قیمت خودرو

کل اخبار:307

 • قیمت خودرو ۱۳۹۳-۰۸-۱۰ ۰۸:۲۳

  قیمت برخی خودروهای تولید داخل

 • خودرو ۱۳۹۳-۰۸-۰۷ ۰۹:۲۵

  دستورالعمل ضوابط فروش خودرو در انتظار اقدام وزیر صنعت

  دستورالعمل ضوابط و شرایط فروش خودرو در کشور تدوین شده و در انتظار اقدام وزیر صنعت، معدن و تجارت برای تایید و ارسال به هیات دولت برای تصویب نهایی و اجرا به سر می‌برد.

 • واردات خودروهای لوکس ۱۳۹۳-۰۸-۰۷ ۰۶:۴۵

  22 خودرو جديد در راه بازار

  عدم تنوع در سبد محصولات خودروسازان در حالي يكي از نارضايتي‌هاي هميشگي مشتریان و مسوولان بوده است كه خودروسازان با پشت‌سر گذاشتن دو سال سخت در توليد، به‌دنبال ايجاد تنوع در محصولات خود هستند؛ به‌طوری‌که دو خودروساز بزرگ كشور برنامه‌هايي براي ورود 22 خودرو جديد به سبد محصولات خود دارند.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۰۷-۲۱ ۱۱:۳۳

  پیگیر کاهش قیمت خودرو هستیم/ دستهای پشت پرده عامل تثبیت گرانی

  سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی وجود دستهای پشت پرده را عاملی برای تثبیت گرانی قیمت خودرو عنوان کرد و گفت: اکنون اعضای هیات دولت، مجلس و خودرو سازان، معتقد به کاهش قیمت خودرو هستند، پس چرا این خواسته محقق نمی شود، لذا مافیای موجود در تلاش برای بالا نگه داشتن قیمت خودرو و کسب سودهای کلان است.

 • خودرو ۱۳۹۳-۰۷-۱۹ ۱۱:۳۷

  نوسان اندک در قیمت خودروهای داخلی

  قیمت بیشتر خودروهای داخلی در آغاز هفته تغییر خاصی نسبت به هفته گذشته نداشته است با این حال در چند خودرو شاهد نوسان اندک در قیمت‌ها هستیم.

 • خودرو ۱۳۹۳-۰۷-۱۹ ۱۰:۰۲

  با 30 میلیون‌ تومان چه ماشینی بخریم؟ +جدول

  به گزارش قدس آنلاین به نقل ازجام نیوز،قیمت روز خودروهای صفر ارزان‌قیمت بازار تهران که کمتر از 30 میلیون تومان قیمت خورده به شرح جدول زیر است:

 • خودرو ۱۳۹۳-۰۶-۲۷ ۱۲:۰۱

  سرنوشت 10 هزار دستگاه خودروی معیوب تولید داخل

  یکی از مسوولان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران جزئیات جلوگیری از عرضه 10 هزار دستگاه خودروی معیوب تولید داخل در سال گذشته و سرنوشت این خودروها را بیان کرد.