سیدحمیدهاشمی

کل اخبار:542

 • کنفرانس خبری کنسولگری پاکستان در مشهد ۱۳۹۶-۱۰-۰۴ ۱۵:۲۲

  کنفرانس خبری کنسولگری پاکستان در مشهد/عکس خبری

  سیدحمیدهاشمی _ همزمان با سالروز ولادت "محمدعلی جناح" بنیانگذار پاکستان، کنسولگری پاکستان در مشهد کنفرانس خبری باحضور سرکنسول جدید برگزارکرد.

 • رونمایی از کتاب چشم جنگ ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۷:۲۷

  رونمایی از کتاب "چشم جنگ "/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ مراسم رونمایی از کتاب"چشم جنگ" کاری از معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا علیه السلام با موضوع زندگی شهید "محسن ثابت" با حضور سردار یعقوبعلی نظری و دیگر مسوولان و مدیران و هم رزمان شهید در منزل این شهید برگزارشد.

 • معلمی که دانش آموزانش را روزنامه کرده است ۱۳۹۶-۱۰-۰۳ ۱۷:۰۰

  معلمی که دانش آموزانش را روزنامه خوان کرده است/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ به یقین می توان گفت تشویق های "امیرموغاری" به روزنامه خوانی دانش آموزانش بود که دبیرستان باقریه مشهد را در زمره روزنامه خوان ترین دانش آموزان کشور قرار داده است. این معلم سی وشش ساله ، میگوید بخشی از ساعت درس تفکر و سبک زندگی را اختصاص به روزنامه خوانی دانش آموزانم داده ام و هرکس هر روزنامه ای باهرتاریخ انتشاری که تمایل دارد به کلاس می آورد و هر بخشی از آن را که دوست دارد مطالعه میکند و در مورد آنچه فهمیده است برای دیگران صحبت می کند. "امیر موغاری" هدفش از این حرکت بدیع و جالب را تشویق دانش آموزانش به فرهنگ مطالعه و آگاهی از امور جاری کشورش میداند. "رنجبر" مدیر دبیرستان باقریه نیز با استقبال از این طرح مطالعاتی اظهار می دارد که با انجام این طرح اقبال دانش آموزان به استفاده از کتاب های کتابخانه نیز چشمگیر شده است.

 • برگزاری نکوداشت آیت الله واعظ زاده خراسانی ۱۳۹۶-۰۹-۳۰ ۱۴:۳۰

  نکوداشت آیت الله واعظ زاده خراسانی/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_سومین همایش تفسیر و تفسیر نگاری در سده اخیر حوزه علمیه خراسان تحت عنوان"قرآن پژوه روشن بین" ویژه نکوداشت استاد آیت الله شیخ محمد واعظ زاده خراسانی در مشهد برگزارشد.

 • نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه ۱۳۹۶-۰۹-۲۹ ۱۷:۱۱

  به مناسبت فرارسیدن سالروزشهادت دکترمفتح برگزارشد:

  نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه /گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ هم زمان با فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مفتح، نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد و نیز جمع کثیری از اساتید حوزه و دانشگاه در محل سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزارشد.

 • تجمع جمعی از دانشجویان مشهدی مقابل دفتر سازمان ملل ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۵:۳۵

  تجمع جمعی از دانشجویان مشهدی مقابل دفتر سازمان ملل/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_جمعی از دانشجویان دانشگاه های مشهد در اعتراض به موضع "ترامپ" در قبال اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس، در نزدیکی دفتر سازمان ملل نمایندگی مشهد تجمع کردند.

 • موسسه توانبخشی دختران کم توان ذهنی همدم ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۵:۳۲

  مؤسسه توانبخشی دختران کم توان ذهنی همدم/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ ساعتی در مؤسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی "همدم فتح المبین" مشهد

 • همایش آب و خاک ۱۳۹۶-۰۹-۲۶ ۱۵:۳۲

  در دبیرستان آرمینه مصلی نژاد مشهد برگزار شد

  همایش آب و خاک را زندگی کنیم/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ همایش علمی آب و خاک را زندگی کنیم با حضور جمعی از مدیران و معاونان آموزش پرورش خراسان رضوی _ شهرداری مشهد و دیگر دست اندرکاران اجرایی در محل دبیرستان آرمینه مصلی نژاد (دوره اول) مشهد برگزار شد.

 • سخنرانی آیت الله رئیسی در جمع دانشجویان ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۱۴:۴۹

  به مناسبت روز دانشجو انجام شد:

  سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در جمع دانشجویان /گزارش تصویری(1)

  سیدحمیدهاشمی _ به مناسبت فرارسیدن شانزدهم آذر ماه تولیت آستان قدس رضوی در جمع دانشجویان دانشگاه امام رضای مشهد سخنرانی کرد. در این جلسه که تحت عنوان "نشست صمیمانه با تولیت آستان قدس رضوی بادانشجویان"برگزار شده بود جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه امام رضا علیه السلام و نمایندگانی از تشکل های مختلف دانشجویی حضورداشتند که تعدادی از نمایندگان دانشجویان سوالات خودرا مطرح کرده و سپس ایشان ضمن سخنرانی به پاسخ سوالات پرداختند.

 • بازدید قائم مقام آستان قدس از سازمان عمران وتوسعه رضوی ۱۳۹۶-۰۹-۱۴ ۱۳:۳۶

  بازدید قائم مقام آستان قدس رضوی از سازمان عمران وتوسعه رضوی/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ سیدمرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از سازمان عمران و توسعه رضوی بازدید کرد.

 • همایش بزرگ محمد، بشیر وحدت ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۷:۳۴

  همایش بزرگ محمد، بشیر وحدت/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ "همایش بزرگ محمد، بشیر وحدت" باحضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، استاندار خراسان رضوی و جمع کثیری از علما و بزرگان شیعه و سنی در تالار ابن هیثم مشهد برگزارشد.

 • نشست خبری چهل وهفتمین جشنواره فیلم رشد ۱۳۹۶-۰۹-۰۵ ۱۶:۲۶

  نشست خبری چهل وهفتمین جشنواره فیلم رشد/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ نشست خبری چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در مشهد برگزار شد.

 • اختتامیه جشنواره وقف و رسانه خراسان رضوی ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۷:۲۵

  اختتامیه جشنواره وقف و رسانه خراسان رضوی/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی - جشنواره وقف و رسانه که از سوی اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان رضوی برگزارشده بود با معرفی برگزیدگانی از اصحاب رساه به کار خود پایان داد. در این جشنواره روزنامه قدس با آثاری از مهناز خجسته و جلیل فخرایی موفق به کسب دو مقام شد.

 • زائران پیاده و قدم های متبرک /گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۷:۵۵

  زائرین پیاده و قدم های متبرک /گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ حالا دیگر زائرین پیاده حضرت آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام به شهر امام مهربانی ها رسیده اند. مشهدی که زمانی میزبان امام مهربانی ها شد و حالا میزبان قدم های متبرک زائرینی می شود که دهها کیلومتر به یادقدمهای پیاده حضرتش تا رسیدن به مشهدرنج مسیر را تحمل کردند... السلام علیک یا امام الرئوف یا علی بن موسی الرضا علیه السلام .

 • پُرتره هایی از زائرین پیاده علی بن موسی الرضا (ع) ۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۶:۰۲

  تصاویر پُرتره ای از زائرین پیاده علی بن موسی الرضا (ع)

  سیدحمیدهاشمی _ تصاویر پرتره ای از زائرین پیر و جوان و کودک، زن و مرد از زائرین پیاده زیارت مرقد علی بن موسی الرضا علیه السلام که کیلومترها طی مسیر کرده اند.

 • تصاویرهوایی از زائرین پیاده حضرت رضا علیه السلام ۱۳۹۶-۰۸-۲۷ ۱۴:۳۶

  عکس های هوایی از زائرین پیاده حضرت رضا علیه السلام

  سیدحمیدهاشمی _ درآخرین روزهای ماه صفر ، خیل عظیم زائران حضرت رضا علیه السلام همچنان با پای پیاده از شهرهای مختلف کشور درمسیر رسیدن به مشهد الرضا هستند . تصاویر زیر با بالگرد جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تهیه شده است.

 • بازدید ونشست خبری معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی در موکب زائران پیاده ۱۳۹۶-۰۸-۲۴ ۱۵:۳۳

  بازدید اصحاب رسانه از موکب آستان قدس رضوی/گزارش تصویری

  سیدحمید هاشمی _ اصحاب رسانه با حضور در موکب آستان قدس رضوی، ضمن بازدید از امکانات این موکب، در جریان روند خدمات دهی به زائران پیاده امام علی بن موسی الرضا علیه السلام قرار گرفتند. در بخشی از این بازدید همچنین حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد، رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی به تشریح خدمات ارائه شده به زائران پیاده حضرت پرداخت.

 • موکب آستان قدس، ویژه زائران پیاده امام رضا علیه السلام ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۶:۴۸

  موکب آستان قدس، ویژه زائران پیاده امام رضا علیه السلام/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ موکب آستان قدس رضوی ویژه زائرین پیاده زیارت امام رضا علیه السلام به صورت شبانه روزی به زائرین خدمات ارائه میدهد

 • بازدیدقائم مقام آستان قدس رضوی از موکب زائران پیاده ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ ۱۶:۰۲

  بازدیدقائم مقام آستان قدس رضوی از موکب زائران پیاده امام رضا ع/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی - مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از موکب احداث شده آستان قدس ویژه زائران پیاده زیارت امام رضا علیه السلام بازدید و از بخش های مختلف این ایستگاه صلواتی دیدن کرد.

 • کودکان عزادار ۱۳۹۶-۰۸-۱۷ ۱۶:۱۶

  کودکان عزادار /گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ جلوه هایی از کودکان ونوجوانان عزادار در ماه های محرم و صفر

 • آغل گرگ ۱۳۹۶-۰۸-۱۳ ۱۵:۴۶

  آغُل گرگ /تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ "آغُل گرگ" نام غاری نه چندان بزرگ است در روستای "درخت سپیدار" از توابع مشهدکه قدمتی پیشینه داشته واز جاذبه های گردشگری این روستا به شمار می رود.

 • به دردهای من آقا،شما شفا بدهید ۱۳۹۶-۰۸-۰۹ ۱۳:۱۴

  تصاویر/ به دردهای من آقا، شما شفا بدهید

  شعر و تصاویر: سیدحمیدهاشمی / به دستهای من آقا، اجابتی بدهید _ به حال خسته و زارم، کمی امان بدهید/ تمام مرهم دردم ، نگاه و لطف شماست _ به دردهای من آقا، شما شفا بدهید/ نگاه کبوتر چشمم به بام و آن حرم است _ به کام کبوتر خسته کمی غذا بدهید/ دوای شکسته‌دلان را چه حاجتی به طبیب _ شما طبیب طبیبان کمی دوا بدهید/ تمام شهر را گشتم و رضا رضا گفتند _ شما امام رضایان، رضایتی بدهید//

 • شیخها ۱۳۹۶-۰۸-۰۸ ۱۰:۱۹

  روستایی در خراسان رضوی

  شیخها /گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ "شیخها" روستایی نه چندان بزرگ است در نزدیکی مشهد و کمی مانده به چناران در خراسان رضوی. میگفتند در قدیم مامنی بوده است برای تلمذ طلبگی تعدادی از مشتاقان نشر معارف . سواد قرآنی می آموخته اند و به کسب علوم دینی می پرداخته اند. روستایی نسبتا با صفا و جمعیتی نه چندان زیاد که کار عمده شان کشاورزی است و اندک دیگری آهنگری.

 • جاده /گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۴:۴۵

  جاده ها /گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ از ۲۱۰ هزار کیلومتر راه های کشور ۳۴ هزار کیلومتر آن به محورهای شریانی اختصاص دارد که بیش از ۷۰ درصد ترافیک حمل و نقل جاده های کشور بر روی آن انجام می شود (وزیر راه وشهرسازی)

 • سانحه در آواربرداری ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۴:۱۷

  سانحه در تخریب ساختمان بلوار سجاد مشهد/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ تخریب یک ساختمان دو طبقه مسکونی در بلوار سجاد مشهد منجر به ریزش دیوار بتنی گردید و ۲ نفر جان باختند و یک نفر شدیدا مصدوم شد که طبق اطلاع واصله وضعیت مصدوم فوق وخیم گزارش شده است.

 • اعزام کاروان تدارکاتی اربعین حسینی اداره اوقاف خراسان رضوی ۱۳۹۶-۰۸-۰۲ ۱۳:۵۶

  اعزام کاروان تدارکاتی موکب الثقلین به کربلا/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ کاروان تدارکاتی موکب الثقلین ویژه زائران اربعین حسینی راهی کربلای معلی شد. هزینه این کاروان تدارکاتی که ازسوی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان خراسان رضوی راه اندازی شد ازمحل موقوفات و کمک های خیرین تامین شده بود.

 • کشاورزی ۱۳۹۶-۰۸-۰۲ ۱۰:۱۵

  کشاورزی /گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ ۳۵ محصول کشاورزی ایران جزو رتبه‌های ۱ تا ۱۰ جدول جهانی این محصولات است و این آمار نشان می‌دهد که می‌توان بر روی صادرات برخی از محصولات کشاورزی تمرکز بیشتری داشت.(ایسنا)

 • برق ۱۳۹۶-۰۸-۰۱ ۱۱:۳۳

  برق/ گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ رشد پنج درصدی اوج مصرف برق در یکسال در هیچ جایی از دنیا سابقه ندارد و جالب اینکه عمده کشورهای توسعه یافته دنیا ، سالانه اوج مصرف خود را کاهش می‌دهند. وضعیت فعلی صنعت برق در حالت هشدار قرار گرفته و به نظر می‌رسد که علت اصلی این مساله تعرفه‌های پایین بخش برق باشد که موجب شده به مدیریت مصرف آنطور که باید توجه نشود، با این حال باید این مساله را مورد توجه قرار داد که اکنون کشور در مرز خاموشی قرار گرفته و لازم است که به این مهم بیش از همیشه عنایت شود.(متن: تسنیم)

 • رونمایی ازپلاک افتخارزنده یادعمیدی ۱۳۹۶-۰۷-۲۷ ۱۳:۳۱

  رونمایی ازپلاک افتخارزنده یادعمیدی/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی _ مراسم رونمایی از پلاک افتخار زنده یاد مهدی عمیدی که در رشته ورزشی کوهنوردی موفق به کسب افتخاراتی شده بود در محل منزل آن مرحوم برگزارشد.

 • رونمایی ازپلاک افتخار پیشکسوت ورزش باستانی ۱۳۹۶-۰۷-۲۷ ۰۹:۲۶

  رونمایی ازپلاک افتخار پیشکسوت ورزش باستانی ،سیدحسین جعفرزاده موسوی/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ مراسم رونمایی از پلاک افتخارپیشکسوت ورزش باستانی استادسیدحسین جعفرزاده موسوی برگزارشد.