همه‌ی خبرهای امروز
 • زاینده رود ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۱:۴۶

  رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح کرد:

  شهرداری و شورای شهر اصفهان در صف مطالبه‌گران احیای زاینده رود

  اصفهان- رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان برای احیای زاینده رود در صف مطالبه‌گران هستند.

 • حوزه علميه ۱۳۹۷-۰۲-۱۷ ۱۲:۲۴

  معاون آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه اصفهان خبر داد:

  آغاز پذیرش حوزه‌های علمیه استان اصفهان همزمان با سراسر کشور

  اصفهان-معاون آموزشی و پژوهشی حوزه علمیه اصفهان گفت: همزمان با سراسر کشور حوزه های علمیه استان اصفهان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از مقاطع متوسطه، دیپلم و دانشگاهی برای دوره‌های بلند مدت و کوتاه مدت (سفیران هدایت) تا نیمه مردادماه سال‌جاری ثبت‌نام می‌کند.

 • سرهنگ رضاپور ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۱۳:۴۹

  مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان:

  اجرای ۱۲۸ پروژه محرومیت زدایی در استان اصفهان

  اصفهان- مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: سال گذشته در استان اصفهان تعداد ۱۲۸ پروژه محرومیت زدایی از محل اعتبارات قرارگاه خاتم الانبیاء اجرا کردیم.

 • هتل ۱۳۹۷-۰۲-۱۶ ۰۸:۲۴

  یک کارشناس ارشد گردشگری در گفت و گو با قدس‌آنلاین:

  حال هتل‌داران اصفهان خوب نیست

  اصفهان-یک کارشناس ارشد گردشگری گفت: طی دو سال اخیر تاکنون با توجه به کاهش درخواست‌ها برای ساخت هتل، همچنین فصلی بودن صنعت گردشگری در اصفهان، نا امیدی در بین هتل‌داران این شهر افزایش یافته است.

 • کارگر ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ ۱۲:۰۹

  کارگران امنیت شغلی می‌خواهند/ لزوم تعامل سه ضلع کارگر، کارفرما و سازمان‌های بیمه‌ای برای رفع مشکلات

  اصفهان- استان اصفهان ۱۰ درصد از جمعیت کارگری کشور یعنی چیزی حدود یک میلیون و ۱۰۶ هزار نفر را در خود جای داده است که با احتساب ۲۳۵ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی و خانواده این افراد، ۶۵ درصد جمعیت استان اصفهان را این قشر تشکیل می دهند.

 • جیره‌ بندی آب ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ ۱۱:۴۱

  سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان:

  برنامه ای برای جیره بندی آب نداریم

  اصفهان- سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تاکید کرد: در این استان برنامه ای برای جیره بندی آب نداریم زیرا برای ما ثابت شده جیره بندی مصرف آب را کم نمی کند.

 • شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۱۱ ۱۰:۱۳

  رئیس اداره مطالعات و برنامه ریزی شهرداری اصفهان عنوان کرد:

  اصفهان شهری آسیب‌پذیر در برابر بحران‌های طبیعی و غیرطبیعی

  اصفهان- رئیس اداره مطالعات و برنامه ریزی شهری شهرداری اصفهان گفت: کلانشهر اصفهان به دلیل قرارگیری در پهنه خطر نسبی متوسط زلزله از یک سو و دارا بودن بافت فرسوده ناپایدار از سوی دیگر در برابر انواع بحران های طبیعی و غیرطبیعی دارای آسیب پذیری فراوان است

 • بيمارستان ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۰:۰۳

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفتگو با قدس آنلاین:

  امکانات بخش سلامت اصفهان متناسب با نیازها نیست/ راه‌اندازی دو کلینیک ویژه تا سه ماه آینده

  اصفهان- خدمات بهداشتی و درمانی از جمله خدمات فراگیری است که تمام افراد جامعه بارها به آن نیاز پیدا کرده‌اند و با توجه به حساسیت این خدمات، مطالبات فراوانی در این بخش وجود دارد.

 • فرمانده انتظامی استان اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۰۹ ۱۲:۵۵

  فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

  نصب اولین دستگاه «ایکسری کامیونی-X-Ray» در ایستگاه بازرسی نائین

  اصفهان- فرمانده انتظامی استان اصفهان از راه اندازی اولین دستگاه «ایکسری کامیونی-X-Ray» در ایستگاه بازرسی شهید شرافت شهرستان نائین خبر داد و گفت: این دستگاه روز سه شنبه هفته جاری در ایستگاه بازرسی نائین به منظور تشخیص کالای قاچاق بدون تخلیه بار و در راستای مبارزه با قاچاق کالا نصب خواهد شد.

 • نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۰۹ ۰۹:۰۹

  نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در گفتگو با قدس آنلاین:

  وعده‌های انتخاباتی را عملیاتی می‌کنیم

  اصفهان- نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اعضای شورای پنجم شهر اصفهان تمام تلاش خود را برای تحقق شعارهای انتخاباتی سال گذشته خود بکارگرفته‌اند تا وعده های داده شده را عملیاتی کنند.

 • مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ ۰۹:۳۹

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان:

  مردم بد مصرف نکنند قطعی آب نداریم

  اصفهان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تاکید کرد: امسال بحران آب را در استان اصفهان از نظر منابع آبی در پیش داریم، بنابراین ضرورت دارد مردم بد مصرفی نداشته باشند تا تابستانی بدون قطع آب سپری شود.

 • شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۰۶ ۱۰:۵۷

  توسعه گردشگری نجات‌بخش اقتصاد اصفهان

  اصفهان- در حالی که استان اصفهان با کمبود شدید منابع آبی رو به رو است و از طرفی ظرفیت ریه‌های آن برای احداث صنایع بزرگ پُر شده، در سال‌های اخیر گردشگری به عنوان موتور محرکه اقتصاد استان مطرح شده است.

 • شبکه‌های مجازی ۱۳۹۷-۰۲-۰۵ ۱۱:۳۲

  رئیس پلیس فتای استان اصفهان:

  میانگین جرایم رایانه ای در اصفهان ۱۷ درصد بیشتر از میانگین کشور است

  اصفهان- رئیس پلیس فتای استان اصفهان با بیان اینکه سال گذشته میانگین جرایم رایانه ای در کشور ۴۵ درصد نسبت به سال ۹۵ افزایش داشته است، گفت: در اصفهان این رقم ۶۲ درصد است و با ۱۷ در صد بیشتر از میانگین کشوری، بسیار نگران کننده است.

 • شهر اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ ۰۹:۲۹

  معاون سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان در گفت وگو با قدس‌آنلاین مطرح کرد:

  توزیع عادلانه برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان در مناطق ۱۵ گانه/ ۱۸۰ عنوان برنامه در ۲۰۰ محله شهراجرا می‌شود

  اصفهان- به منظور ارج نهادن به شهر تاریخی اصفهان و هویت‎های فرهنگی این دیار تاریخی از روزسوم اردیبهشت مصادف با ولادت شیخ بهایی، یک اتفاق وی‍ژه نیز در شهر اصفهان رقم می خورد.

 • نشست خبری شهردار خمینی شهر ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۰۹:۳۷

  رئیس هیئت مدیره بیمارستان ساعی خمینی شهر:

  خیّران برای تکمیل بیمارستان ساعی خمینی شهر به میدان بیایند

  اصفهان- رئیس هیئت مدیره بیمارستان ساعی خمینی شهر با اشاره به هزینه۲۰ میلیارد تومانی برای احداث این بیمارستان و نیاز به ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن، از خیّران خواست برای تکمیل بیمارستان ساعی کمک کنند.

 • بهره بانکي ۱۳۹۷-۰۲-۰۲ ۰۹:۵۹

  یک اقتصاددان در گفتگو با قدس آنلاین:

  نرخ بالای بهره بانک‌ها و مؤسسات مالی مانع رقابت تولیدکنندگان داخلی است

  اصفهان- عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان گفت: یکی از راهکارهای تقویت تولیدکنندگان داخلی، حمایت بانک‌ها و مؤسسات مالی است، اما نرخ بهره بالای بانک‌ها ومؤسسات مالی قیمت تمام شده را برای تولیدکنندگان افزایش می‌دهد و امکان رقابت را از آنها سلب می‌کند.

 • نمایشگاه ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ ۱۵:۱۲

  ترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه پاک در اصفهان

  اصفهان- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تاکید کرد: نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک با هدف ترویج فرهنگ استفاده از موتورهای هیبریدی، برقی، دوچرخه‌ها و وسایل پاک برگزار می‌شود تا در سال‌های آینده وسایل حمل و نقل پاک در شهر گسترش یابد.

 • زماني ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ ۱۳:۲۰

  یادداشت قدس آنلاین/

  روابط عمومی برای روابط عمومی

  اصفهان- داشتم با خودم فکر می‌کردم که این همه مشکل و معضل در زندگی مردم ما از کجا نشأت می‌گیرد؛ بی درنگ به این نتیجه رسیدم که همه هستی بر اساس قوانین تنظیم شده و عمل می‌نماید. در فیزیک قوانین حرکت نیوتن، در شیمی نظریه اتم وکوانتوم، در زیست شناسی و پزشکی قوانین چون میکرو اورگانیسم ها، ساختار عمل سلول و اعضای بدن و…

 • حمایت از کالای ایرانی ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ ۱۱:۲۷

  قدس‌آنلاین دلایل استقبال کم از کالاهای ایرانی را بررسی می‌کند؛

  وفاداری اقتصادی با حمایت از کالای ایرانی

  اصفهان- هفت سال از اولین نامگذاری اقتصادی سال در ایران می گذرد، «جهاد اقتصادی»، «تولید ملی و حمایت از کار وسرمایه ایرانی»، «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، «اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال» عناوینی است که تا پیش از این سرفصل برنامه های کلان کشوری قرار گرفت.

 • ارتش اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۱:۵۷

  امام جمعه اصفهان تاکید کرد:

  هیچ قدرتی نمی‌تواند در فعالیت نظامی ایران دخالت کند

  اصفهان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کشور ایران پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در حد توان خود مسلح بوده و هیچ قدرتی نمی تواند در فعالیت نظامی آن دخالت کند.

 • حاجی دلیگانی ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۰:۵۷

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفت و گو با قدس آنلاین:

  برگزاری جلسه با رئیس جمهور برای بررسی وضعیت آب

  اصفهان- نماینده مردم شاهین شهر و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای با رئیس جمهور برای بررسی وضعیت آب خواهند داشت.

 • طلاق ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۰:۴۹

  بررسی آثار و پیامدهای فردی، خانوادگی و اجتماعی طلاق

  اصفهان- مشکلات اقتصادی و معیشتی، تن دادن به ازدواج های موقت و یا خارج از عرف اجتماعی، افسردگی، سرخوردگی و کاهش رضایت از زندگی، پذیرش نقش های چندگانه و تعدد نقش ها از جمله آثار و پیامدهایی است که زنان مطلقه با آن درگیر هستند.

 • مسجد جامع اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۰۹:۳۰

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان:

  استان اصفهان ۷ اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی دارد

  اصفهان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: در استان اصفهان بیش از ۲۲ هزار اثر واجد ارزش فرهنگی و تاریخی وجود دارد که یک هزار و۸۵۰ مورد آن در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و ۷ اثر ثبت شده در فهرست میراث جهانی دارد.