همه‌ی خبرهای امروز
 • حسن هانی‌زاده ۱۳۹۷-۰۲-۲۳ ۱۷:۱۷

  انتخابات عراق وچالش‌های  دولت آینده

  حسن هانی‌زاده

  قدس آنلاین: انتخابات پارلمانی عراق در حالی برگزار شد که مردم این کشور نسبت به دورنمای تشکیل یک دولت فراگیر ملی برای برون رفت عراق از بحران های داخلی بشدت ابراز تردید می‌کنند.

 • درگیری‌های کشمیر ۱۳۹۷-۰۲-۱۹ ۱۶:۴۳

  جبهه تکفیر در طمع کشمیر

  سید سرباز روح‌الله رضوی

  این موضوع که نخبگان کشمیر هم به صف مبارزان مسلح پیوسته‌اند نشان از عمق بیشتر تنش میان هند و پاکستان است و فضای این منطقه بیش از آنکه عاقلانه باشد سوار بر موج احساس است.

 • انتخابات لبنان ۱۳۹۷-۰۲-۱۹ ۱۰:۱۳

  انتخابات لبنان پیروزی عقل بر زر و زور

  حسین شیخ‌الاسلام

  لبنانی‌ها همان حزب اللهی را انتخاب کرده‌اند که به گفته آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و برخی دول غربی «تروریست» هستند اما مردم این کشور نشان دادند که به چنین یاوه گویی هایی باور ندارند.

 • لبنان ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۲:۵۱

  انتخابات لبنان و پیروزی محور مقاومت

  حسن هانی‌زاده

  صرف نظر از پیروزی مقاومت، پیام انتخابات لبنان، این بود که ملت این کشور به این نتیجه رسید که حزب الله به عنوان یک نهاد نظامی سیاسی توانست لبنان را در برابر تهدید گروهک‌های تروریستی بیمه کند.

 • بهروز فرهمند ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۸:۲۷

  ۲ درس انتخابات لبنان برای پسر سلمان

  بهروز فرهمند

  پسر سلمان- شاهزاده سعودی-  شاید سر سوزنی فکرش را هم نمی کرد، آن روز که سعد حریری- نخست وزیر لبنان- را سرآسیمه به ریاض فرا خواند و – به گزارش مجله آمریکایی نیویورکر-  مردان سعودی به جای استقبال گرم، بر چهره سعد حریری سیلی داغ نواختند و بیانیه ضدایرانی را به دستش دادند تا آن را روبروی دوربین تلوزیون دولتی بخواند، در کمتر از چند ماه بعد، مردم لبنان پاسخ این «تحقیر ملی» را به حاکمان ریاض در پای صندوق های رأی بدهند.

 • بی بی سی فارسی ۱۳۹۷-۰۲-۱۵ ۱۴:۱۷

  مستند بی بی سی و ادای تکلیف به عموزاده های اسراییلی

  بهروز فرهمند

  شبکه بی بی سی به مستندهای خوش ساخت، مبتنی بر پژوهش های دقیق و توجه به جزییات، شهرت دارد و از این بابت، از سوی اهل فن، همواره ستوده می‌شود. 

 • هانی زاده ۱۳۹۷-۰۲-۱۲ ۲۱:۰۴

  شوی مضحک نتانیاهو و رقص شمشیر سعودی ها

  حسن هانی‌زاده

  بنیامین نتانیاهو اخیراً مانند شومن‌های حرفه‌ای در برابر دوربین‌های تلویزیونی از جمله چندین شبکه سعودی و عربی ظاهر شد و با ارائه چند عکس هوائی از تأسیسات هسته‌ای ایران مدعی شد که این کشور فعالیت‌های کاملاً سرّی برای دست یابی به بمب اتمی دارد.

 • هانی زاده ۱۳۹۷-۰۲-۰۹ ۱۴:۵۳

  نگاهی به سفر منطقه‌ای مایک پمپئو

  پروژه آمریکا برای بومی سازی جنگ‌های منطقه‌ای

  حسن هانی‌زاده

  دونالد ترامپ که در مورد سوریه دچار نوعی پارادوکس و سردرگمی شده، اخیراً از کشورهای مصر، عربستان، قطر و امارات خواسته است تا برای اجرائی کردن سیاستهای آمریکا، نیروی نظامی به سوریه اعزام کنند.