تلگرام

کل اخبار:343

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۶:۱۹

  دختر نوجوان؛ طعمه هوس‌های تلگرامی

  زنی میان‌سال درحالی‌که دست دختر نوجوانش را گرفته و به قانون پناه آورده بود، خواستار پیگیری شکایت از مردی شیاد شد که از دخترش سو‌ءاستفاده کرده است.

 • یا ۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۵:۵۹

  هک تلگرام تایید نشد

  دبیر شورایعالی فضای مجازی هک کاربران تلگرام را تأیید نکرد و گفت: براساس طرحی که در دستور کار داریم به زودی سرور شبکه های اجتماعی خارجی به داخل منتقل می شود.

 • خرید و فروش کانال‌های تلگرامی؛ کاسبی پردرآمد ۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ۲۲:۲۹

  گرگ به گرگ زد

  رسانه های محلی رژیم صهیونیستی روز جمعه گزارش دادند که یک شرکت اطلاعات سایبری این رژیم، حساب تلگرام گروه تروریستی داعش را هک کرده است.

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۵-۱۵ ۱۴:۵۱

  پنج ترفند تلگرام که شاید از آن بی‌خبر باشید

  با ما همراه باشید تا برخی ویژگی‌ها و ترفندهایی را که با بروز شدن تلگرام به آن اضافه شده است، به شما آموزش دهیم.

 • صثبق ۱۳۹۵-۰۵-۱۴ ۲۱:۲۲

  تغییرات واسطه های ازدواج از دیروز تا به امروز

  فراگیر شدن فضای مجازی در بین خانواده ها حتی به تصمیمات بزرگی مانند انتخاب همسر و ازدواج نیز کشیده شده است. زمانی که نقش اینترنت پررنگ شد و سایت های گوناگون پا به عرصه گذاشتند ، ناگهان پدیده جدید ظهور کرد سایت های همسر یابی که غالباً بدون مجوز های رسمی فعالیت خود را آغاز کردند

 • صث ۱۳۹۵-۰۵-۱۳ ۱۸:۰۰

  واکنش پلیس فتا به ادعای هک ۱۵ میلیون عضو ایرانی تلگرام

  پلیس فتا در واکنش به ادعای رویترز مبنی بر هک اطلاعات ۱۵ میلیون کاربر ایرانی عضو تلگرام، با رد این ادعا توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

 • ثب ۱۳۹۵-۰۵-۱۲ ۱۴:۵۹

  کلاهبرداری با ایجاد فروشگاه مجازی در تلگرام

  رئیس پلیس فتا خراسان رضوی از دستگیری زوجی که با راه‌اندازی گروهی در تلگرام برای فروش لباس و زیور آلات اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

 • صثق ۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۱۵:۳۱

  قتل چهره ها با تلگرام؛ نگاهی به یک شیوه ناپسند مخاطب گیری در شبکه های اجتماعی

  امروز هم چند هنرمند، سیاستمدار، زندانی و ورزشکار و ...، به لطف فضای مجازی مردند و دفن شدند و دوباره سر زندگی بازگشتند؛ این فضا، یعنی سخت تر شدن کار رسانه ای با وجود شبکه های اجتماعی و کارخبری بی هیچ تعهد حرفه ای.

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۱۰:۵۰

  گفت‌وگوی قدس با دختری که آبرویش را در تلگرام باخت

  عکس‌های دختر ساده دل در اختیار پسر دروغگو

  گروه «جامعه» قدس آنلاین/ طوبی ساقی: می‌خواستم برای همیشه خداحافظی کنم اما هر بار مسخره بازی راه می‌انداخت و بهانه‌ای جور می‌کرد. یک روز می‌گفت پدر و مادرش او را به فرزندی قبول کرده‌اند و هیچ کس و کاری در این دنیای بزرگ ندارد.

 • یس ۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۰:۵۰

  هشدار به کاربران تلگرام

  رئیس پلیس فتا به شهروندان توصیه کرده که از پیام‌رسان تلگرام استفاده نکنند، زیرا اطلاعات بارگذاری شده در این سرور توسط بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۵:۴۶

  ترفند جدید کانال‌های تلگرامی برای سودجویی

  ترفند جدید کانال های تلگرامی برای سودجویی از کاربران، آموزش "قراردادن عکس متحرک برای پروفایل تلگرام" است.

 • هک تلگرام ۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۰:۳۰

  ماجرای واقعی جوانی که گرفتار زنی خطاکار شد

  ازدواج در تلگرام، طلاق در کلانتری

  خط قرمز- طوبی ساقی: کم کم داشتم از زندگی خود ناامید می‌شدم که سمیه پا روی دلم گذاشت و مرا اسیر احساسات هیجانی‌ام کرد.

 • یقل ۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۷:۱۵

  هشدار؛ از شبکه تلگرام استفاده نکنید!

  رئیس پلیس فتا ناجا ضمن توصیه به شهروندان در خصوص استفاده نکردن از شبکه پیام رسان تلگرام ، گفت: غالبا اطلاعات بارگذاری شده در این سرور توسط بیگانگان مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

 • ثق ۱۳۹۵-۰۴-۳۰ ۱۴:۳۹

  هک تلگرام‌ ۲۵۰۰۰ زن جوان!

  رئیس پلیس فتا فارس از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداری اینترنتی خبر داد که با هک و اغفال خانم های جوان در شبکه اجتماعی تلگرام، از آنها اخاذی می كردند.

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۱۳:۲۹

  فضای مسموم کانال‌ها و گروه‌ها نوجوانان ما را تهدید می‌کند

  ولنگاری در آزادراه تلگرام

  قدس آنلاین/ محمد رضایی: «این داستان مردی است که برای میلیونر شدن فقط دو روز کار کرد و روز سوم میلیاردر شد. اگر می‌خواهید بدانید چطوری موفق شد، روی این کانال کلیک کنید». «اگر می‌خواهید قدرت نمایی لات‌ترین زن‌های ایرانی را ببینید، روی این کانال کلیک کنید». «اگر برای دیدن دعوا با شمشیر و قمه و درگیری اشرار با پلیس دلتان تنگ شده، روی این پیوند کلیک کنید» و...

 • وزیر ارتباطات و فناوری ۱۳۹۵-۰۴-۲۶ ۱۶:۰۰

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مشهد تأکید کرد

  ضرورت انتقال سرورهای «تلگرام» به داخل کشور

  قدس ‌آنلاین/ فاطمه معتمدی: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین کارگروه توسعه دولت الکترونیک خراسان رضوي با بیان اینکه مدیون زائران امام رضا(ع) هستیم، افزود: میهمانان امام مهربانی‌ها باید در سفر به مشهد از همه امکانات که بخشی از آن مربوط به حوزه آی سی تی است، برخوردار شوند.

 • تا ۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۳:۴۰

  ازدواج موقت به روش تلگرامی!

  از زمانی که ازدواج موقت شرعی مطرح شد این سبک ازدواج طرفداران و منتقدان بسیاری داشته اما در شرایطی که بحث های زیادی در رابطه با ازدواج موقت و تبعات افزایش آن از جمله کاهش ازدواج در جامعه مطرح می شود؛ راه اندازی یک کانال تلگرامی که می‌تواند در دسترس هر فردی در هر سن و سالی قرار گیرد، طبعات منفی بسیاری خواهد داشت

 • ماجرای همدستی تلگرام با داعش ۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۲۰:۱۲

  جامعه شناس و استاد حوزه و دانشگاه :

  ماجرای همدستی تلگرام با داعش

  این که افرادی به صورت مبهم و ناشناس، اخباری را مبنی بر هشدار برای حضور داعش در خانه ها و محله های کشور در شبکه های مجازی منتشر می کنند، تنها تهدید نرم و برپایی جنگ نرمی است برای بر هم زدن امنیت روحی و اجتماعی مردم.

 • داعش ۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۱۱:۲۵

  همکاری جدید داعش در ایجاد ترس و ناامنی!

  قدس آنلاین: دلیل برخی کج فکری ها و استفاده های نادرست از ابزارهای جدید، این اختراعات، گاه جسم و جان و اخلاق و روان انسان ها را مورد آسیب قرار داده و گاه فرهنگ و اعتقادات و رفتارهای اجتماعی وی را دگرگون کرده است.

 • ایرانسل ۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۲۲:۲۰

  سرقت اطلاعات و فروش مشخصات مشترکان ایرانسل/ لزوم برخورد فوری

  تنها یک روز پس از مسدود سازی ربات تلگرامی ارائه مشخصات مشترکان ایرانسل، جست وجویی ساده در تلگرام از فعال شدن دوباره سوء استفاده کنندگان خبر می‌دهد.

 • خرید و فروش کانال‌های تلگرامی؛ کاسبی پردرآمد ۱۳۹۵-۰۳-۲۳ ۲۳:۲۵

  سوءاستفاده از بازاری که متولی ندارد

  خرید و فروش کانال‌های تلگرامی؛ کاسبی پردرآمد

  پیام‌رسان تلگرام که جز ایران بازار دیگری ندارد در حال پرکردن جیب سودجویان است. خرید و فروش کانال‌های تلگرامی درحال گسترش است. آشفته بازاری که بدون نظارت مسئولان در حال گسترش است و معلوم نیست تا به کجا پیش خواهد رفت.

 • «تلگرام» بستری برای ترویج روزه‌خواری ۱۳۹۵-۰۳-۱۷ ۱۱:۴۵

  در سایه غفلت مسئولان صورت گرفت

  «تلگرام» بستری برای ترویج روزه‌خواری

  اخیراً و همزمان با نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان و در پناه عدم برخورد سریع و به‌موقع مسئولان امر، کانالی با هدف ترویج روزه‌خواری و شکستن قبح گناه روزه‌خواری ایجاد شده است.

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۳-۱۵ ۱۳:۱۱

  هکرها می توانند از طریق باگ SS۷ اکانت های تلگرام و واتس اپ را به سرقت ببرند

  تلگرام و واتس اپ هر دو با داشتن قابلیت پیام رسانی رمزنگاری شده به طور پیش فرض، جز امن ترین اپلیکیشن های ارتباطی میان کاربران اینترنت محسوب می شوند. اما گاهی اوقات ممکن است مشکلاتی امنیت این دو اپلیکیشن را به خطر بیندازند؛ مشکلاتی که ممکن است از خود اپ نبوده و عوامل دیگری آنها را به وجود آورده باشند.

 • تلگرام ۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۰:۲۳

  موارد غیراخلاقی تلگرام با ربات شناسایی می‌شوند

   وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای پیگیری موارد غیراخلاقی در شبکه هایی مانند تلگرام رباتی ایجاد کرده ایم که این موارد را شناسایی می کند و ما با اعلام لیست، اقدام می کنیم.

 • محمود واعظی ۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۸:۱۵

  وزیر ارتباطات:

  موارد غیراخلاقی تلگرام با ربات شناسایی می‌شوند

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای پیگیری موارد غیراخلاقی در شبکه هایی مانند تلگرام رباتی ایجاد کرده ایم که این موارد را شناسایی می کند و ما با اعلام لیست، اقدام می کنیم.

 • ایرانیان و مقام نخست استفاده از تلگرام ۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۱۸:۰۳

  یادداشت/سید علیرضا آل داوود

  ایرانیان و مقام نخست استفاده از تلگرام

  آمار عجیب اما متاسفانه واقعی حضور ایرانیان در فضای مجازی به خصوص تلگرام و انفعال برخی از دستگاه های متولی برای اندیشیدن تدبیری درست به منظور فرهنگ سازی و ارتقای سواد فضای مجازی و رسانه ای مردم، یک ضعف بزرگ در حوزه فضای مجازی بشمار می رود.

 •  تلگرام  ۱۳۹۵-۰۲-۲۸ ۱۲:۵۸

  با آخرین آپدیت تلگرام ویرایش پیام های ارسال شده ممکن شد

  تلگرام شب گذشته جدیدترین به روزرسانی خود را در اختیار کاربران این اپلیکیشن محبوب پیام رسان قرار داد. با به روزرسانی اخیر از این پس ویرایش پیام ها پس از ارسال آنها امکانپذیر است

 • داعش ۱۳۹۵-۰۲-۲۷ ۱۳:۰۰

  محبوب‌ترین ابزارهای اینترنتی داعش مشخص شدند

  تلگرام با امکانات ویژه‌اش، باعث شده است تروریست‌ها براحتی بتوانند بدون مشخص شدن هویت خود، اطلاعات محرمانه را رد و بدل کنند!

 • بازداشت ادمین کانال‌های ضدانقلاب و مروج فساد ۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۲۳:۵۰

  نامه طلاب حوزه علمیه قم به رحمانی‌فضلی:

  بازداشت ادمین کانال‌های ضدانقلاب و مروج فساد

  جمعی از طلاب حوزه‌ علمیه قم با اشاره به بازداشت ادمین برخی کانال‌ها، خواستار ادامه این رویه درباره کانال‌های ضدانقلاب شد.

 • شبکه های اجتماعی موبایل ۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۲۲:۵۳

  تلگرام نرم افزار محبوب خبرنگاران

  نتایج یک تحقیق درباره استفاده از شبکه های اجتماعی موبایل برای تولید و انتشار خبر در میان خبرنگاران ایرانی نشان می دهد که نرم افزار تلگرام بیشترین محبوبیت را در بین این قشر دارد.