جعل و کلاهبرداری

کل اخبار:71

 • کلاهبرداری سایبری ۱۳۹۴-۰۴-۲۵ ۰۸:۴۱

  کلاهبرداری از مشتریان مؤسسه منحله میزان

  قدس: فردی که با معرفی خود به عنوان مأمور و ادعای نفوذ در هیأت مدیره مؤسسه منحله میزان از یک شهروند مشهدی کلاهبرداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

 • کلاهبرداری ۱۳۹۴-۰۴-۱۶ ۰۷:۴۵

  دو میلیاردتومان کلاهبرداری با فروش سهام بیمارستان معروف تهران

  از اواخر سال ۹۳ پلیس با کلاهبرداری‌های مشابهی روبه‌رو شد که در آن زوج جوانی به بهانه «فروش سهام بیمارستانی در تهران» به اغفال طعمه‌هایشان دست زده و پس از گذشت ماه‌ها و بدون آنکه سهامی به مالباخته‌ها بدهند، خود را پنهان کرده بودند.

 • حسن خانی ۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۱۸:۳۷

  فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌‌شرقی عنوان کرد

  جزئیات انهدام باند «تصادفات ساختگی» در تبریز/ دستگیری ۱۰۴ متهم با ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری

  قدس آنلاین- تبریز: فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌‌شرقی از متلاشی شدن باند بزرگ کلاهبرداری به شیوه تصادفات ساختگی به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال و شناسایی و دستگیری ۱۰۴ متهم این باند در استان خبر داد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۱۹:۴۷

  کلاهبرداری میلیاردی یک زن از اقوامش!

  وی همچنین تأکید می‌کند: این خانم ابتدا در چند مرحله برای من دلار با قیمت دولتی آورد و بعد که خوب اعتماد من جلب شد و رقم قابل توجهی از من گرفت، دیگر به تلفن‌هایم جواب نداد!

 • کلاهبرداری ۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۱۲:۵۴

  دستگيري کلاهبردار ميلياردي در جلفا

  قدس آنلاین- تبریز: فرمانده انتظامي شهرستان جلفا آذربايجان شرقي گفت: با تلاش ماموران پليس آگاهي شهرستان ، فردي که بيش از يک ميليارد ريال از شهروندان کلاهبرداري کرده بود،دستگير شد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۱۲-۱۷ ۱۳:۳۷

  کلاهبرداری دختر 20ساله با 10 بار ازدواج!

  چندی پیش، مسئولان اداره حقوقی ثبت احوال تهران که خود را برابر سناریوی عجیبی می‌دیدند در یکی از دادسراهای پایتخت به طرح شکایتی عجیب پرداختند که در آن اقدام دختری جوان در ازدواج و طلاق‌های پی درپی مرموز خوانده می‌شد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۰۹:۵۹

  دستگیری کلاهبردار یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریالی در اصفهان

  فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: فردی که به بهانه سرمایه‌گذاری و ساخت مسکن مبلغ یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال از ۲ نفر کلاهبرداری کرده و متواری شده بود، توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان دستگیر شد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۱۰-۰۱ ۱۱:۴۶

  سلاطین کلاهبرداری ایران

  در طول سال‌های گذشته افراد بسیاری بودند که کلاهبرداری‌های بزرگی انجام دادند، اما تعدادی از این کلاهبرداران به دلیل شیوه اجرا یا میزان کلاهبرداری مشهورتر شده‌اند.

 • کلاهبرداری ۱۳۹۳-۰۹-۲۴ ۰۸:۳۱

  جزئیات کلاهبرداری چند ده میلیارد تومانی شرکت نگین خودرو آفتاب + عکس

  " با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه دو تهران ، مقرر گردیده تا تحویل گیرندگان خودرو برابر دستور مقام محترم قضایی و با عنایت به افتتاح حسابی از سوی دادسرای ناحیه دو نزد بانک ملی شعبه علامه طباطبایی سعادت آباد (کد 1455) به شماره حساب 0346967366009 ، نسبت به واریز اقساط خود به این حساب اقدام و از واریز وجوه به سایر حساب ها یا پرداخت وجه به اشخاص ثالث جدا خودداری نمایند".

 • کلاهبرداری ۱۳۹۳-۰۹-۱۸ ۱۷:۳۸

  کلاهبرداري 2 ميلياردي در ثبت نام مسکن مهر

  قدس آنلاین- تبریز: فرمانده انتظامي اسكو از دستگيري کلاهبرداران و جاعل ثبت نام مسکن مهر خبر داد.

 • هشدارهای پلیس ۱۳۹۳-۰۹-۱۷ ۱۰:۱۱

  هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از جعل و کلاهبرداری

  پیشگیری از جعل و کلاهبرداری شاید آنقدرها هم پیچیده نباشد، مخصوصا آنکه آمارها نشان می‌دهد بسیاری از جاعلان و کلاهبرداران با روش‌هایی ساده و پیش پا افتاده دست به این اقدام زده اند، پلیس آگاهی در همین راستا هشدارهایی را ارائه کرده است.