بازار ارز

کل اخبار:176

 • سکه و دلار ۱۳۹۶-۰۳-۱۱ ۲۰:۴۲

  افزایش قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روزهای گذشته

  انواع سکه طلا در بازار ارز امروز (پنج شنبه) نسبت به روزهای گذشته به طور میانگین 30 هزار ریال افزایش داشت.

 • سیف ۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۱۱:۲۲

  رئیس کل بانک مرکزی؛

  بازار ارز از وضعیت با ثبات و پایداری برخوردار است / جای هیچگونه نگرانی نیست

  رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه بازار ارز از وضعیت با ثبات و پایداری برخوردار است، گفت:در شرایط موجود، هیچ عاملی نمی تواند تاثیر مهم و معنی داری در شرایط باثبات بازار ارز داشته باشد.

 • دلار ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۷:۲۶

  بهای انواع ارز در بازار روز دوشنبه + جدول

  در بازار امروز دوشنبه 25 اردیبهشت 96 بهای دلار آمریکا به 3747 تومان رسید.

 • سکه ۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۵:۰۱

  آخرین تغییرات طلا و ارز / افزایش قیمت سکه در بازار

  معاملات امروز بازار آزاد تهران امروز شاهد رشد نسبی قیمت سکه بود،به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵۵۰۰ تومان، سکه تمام بهار طرح قدیم ۵۰۰۰ تومان و نیم سکه ۳۵۰۰ تومان گران شد.

 • حیدر مستخدمین حسینی  ۱۳۹۵-۱۱-۰۵ ۱۰:۴۹

  واکنش معاون اسبق بانک مرکزی به اقدام جدید سیف برای اعطای دلار ارزان به برخی از صرافی‌ها

  بازار ارز برای انتخاب مجدد روحانی آماده می‌شود

  معاون اسبق بانک مرکزی عنوان کرد: دولت در این چهار سال کار و حرکت خاص تاثیر گذاری برای اقتصاد کشور انجام نداده است. دولتمردان منتظرند که در مقطع بعد از انتخابات تحرکات خودشان را انجام دهند که احتمالا در حوزه تورم و بقیه شاخصهای اقتصادی کشور تاثیر گذار خواهد بود.

 • میثم مهرپور ۱۳۹۵-۱۱-۰۴ ۱۷:۲۳

  اشتباه دولت روحانی در موضوع دلار

  هستند دولت‌هایی که به‌رغم اعتقاد کامل به آموزه‌های اقتصاد آزاد، هرازچندگاهی سرکی به بازار عرضه و تقاضا کشیده و منویات فکری خود را، آن‌هم به‌صورت دستوری، بر آن اعمال می‌کنند. از اقتصاد چین که برای افزایش صادرات و مانع‌تراشی بر سر واردات خود، کاهش ارزش پول ملی خود (یوان) را سرلوحه‌ی سیاست‌های پولی قرار داده تا کویت و عمان که به‌واسطه‌ی اقتصاد واردات‌محورشان به‌هیچ‌وجه زیر بار کاهش ارزش دینار و ریال خود نمی‌روند.

 • دلار ۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۱:۳۹

  پیش بینی های یک کارشناس ارشد مسائل ارزی از بازار دلار در گفتگو با « قدس آنلاین»:

  افزایش نرخ ارز به ۴۵۰۰ تومان در سال آینده/ آغاز به کار ترامپ در کوتاه مدت تاثیری در بازار ارز ایران ندارد/تک نرخی شدن ارز در دولت یازدهم رخ نمی دهد

  کاری که بانک مرکزی برای مدیریت نرخ ارز انجام داده است دو دلیل عمده دارد که از نظر من خیلی قابل دفاع نیست. دلیل اول اینکه دولت با ثابت نگه داشتن نرخ ارز مبادله ای یک نوع سیاست تثبیتی را دنبال می کرد تا با این اقدام ثبات در اقتصاد برای سرمایه گذار خارجی تداعی شود تا بتوانند سرمایه گذار خارجی را برای ورود سرمایه به ایران متقاعد کنند.

 • نگرانی تجار از قیمت‌شکنی دولت در بازار ارز ۱۳۹۵-۱۰-۰۹ ۱۰:۴۷

  اولتیماتوم بانک مرکزی به بازار ارز

  بازار ارز یکی دو هفته‌ای هست که با تلاطم مواجه شده و اگرچه مقامات ارشد دولتی، نرخ‌ها در آن را غیرواقعی می‌دانند؛ اما هنوز بازار متلاطم است و قیمت در جریان معاملات امروز به ۴۱۳۸ تومان هم رسیده است؛ این در شرایطی است که بانک مرکزی اقداماتی را آغاز کرده که بتواند با متخلفان و سوداگران در بازار ارز برخورد کند.

 • بازار ارز غیررسمی‌ ۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۱۳:۵۴

  قیمت دلار در بازار از ۴۰۰۰ تومان عبور کرد

  نرخ دلار در بازار امروز خط مقاومت ۴۰۰۰ تومان را شکست، این در حالی است که انتظار می‌رفت به دلیل شوک روانی چنین رخدادی بر اقتصاد بانک مرکزی بازار را کنترل کرده و ثبت رکورد جدید برای نرخ دلار را تا پایان سال به تعویق بیندازد.

 • ارز ۱۳۹۵-۰۹-۱۲ ۰۶:۳۱

  معاون بانک مرکزی:

  بازار ارز امروز آرام بود/نوسانات دلار، هیجان فصلی است

  معاون ارزی بانک مرکزی با بیان اینکه نوسان اخیر بازار ارز بیشتر ناشی از هیجان و شرایط فصلی بوده است، گفت: امروز بازار ارز آرامش داشت.

 • بازار ارز ۱۳۹۵-۰۹-۱۱ ۱۷:۴۵

  رئیس انجمن علمی اقتصاد اسلامی ایران:

  افزایش نرخ ارز ناشی از نگرانی نسبت به آینده برجام است

  رئیس انجمن علمی اقتصاد اسلامی ایران گفت: نوسانات اخیر نرخ ارز بیش از آن که به علل اقتصادی منسوب باشد  به مسایل روانی ناشی از آینده برجام مربوط است.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۹-۰۹ ۱۷:۵۰

  چه عواملی نرخ ارز را گران کرد؟

  رییس اسبق شورای عالی کانون صرافان معتقد است که «واقعی شدن نرخ ارز اتفاق نامبارکی نیست و نباید به بالا رفتن نرخ ارز به عنوان یک امر ضد اقتصاد نگاه کرد.»

 • ارز ۱۳۹۵-۰۸-۲۹ ۲۰:۴۶

  تکانه های انتخاباتی آمریکا بر بازار ارز ایران

  حرکت رو به رشد ارزش برابری دلار آمریکا در بازار ایران که از ابتدای سال آغاز شده، با تکانه های انتخاباتی آمریکا، سرعت گرفت و قیمت آن را به بالای 32 هزار ریال در بازار رسمی و 37 هزار ریال در بازار آزاد رساند.

 • بازار ارز ۱۳۹۵-۰۸-۲۷ ۰۹:۴۴

  کارشناسان در گفت‌وگو با قدس بررسی کردند

  بازی بازار ارز با قیمت کالا/ عصر دیوانگی دلار تکرار می‌شود؟

  قدس آنلاین/ زهرا طوسی: در حالی این روزها قیمت ارز در دو بازار ارز دولتی و آزاد همسو با هم حرکت می‌کند که نرخ دلار آزاد به محدوده 3700 تومان رسیده،

 • دلار ۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۱۴:۰۹

  بازار ارز در شوک انتخابات آمریکا

  بازار ارز به مانند گذشته بازهم تحت الشعاع اخبار تاثیر گذار به ویژه در حوزه سیاسی قرار گرفت. این در حالی است که با افزایش نرخ دلار در بازار و غیرقابل پیش‌بینی بودن وضعیت در زمان پیش رو بسیاری از صرافی‌ها فروش این ارز را متوقف کرده و قیمت‌ها نیز تا بیش از ۳۶۷۰ تومان پیش رفته است.

 • ارز و طلا ۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۴:۳۶

  افزایش بهای ارز در بازار آزاد ادامه دارد/ ثبات نسبی قیمت طلا

  صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (پنجشنبه) بازار آزاد تهران، با افزایش نرخ دلار، یورو و پوند روبرو شدند. در مقابل، طلا نوسان قیمت کمتری نسبت به دیروز دارد.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۲۸ ۱۵:۰۰

  در مرکز مبادلات؛

  نرخ ۳۹ ارز بانکی ثابت ماند

  بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری ۳۹ ارز بانکی موجود در معاملات امروز (یکشنبه) مرکز مبادلات ارزی کشور نرخ هیچ کدام از ارزهای دولتی را تغییر نداد.

 • ارز ۱۳۹۵-۰۶-۲۷ ۱۶:۴۲

  طبق اعلام بانک مرکزی؛

  افزایش بهای رسمی دلار+ جدول

 • سکه و ارز ۱۳۹۵-۰۶-۲۵ ۱۷:۰۰

  نرخ سکه و طلا در 25 شهریور 95؛

  قیمت سکه و ارز در بازار + جدول

  سکه طرح قدیم یک میلیون و 115 هزار و 300 و طرح جدید یک میلیون و 115 هزارتومان در بازار به فروش می‌رسد.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۰:۱۷

  کاهش یک ریالی ارزش دلار و رشد نرخ یورو و پوند بانکی

  بانک مرکزی امروز (سه شنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر اساس آن ارزش 13 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به یکشنبه گذشته (21 شهریور ) کاهش و قیمت 17 ارز همچون پوند و یورو افزایش یافت و 9 ارز دیگر نیز ثابت ماندند.

 • سکه و ارز ۱۳۹۵-۰۶-۲۲ ۱۵:۰۰

  کاهش نرخ دلار و افزایش قیمت اونس جهانی طلا در بازار

  اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران قیمت هر دلار آمریکا را در روز جاری با 52 ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز (یکشنبه) 35 هزار و 540 ریال و هر اونس جهانی طلا را با 50 سنت افزایش هزار و 329 دلار و 30 سنت اعلام کرد.

 • سکه و ارز ۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۲۰:۰۰

  قیمت‌های امروز طلا و ارز در بازار آزاد

  صرافی‌های تهرانی امروز هر دلار آمریکا را با قیمت ۳۵۴۸ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۱۱۴هزار تومان می‌فروشند.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۱۵ ۱۳:۰۰

  افت قیمت دلار دولتی +جدول قیمت

  بانک مرکزی امروز دوشنبه، نرخ۱۸ ارز را با افزایش، نرخ ۱۶ ارز را با کاهش و نرخ پنج ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۲۷۰ ریال به ۳۱ هزار و ۲۶۸ ریال رسیده و معادل دو ریال افت کرده است.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۱۴ ۱۳:۲۰

  نرخ ارزهای بانکی ثابت ماند

  بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ برابری ۳۹ ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر اساس آن ارزش همه ارزها به دلیل تعطیلی بازارهای پولی و مالی جهان ثابت ماند.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۱۲ ۱۶:۰۰

  نوسانات ارزی در هفته اخیر/ روند افزایشی دلار و نوسان ۳۶ تومانی یورو

  در یک هفته اخیر بازار ارز با نوساناتی همراه شد به طوری که دلار روند افزایشی را با شیبی ملایم طی کرد و یورو و پوند به ترتیب در این مدت ۳۶ و ۳۳ تومان نوسان قیمت را پشت سر گذاشتند.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۲۳:۰۰

  زمان قطعی یکسان‌ سازی نرخ ارز

  سیدحسین میرشجاعیان حسینی، معاون امور اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع خبرنگاران در محل این معاونت اعلام کرد: برنامه دولت این است که تک‌نرخی شدن و یکسان‌سازی نرخ ارز در زمستان سال جاری اجرایی شود.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۷:۰۰

  یک زن بازار ارز را دو نیم کرد

  هفته گذشته میلادی تحت تاثیر اظهارات رئیس کل فدرال رزرو به دونیم تقسیم شد؛ دوره‌ای که معامله گران در انتظار سخنرانی و موضع خانم یلن در رابطه با نرخ بهره کلیدی آمریکا مانده و با کاهش نوسان بازار، دلار تا حدی تضعیف شد و در دوره دوم بعد از سخنرانی وی که احتمال افزایش نرخ بهره را در آینده نزدیک افزایش داد و به تقویت ارزش دلار در برابر سایر ارزها انجامید.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۱۰ ۱۹:۱۵

  افزایش نرخ دلار و کاهش قیمت انواع سکه های طلا در بازار آزاد

  صرافان ارز و سکه امروز (چهارشنبه) در بازار آزاد هر دلار آمریکا را با هشت ریال افزایش نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۵۵۱ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۲۴ هزار ریال افت قیمت، ۱۱ میلیون و ۱۲۶ هزار ریال داد و ستد کردند.

 • سکه و ارز ۱۳۹۵-۰۶-۰۹ ۱۹:۰۰

  افزایش دلار و کاهش پوند و یورو بانکی

  بانک مرکزی امروز (سه شنبه) برابری ۳۹ ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر اساس آن ضمن افزایش سی و یک ریالی ارزش دلار، ۲۶ ارز دیگر نیز افزایش نرخ داشتند. یورو و پوندبه همراه ۷ ارز روند کاهشی در پیش گرفتند و ارزش ۳ ارز دیگر ثابت ماند.

 • دلار ۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۱۳:۴۰

  ثبات نرخ ارز در شبکه بانکی +جدول قیمت

  امروز یکشنبه، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز دولتی را نسبت به روز گذشته ثابت اعلام کرده است.