ازدواج

کل اخبار:280

 • ماجراهایی خواندنی از هووهای عصر قاجار!؟ ۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۱۲:۲۵

  ماجراهایی خواندنی از هووهای عصر قاجار!؟

  قدس انلاین_مصطفی لعل شاطری: یکی از ویژگی های عصر قاجار، اختیار نمودن چند همسر از سوی مردان، به ویژه رجال درباری و اقشار مرفه جامعه بود، اما این موضوع گاه با واکنش های مخفیانه زنان همراه می شد.

 • ازدواج ۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۱۷:۲۰

  کدام بانک ها وام ازدواج می‌دهند؟

  متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه و انتخاب یکی از بانک‌های عامل نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 • تشریفات ازدواج و خرج وبرج های اضافی ۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۰۸:۰۱

  تشریفات ازدواج و خرج وبرج های اضافی

  قدس انلاین: شاید خیلی از جوانان یکی از دلایل تن ندادن به مسوولیت های زندگی مشترک را هزینه های سرسام آور مراسم شروع این زندگی بدانند؛ هزینه های عقد و عروسی و... که در سال های اخیر به طور غیرعادی تغییر کرده و از مراسم جشن ساده ای که برای شروع یک زندگی، به مراسم های بسیار مجلل و پر زرق و برق و با نیت چشم و هم چشمی تبدیل شده است که در اکثر موارد عروس و داماد باید تا سالیان سال هزینه این تجملات و چشم و هم چشمی ها را به صورت وام و قسط بپردازند.

 • حال و روز زنان بیوه در عصر قاجار ۱۳۹۴-۰۳-۳۱ ۱۶:۴۶

  حال و روز زنان بیوه در عصر قاجار

  قدس انلاین_مصطفی لعل شاطری: در نظام خانوادگی دوران قاجار، حق طلاق با مرد بود و در این بین درخواست طلاق از سوی مرد با بهانه و یا بدون بهانه برای اجرای آن کافی بود.

 • ازدواج ۱۳۹۴-۰۳-۲۷ ۱۹:۳۳

  آشنایی با روش ثبت نام در سایت همسریابی

  در سایت همسریابی مجاز، اطلاعات شخصی تان را ثبت می کنید از نام تا تناسب اندام و بعد از طی کردن مراحل ثبت نام منتظر می نشینید تا همسر مورد علاقه شما با اسب سفید از راه برسد.

 • مقاله ۱۳۹۴-۰۳-۲۵ ۰۷:۵۵

  خواستگاری خلاقانه در پایان یک مقاله ISI!

  اگر فکر می کنید کاربرد مقاله های علمی تنها به پر کردن رزومه علمی یا ارتقای رتبه اساتید منحصر می شود و بخش تقدیر و سپاسگزاری مقالات هم جایی کسالت آور برای تقدیر و تشکر از استادان و همکاران است، شاید وقتش رسیده باشد که کمی دقیق تر به مقالات نگاه کنید!

 • ازدواج ۱۳۹۴-۰۳-۱۸ ۱۸:۲۸

  خیّرین جایگزینی برای واسطه‌گری در امر ازدواج

  مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به این‌که سلامت جامعه نیازمند آرامش، مهربانی و عطوفت است، گفت: در گدشته بزرگان برای امر ازدواج پیش‌قدم می‌شدند و امروز خیرین در این زمینه پیش‌قدم هستند و نقش این افراد جایگزین واسطه‌گری‌های گذشته شده است.

 • ازدواج ۱۳۹۴-۰۳-۱۲ ۱۸:۵۵

  اشتغال، مهم‌ترین عامل گریز جوانان خراسان‌شمالی از ازدواج

  سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌شمالی گفت: مهمترین مشکل جوانان این استان در گریز از ازدواج اشتغال است.

 • اسبقیان ۱۳۹۳-۰۷-۰۶ ۱۶:۴۳

  افتتاح نمایشگاه تخصصی ازدواج در تبریز

  قدس آنلاین: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از افتتاح نمایشگاه تخصصی تسهیلات و مشاوره ازدواج در تبریز خبر داد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۰-۰۴-۲۸ ۱۱:۵۹

  آموزش به دختران برای ازدواج با میلیونرها!

  چین کشور عجیب و غریبی است. در این کشور همه چیز پیدا می‌شود. حتی مدرسه‌ای برای آموزش دختران برای ازدواج با میلیونرها!