سازمان بیمه سلامت

کل اخبار:38

 • بیمه ۱۳۹۳-۱۰-۲۱ ۱۲:۱۵

  بیمه ۸ میلیون ایرانی در ۸ ماه/برگزاری جشن بیمه شدگان

  سخنگوی ستاد اجرایی بیمه همگانی ایرانیان از بیمه شدن حدود ۸ میلیون نفر طی ۸ ماه خبر داد و گفت: ثبت نام متقاضیان متوقف نمی شود و همچنان ادامه دارد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۱۰-۲۱ ۱۰:۲۳

  فردا برگزار می‌شود

  جشن «بیمه سلامت همگانی»

  معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اعلام این خبر که فردا (دوشنبه) جشن بیمه سلامت همگانی به دنبال تکمیل پوشش بیمه همگانی برگزار می‌شود گفت: تا کنون هشت میلیون ایرانی فاقد پوشش بیمه، دفترچه‌های بیمه همگانی خود را دریافت کرده‌اند.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۰۹-۲۸ ۱۰:۲۱

  طرح ردیابی داروهای گران قیمت

  انوشیروان محسنی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان در جمع خبرنگاران در اصفهان گفت: در این طرح این نوع داروها با ثبت در سامانه اینترنتی ردیابی می شوند تا از ورود مجدد آنها به چرخه خرید و فروش جلوگیری شود و برای بیمار استفاده شوند.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۰۹-۲۵ ۱۵:۵۱

  مدیرعامل بیمه سلامت:

  ۳۰ میلیارد تومان به مبارزه با اعتیاد در کشور اختصاص یافت

  مدیرعامل بیمه سلامت با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت ریشه‌کن‌شدن اعتیاد در جامعه گفت: اعتیاد یکی از مشکلات کشور ما است که برای مبارزه با آن ۳۰ میلیارد تومان اختصاص دادیم.

 • کودکان ۱۳۹۳-۰۷-۲۰ ۱۳:۳۴

  ارائه خدمات دندانپزشکی به کودکان زیر 14 سال از امروز

  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از ارائه بسته خدمات دندانپزشکی برای کودکان زیر 14 سال از امروز بیستم مهرماه در سراسر کشور خبر داد.

 • بیمه ۱۳۹۳-۰۷-۱۹ ۱۱:۰۸

  معاون توسعه خدمات بیمه‌ای بیمه سلامت ایران:

  بیمه همگانی سلامت برای نیازمندان، رایگان ادامه می‌یابد

  معاون توسعه خدمات بیمه‌ای بیمه سلامت کشور با بیان اینکه تاکنون برای ۵ میلیون و ۷۷۰ هزار نفر دفترچه بیمه همگانی سلامت صادر شده است،گفت: بیمه همگانی سلامت برای افرادی که نیازمندی آنها توسط دستگاه‌های رفاهی مشخص شود، رایگان خواهد بود.

 • همگانی ۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۱۷:۰۶

  پیگیری تصویب آیین نامه بیمه همگانی و اجباری در دولت

  ثبت‌نام «اختیاری» بیمه سلامت تا کی ادامه دارد؟

  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پاسخ به پرسشی درباره اجباری شدن بیمه همگانی عنوان کرد: فعلا آیین‌نامه بیمه همگانی و اجباری را از دولت پس نگرفته‌ایم. در آیین نامه ابزار کنترلی و ضوابطی برای این امر معین کرده‌ایم. منتظر مانده‌ایم تا روند اختیاری ثبت نام شکل بگیرد و بعد وارد ضوابط اجباری شویم.

 • بیمه ۱۳۹۳-۰۷-۰۵ ۱۲:۲۵

  مقاومت 3 ساله صندوق‌های بیمه ای برای ادغام / پیشنهادهای جدید در راه مجلس

  3 سال از زمان شروع به کار سازمان بیمه سلامت که با هدف ادغام سازمانهای بیمه ای تشکیل شد گذشت. اما با وجود مهلت‌های تعیین شده توسط مجلس هیچیک از صندوقهای بیمه‌ای و در راس آنان سازمان تامین اجتماعی موافقت خود را برای ادغام اعلام نکرده اند.