خودروسازان

کل اخبار:167

 • تحریم واردات خودرو ۱۳۹۴-۰۷-۰۳ ۲۲:۱۸

  نمایندگان به کمک خودروسازان می‌آیند؛

  کمپین مجلسی‌ها برای تحریم واردات خودرو!

  گروه اقتصادی - هرمزی: درست یا نادرست به دنبال بروز روزنه‌هایی از احتمال موفقیت کمپین تحریم خودرو، نمایندگان مجلس با طرح جدیدی به کمک خودروسازان آمدند.

 • محمدحسین جعفریان ۱۳۹۴-۰۶-۳۱ ۲۱:۲۷

  محمدحسین جعفریان

  خودروسازان پشت درهای «خانه ملت»!

  گویا ۳۰۰-۲۰۰ نفر که منسوب به کارخانه‌های خودروسازی بوده‌اند جلو مجلس تجمع کرده و شعارهایی درباره اشتغال در این صنعت داده‌اند.

 • خودروسازان ۱۳۹۴-۰۶-۳۰ ۱۷:۴۸

  مرکز مطالعات سیاست‌گذاری صنعتی دانشگاه امیرکبیر :

  خودروسازان هزینه های تولید را منتشر کنند/ وزارت صنعت درپی اعتماد از دست رفته

  مرکز مطالعات سیاست‌گذاری صنعتی دانشگاه امیرکبیر در نامه‌ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: این وزارتخانه با فراهم آوردن بستر لازم برای دادن تضامین لازم به مشتری برای ارتقای کیفیت تولیدات و بهبود خدمات پس از فروش، اعتماد را به بازار بازگرداند.

 • ایران خودرو ۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۱۷:۳۸

  نماینده مردم شیراز در مجلس بیان کرد

  ترفند جدید خودروسازان برای ایجاد عطش در بازار

  نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان برای ایجاد عطش در بازار به کاهش ۱۰ تا ۹۰ درصدی محصولات خود دست زده‌اند.

 •  بازار خودرو ۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۰۷:۴۶

  روزنامه دنیای اقتصاد

  کمپین"خرید خودرو صفر ممنوع"کار مخالفان دولت است!

  قدس ‌آنلاین:بعد از تعابیر توهین آمیزی که وزیر صنعت ومعدن در مورد را ه اندازی کمپین خرید خودرو صفر ممنوع مطرح کرد این بار یک روزنامه اقتصادی ،راه اندازی این کمپین را کار مخالفان دولت برای ضربه زدن به دولت دانسته است و از آن به پاتک مخالفان دولت یاد کرده است.

 •  گارانتی ۱۳۹۴-۰۶-۲۵ ۱۰:۳۱

  مصرف‌کنندگان از خدمات پس از فروش راضی نیستند

  الزام خودروسازان به گارانتی خدمات خودرویی

  براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته مصرف‌کنندگان از کیفیت خدمات پس از فروش خودرو در ایران راضی نیستند. در این شرایط برخی عرضه‌کنندگان خودرو از ضمانت خدمات پس از فروش خود خودداری می‌کنند.

 •  صنعت خودرو ۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۰۲

  دو فرانسوی جدید میهمان ایران خودرو و سایپا

  دو خودروساز بزرگ ایران اگرچه تقریبا هیچگاه همکاری رسمی مشترکی با یکدیگر نداشته‌اند، اما گاهی تولید محصولات جدید سبب شده تا دو غول جاده مخصوص شراکتی نصف و نیمه را آغاز کنند.

 •  صنعت خودرو ۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۰۷:۲۹

  خودروسازان فتیله را پایین کشیدند

  آمار تولید پنج ماه امسال خودروسازان کشور در حالی اعلام شد که اگرچه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد دارد، اما نگاهی به آمار مرداد ماه نشان می‌دهد غول‌های جاده مخصوص تیراژ خود را نسبت به تیر ماه کاهش دادند.

 • خودروسازان  ۱۳۹۴-۰۶-۱۴ ۱۰:۰۷

  وزیر صنعت در جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو:

  خودروسازان از مشاوران خارجی استفاده کنند

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در جدیدترین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو از خودروسازان و قطعه‌سازان خواست برای ارتقای بهره‌وری و کیفیت محصولات خود از مشاوران خارجی استفاده کنند.

 • نعمت زاده ۱۳۹۴-۰۶-۱۱ ۲۱:۰۸

  اطلاعیه وزارت صنعت درباره اظهارات خودرویی و جنجال برانگیز نعمت‌زاده

  روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت در واکنش به موج انتقادات گسترده از اظهارات خودرویی اخیر وزیر صنعت در نشست مطبوعاتی اخیر اطلاعیه صادر کرد.

 • خودروسازان ۱۳۹۴-۰۶-۱۱ ۱۴:۰۳

  خودروسازان انقلابی، مصرف‌کنندگان ضد انقلاب!

  آیا پرداخت هزینه بالا و کسب کمترین رضایت، اقدامی انقلابی محسوب می‌شود که مخالفت با آن اقدامی "ضدانقلابی" تلقی شود؟

 • تیتر ۱۳۹۴-۰۶-۱۱ ۰۹:۲۶

  نگاهی به صفحات اول برخی مطبوعات ۱۱ شهریور ۹۴

  از "تذکر به روحانی در خبرگان" و "دکل های گمشده بیش از ۱۷ عدد" تا "طلفک خودروسازها"

  قدس آنلاین؛ با ما همراه باشید با بررسی صفحات اول روزنامه های امروز؛

 • خودروسازان ۱۳۹۴-۰۶-۰۸ ۱۱:۴۷

  در شکایت جدید از خودروسازان مطرح شد:

  استارت‌های بدون سوییچ تهدیدی برای مردم

  مصرف کنندگان آمریکایی که مدعی هستند خطر مسمومیت ناشی از انتشار مونوکسید کربن سرنشینان بیش از پنج میلیون دستگاه خودروی مجهز به استارت بدون سوییچ را تهدید می‌کند، از خودروسازان بزرگ جهان شکایت کردند.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۴-۰۵-۱۶ ۱۹:۴۷

  گرانی ۲۱ درصدی ارز برای خودروسازان

  عضو انجمن تولیدکنندگان خودرو از گرانی ۲۱ درصدی نرخ ارز برای خودروسازان از ابتدای سال‌جاری خبرداد و گفت: ورود خودروهای تولید مشترک با خارجی‌ها به بازار از دو سال دیگر آغاز می‌شود.

 • کمیسیون اصل ۴۴  ۱۳۹۴-۰۵-۰۳ ۲۲:۴۱

  رئیس کمیسیون اصل ۴۴ در پاسخ به پرسش قدس: 

  خودروسازان از پاسخگویی و نظارت فرار می کنند

  گروه اقتصادی- مهدی توحیدی - رئیس کمیسیون اصل ۴۴ مجلس در حاشیه بیست و چهارمین اجلاس سراسری رؤسا و دبیران خانه‌های صنعت، معدن و تجارت کشور  ...

 • خودرو
۱۳۹۳-۰۷-۱۹ ۱۸:۲۸

  گزارش خبری قدس انلاین

  مدیران نالایق اصلی ترین دلیل گرانی خودرو/ میتوان قیمت خودرو ایرانی راکاهش داد/ارز ارزان به خودروسازها رسید اما خودرو ارزان به مردم نرسید

  پایگاه خبری تحلیلی قدس انلاین – سعید کوشافر: حتی برنامه های فروش فوری خودروسازان هم نتوانست بازار نا ارام خودرو را رام کندو قیمتها همچنان راه صعود را درپیش گرفته اندو خودروسازان هم بر اساس همین قیمتها فروش خودرا اغاز کرده اندو جالب اینکه مجلس هم از حرف خود کوتاه نیامده اما هیچکدام هم به کار خود کاری ندارندو از اینها جالبتر اینکه دولتمردان و درراس انها وزیر صنعت معدن وتجارت که متولی ماجرا است اصلا به هیچکدام از جمله خودروسازان هیچ کاری ندارد وبر این اساس دربر همان پاشنه میچرخد که دلالها توقع دارند.

 • - ۱۳۹۰-۰۸-۰۸ ۲۲:۳۵

  دومینو برای افزایش قیمت ؛

  تنظیم بازار از دست خودروسازان خارج شد

  گروه اقتصادی: طی هفته های اخیر مصرف کنندگان به بهانه هدفمندی و افزایش نرخ دیه، فشار زیادی را از ناحیه گرانی و نوسان قیمت خودرو تحمل کرده اند؛ این گرانی یکبار به بهانه هدفمندی و یکبار هم به بهانه افزایش نرخ بیمه شخص ثالث به مردم تحمیل شد، برای نمونه تنها و به بهانه افزایش نرخ بیمه شخص ثالث قیمت خودروها 200هزار تومان افزایش یافت.