مشاغل خانگی

کل اخبار:76

 • مشاغل خانگی ۱۳۹۵-۰۴-۳۰ ۰۹:۲۴

  مدیرکل کار خراسان جنوبی در گفت‌وگو با قدس ‌آنلاین :

  بیش از ۲۴ هزار مجوز مشاغل خانگی در خراسان جنوبی صادر شد

  قدس ‌آنلاین- بیرجند- محمدقربانی: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تاکنون حدود ۲۴ هزار و ۳۶۱ مجوز مشاغل خانگی در خراسان جنوبی صادر شده است.

 • مشاغل خانگی ۱۳۹۵-۰۳-۲۰ ۰۸:۲۸

  قدس گزارش می‎دهد

  فعالان مشاغل خانگی؛ حمایت‌نمی شوند

  قدس آنلاین/ ارغوان کاتب: افزایش نرخ بیکاری را شاید بتوان یکی از دلایل جذب برخی افراد به حوزه مشاغل خانگی برشمرد. مشاغل خُرد و خانگی در بیشتر نظام‌های اقتصادی دنیا شناخته شده است و بخش عمده‎ای از چرخه اقتصادی در بسیاری از کشورهای جهان در کارگاه‎های خانگی و محیط خانه می‎چرخد.

 • مشاغل خانگی ۱۳۹۵-۰۳-۰۳ ۰۸:۱۶

  کیمیایی از جنس حصیر

  قدس آنلاین/ فروغ طاهری: با دیدن تکه‌ای حصیر غرق در خاطرات می‌شوم. یاد عصرهای تابستانی که با خنک‌تر شدن هوا، مادربزرگ حصیری را در گوشه‌ای از حیاط پهن می‌کرد و از ما می‌خواست دست از بازیگوشی برداشته و بنشینیم و نان و پنیر و هندوانه‌ای بخوریم. نمی‌دانم مزه آن نان و پنیر آن قدر خاص بود که تا به امروز در خاطرم مانده، یا گرمای وجود مادربزرگ. هر چه بود سبب شد تصویر روزهای خوش کودکی‌ام همان عصرهای تابستان، گوشه‌ای از حیاط و نشستن روی تکه‌ای حصیر باشد.

 • مشاغل خانگی ۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۲۰:۱۵

  هزینه ایجاد هر شغل خانگی ۲۰ میلیون تومان شد

  مطابق محاسبات میانگین هزینه ایجاد یک شغل در مشاغل خانگی ۲۰۰ میلیون ریال برآورد می شود.

 •  مشاغل خانگی ۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۱۴:۳۵

  یک فعال حوزه زنان:

  دولت مکلف به ایجاد ظرفیت‌های گسترش مشاغل خانگی است

  یک فعال حوزه زنان گفت: دولت مکلف به ایجاد ظرفیت‌هایی به منظور گسترش مشاغل خانگی و ایجاد بازار است. در واقع دولت به جای مانع‌تراشی از طریق بیمه و مالیات باید این نوع از اشتغال را تسهیل کند.

 • نتایج عملکرد ۵ ساله مشاغل خانگی/ ۴۷ درصد طرح‌ها شکست خورد
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۱۰:۰۰

  بر اساس گزارش وزارت کار

  در ۵ سال گذشهت  ۴۷ درصد  مشاغل خانگی شکست خورد

  ۴۶.۷ درصد طرح‌های مشاغل خانگی متوقف شده و عملکرد ۵ ساله این طرح اشتغال‌زایی نشان می‌دهد در حال حاضر تنها ۵۳.۳ درصد پروژه‌ها فعالیت داشته و مابقی عملا شکست خورده و از دور خارج شده‌اند.

 • مشاغل خانگی همچنان در حاشیه توجهات مسئولین! ۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۱۱:۲۳

  کارهای بزرگ با سرمایه‌های خرد / مشاغل خانگی همچنان در حاشیه توجهات مسئولین!

  مشاغل خرد می‌تواند در عین بی نیازی به سرمایه فراوان با سودآوری قابل توجهی روبه‌رو باشند و حتی به بازارهای صادراتی جهانی نیز راه یابند.

 • فرماندار تبریز ۱۳۹۴-۰۸-۰۱ ۱۲:۴۴

  در جلسه کارگروه اشتغال صورت گرفت

  انتقاد فرماندار تبریز از کم‌توجهی به مشاغل خانگی

  تبریز- قدس آنلاین- تبریز: فرماندار تبریز با انتقاد از کم‌توجهی به مشاغل خانگی گفت: بحث مشاغل خانگی و تولیدات آن و نقش این مشاغل در رونق اقتصاد محلی و حل معضل بیکاری به دلیل نرخ بالای سود تسهیلات آن چندان مورد توجه واقع نشده است.

 • عکس ۱۳۹۴-۰۶-۲۵ ۱۳:۰۹

  ابلاغ ۵۶ میلیارد ریال اعتبارات مشاغل خانگی در خراسان شمالی

  قدس آنلاین: سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با بیان اینکه ۵۶ میلیارد ریال اعتبارات مشاغل خانگی از محل منابع قرض الحسنه ای با نرخ سود ۴ درصد است گفت : بانک های ملی و صادرات برای پرداخت تسهیلات اعلام آمادگی کرده اند که سقف پرداخت نیز تا ۴ میلیون تومان می باشد .

 • گوگل ۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۱۱:۲۹

  تبلیغات گوگل برای مشاغل مربوط به خدمات منزل

  قدس آنلاین – رها واعظی: گوگل، تست تبلیغات خود را برای ارائه دهندگان خدمات منزل به صورت تستی در سانفرانسیسکو آغاز کرده است.

 • عکس مرتبط ۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۰۹:۳۳

  منابع اعتباری محدود مهمترین مشکل حوزه مشاغل خانگی است

  قدس آنلاین – سبزوار :  دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سبزوار از صدور ۶۰ مجوز مشاغل خانگی و شش مجوز پشتیبان این مشاغل در این شهرستان طی سه ماهه اول امسال خبر داد.

 • مدير كارآفريني و اشتغال استان یزد: ۱۳۹۴-۰۴-۰۷ ۱۰:۴۵

  مدير كارآفريني و اشتغال استان یزد:

  مشاغل خانگی، راهکار مهمي براي اشتغالزايي است

  قدس آنلاین یزد - مدير كارآفريني و اشتغال اداره کل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان يزد با اشاره اهمیت کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در کشور، از اتمام طرح اعتبارسنجی ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در استان خبر داد

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۱۱-۱۲ ۱۶:۲۸

  سامانه صدور مجوز مشاغل خانگی رونمایی می شود

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: همزمان با دهه فجر سامانه در حال تکمیل صدور مجوز مشاغل خانگی رونمایی می شود.

 • مشاغل خانگی ۱۳۹۳-۱۰-۱۴ ۱۹:۰۶

  جزئیات آئین‌نامه جدید مشاغل خانگی/ تعیین ۶ هدف جدید اشتغالی

  دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی جزئیات آئین نامه اجرائی ساماندهی و حمایت از بنگاه های پشتیبان کسب و کارهای خانگی٬ خُرد و کوچک را اعلام کرد.

 • استاندار یزد ۱۳۹۳-۱۰-۰۶ ۱۷:۰۷

  استاندار یزد:

  استمرار مشاغل خانگی در گرو بازاریابی مناسب است

  قدس آنلاین یزد - استاندار یزد با تاکید بر ایجاد مشاغل خانگی، گفت: پیش از اینکه اقدام به تولید کنیم، باید بازاریابی لازم را انجام دهیم تا پس از تولید با مشکل عرضه مواجه نباشیم و در نتیجه مشاغل خانگی استمرار یابند.

 • میوه خشک ۱۳۹۳-۰۹-۱۳ ۰۹:۱۱

  مدیر صنایع کشاورزی جهادکشاورزی یزد خبر داد:

  96 واحد فعال در تولید میوه خشک تا پایان سال در یزد ایجاد می شود

  قدس آنلاین یزد - مدیر صنایع کشاورزی جهادکشاورزی استان یزد با تاکید بر این نکته که آفتاب یزد فرصتی بی‎‎نظیر برای اشتغال و درآمد‎‎زایی است، از تصمیم این مدیریت مبنی بر راه‏‏اندازی 45 واحد مشاغل خانگی و 51 واحد باغی در زمینه خشک کردن میوه تا پایان سال جاری خبر داد.