نام دارد، رونمایی خواهد کرد. حال سه روز پیش از رونمایی از این گوشی هوشمند تصویری از پنل پشتی پی ۹ منتشر شده که جزئیات آن را به وضوح نمایش می‌دهد. با زومیت همراه باشید.

 • تلفن ۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۱۱:۰۵

  چرا دارندگان سیم کارتهای نو مزاحم تلفنی دارند؟

  معاون وزیر ارتباطات به ارائه توصیه‌هایی به خریداران سیم‌کارت‌های جدید پرداخت که ممکن است برخی از آنها با وجود نو بودن دارای مزاحمان تلفنی باشند.

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۱-۱۴ ۲۰:۴۳

  فناوری و اطلاعات؛

  تاثیرات موبایل بر بدن شما

  امواج گوشی‌های همراه آسیب‌های فراوانی به سلامتی افراد می‌رساند که با افزایش آگاهی می‌توان این آسیب‌ها را به حداقل رساند.

 • موبایل ۱۳۹۵-۰۱-۱۴ ۲۰:۴۱

  عرضه گوشی تاشوی سامسونگ تا سال آینده به تعویق افتاد

  سامسونگ قرار است سال آینده میلادی، یک گوشی هوشمند تاشو عرضه کند و برخلاف ادعای قبلی یکی از مدیران این شرکت در سال گذشته، که از عرضه چنین محصولی در سال ۲۰۱۶ خبر داده بود، به نظر می رسد این اتفاق به سال آتی موکول شده است. این گوشی نمایشگری ۷ اینچی از نوع OLED خواهد داشت که می تواند از تبلت به اسمارت فونی ۵ اینچی تبدیل شود.

 • قاب ۱۳۹۵-۰۱-۰۶ ۰۰:۳۴

  گل های طبیعی در قاب موبایل+تصاویر

  قدس آنلاین: فرا رسیدن فصل بهار موسم شکفتن گل ها است و تغییر زندگی انسان ها در همه شئون زندگی.