همه‌ی خبرهای امروز
 • کلیپ ۱۴۰۱-۰۲-۱۱ ۱۱:۰۹

  کلیپ

  آیا فلسطینیان خودشان فلسطین را به یهودی ها فروختند؟

  شبهه

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۲۳:۵۰

  انعکاس

  روز قدس یادآور مظلومیت مردم فلسطین است

  پویش قدس شریف

  سید محمد مرندی، استاد دانشگاه تهران در گفت وگو با قدس آنلاین: روز قدس یادآور مظلومیت مردم فلسطین و اشغالگری قبله اول مسلمانان هست. جنگ اوکراین باعث تضعیف شدن دوستداران رژیم صهیونیستی شده است.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۲۳:۴۳

  انعکاس

  «قدس» سمبل و علامت دفاع از حق است

  پویش قدس شریف

  حجت الاسلام شریعتی دهاقانی، کارشناس خاورمیانه در گفت و گو با قدس آنلاین: فلسطینیان همیشه ایستادگی کردند، چه زن چه مرد. روز قدس میان اهل سنت هم روز مهم و تاثیرگذاری بوده است.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۲۳:۲۵

  پاسخ به شبهات

  علت اصرار صهیونیست ها بر تخریب مسجدالاقصی و ساخت هیکل سلیمان چیست؟

  پویش قدس شریف

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۲۳:۱۸

  انعکاس

  مبنای رژیم صهیونیستی نژادپرستی است

  پویش قدس شریف

  میریوسفی، کارشناس ارشد خاورمیانه در گفت وگو با قدس آنلاین: تلاش برخی از کشورها به خیانت نسبت به آرمان فلسطین از طریق تعامل با صهیونیست ها، باعث می شود این رژیم بخشی از حقوق ملت فلسطین را پایمال کند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۲۰:۲۷

  انعکاس

  روز قدس برگرفته از قرآن و سیره ائمه معصومین(ع) است

  پویش قدس شریف

  آیت الله حسینی خراسانی، عضو فقهای شورای نگهبان در گفت وگو با قدس آنلاین: روز قدس فرمان خدا در قرآن و روز مظلوم است. امروز به برکت حضور فراگیر مسلمانان و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران رژیم اشغالگر قدس درمانده شده است.

 • نصر الله ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۹:۴۲

  کلیپ

  سید حسن نصرالله: مسیر ناامیدی در فلسطین شکست خورده است

  پویش قدس شریف

  دبیرکل حزب‌الله لبنان: کشورهای عربی که پشت فلسطین را خالی کردند، از رژیم صهیونیستی حمایت کردند و مسیر عادی‌سازی را پیگیری کردند هدفشان ناامید کردن فلسطین است. هرروز در فلسطین تظاهرات را مشاهده می‌کنیم. هر روز موشک و پهپاد به سمت دشمن شلیک می‌شود. این‌ها به جهانیان می‌گوید مسیر ناامیدی در فلسطین شکست خورده است، بلکه این ملت به پیروزی در آینده بیشتر امید دارد. امام خمینی رحمت الله با این حرکت و نام گذاری خواستند قدس و فلسطین زنده بماند و بر حق مردم این کشور در بازگشت به کشور و خانه‌هایشان تأکید کردند. روز جهانی قدس تأکیدی است بر حقانیت آرمان فلسطین و قانونی بودن آن و مظلومیت مردم فلسطین. شکست‌های متوالی عرب‌ها و خیانت مقامات عربی به فلسطین و روند سازش و عادی‌سازی، همه این‌ها هدفشان همان ناامید و مأیوس کردن فلسطینیان است. مردم فلسطین امروز بیش از پیش امیدوار بوده و بر آزادسازی کشورشان و خاکشان از متجاوزان در آینده شدیدا ایمان دارند. @Qudsonline_org

 • شبهه ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۹:۲۰

  پاسخ به شبهات

  چه کسی مسجدالاقصی را ساخته است؟

  پویش قدس شریف

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۹:۰۵

  انعکاس

  فلسطینی ها در برابر هر سازشی با صهیونیست ها مقاومت میکنند

  پویش قدس شریف

  حسن هانی زاده، کارشناس مسائل غرب آسیا در گفت و گو با قدس آنلاین: روز جهانی قدس،یک روز ماندگار در تاریخ مبارزات ملت مظلوم فلسطین است. در حال حاضر فلسطینی ها برای تقابل با تجاوزات رژیم صهیونیستی یک جبهه گسترده تشکیل و در برابر آن ها مقاومت میکنند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۸:۵۹

  انعکاس

  مهم ترین دستور کار فلسطینیان پرهیز از تفرقه است

  پویش قدس شریف

  جلال خوش چهره، تحلیلگر مسائل بین الملل در گفت وگو با قدس آنلاین: جنگ های خلیج فارس، افغانستان، اوکراین و... تا حدودی توانسته اند توجه به فلسطین را در کانون حساسیت های افکار عمومی کمرنگ کنند. تحرک تازه فلسطینیان در قدس شریف نشان داد که آن ها زیر بار سازش خفت بار در برابر سیاست های یک جانبه گرایی آمریکا و اشغالگرایی سیری ناپذیر رژیم صهیونیستی نمی روند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۵:۵۸

  انعکاس

  رژیم صهیونیستی در بدترین شرایط چند سال اخیر خود قرار دارد

  پویش قدس شریف

  صدرالحسینی، کارشناس روابط بین الملل در گفت وگو با قدس آنلاین: این روزها مقامات نظامی سابق رژیم صهیونیستی که بعنوان بازنشستگان یا مدیران اندیشکده های مختلف دفاعی رژیم صهیونیستی مشغول فعالیت هستند؛ اعلام می کنند که ما در مقابل حزب الله نمی توانیم مقاومت کنیم.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۵:۰۹

  انعکاس

  روز قدس رژیم اشغالگر را نابود خواهد شد

  پویش قدس شریف

  سید فلاح فحص، نماینده جنبش امل لبنان در ایران در گفت وگو با قدس آنلاین: اگر روز قدس نبود، قدس زنده نمی ماند. اگر بسیاری از دولت ها با رژیم صهیونیستی توافق کنند، باز هم این رژیم به جایی نمیرسد.

 • زارعی ۱۴۰۱-۰۲-۰۹ ۱۴:۵۸

  انعکاس

  روز قدس، روز فروپاشی و زوال رژیم صهیونیستی است

  پویش قدس شریف

  اصغر زارعی، پژوهشگر مسائل غرب آسیا در گفت وگو با قدس آنلاین: هرساله با شروع ماه مبارک رمضان،شاهد این هستیم که کابوس وحشت و فروپاشی، مسئولین رژیم جعلی قدس را فرا میگیرد.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۲۷ ۰۹:۴۸

  انعکاس

  فتنه انگیزی و ایجاد تفرقه از قتل بدتر است

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا توانا، امام جمعه بلدستی در گفت وگو با قدس آنلاین: -هرکس به ناحق مرتکب قتل و خونریزی یک نفر شود مانند این است که تمام مردم را به قتل رسانده است حال اگر قصد از این خونریزی ایجاد تفرقه انگیزی و فتنه باشد بدتر است.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۲۷ ۰۹:۴۳

  انعکاس

  پویش «من قرآن را دوست دارم» توسط اعتاب مقدس سراسر کشور برگزار می شود

  پویش من قرآن را دوست دارم

  حجت الاسلام میریان، مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در گفت وگو با قدس آنلاین: -این طرح بصورت خودآموز این و۶ مرحله دارد. -اساتید بسیار توانمندی برای این طرح پیش‌بینی شده است و با هدف گسترش فرهنگ قرآن خوانی و... در سراسر کشور آغاز به کار کرده است. - امیدواریم ۸ میلیون نفر تحت این طرح قرار بگیرند و با مرحله مقدماتی آن آشنا شوند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۲۴ ۱۵:۴۳

  انعکاس

  قلب مسلمانان هند از هتک حرمت حرم رضوی جریحه دار است

  پویش امت واحده اسلامی

  سردار حسن، موسس و مدرس حوزه علمیه باب العلم در هند در گفت وگو با قدس آنلاین: شخصی که این کار را انجام داده قطعاً مسلمان نبوده است چون مسلمانان نماز و روزه و فرزندان رسول(ص) را دوست دارند. ما ملت هندوستان مخصوصاً محبین اهل بیت از این خبر بسیار غمگین هستیم.

 • مسلمانان همگی باهم برابر و برادر اند ۱۴۰۱-۰۱-۲۴ ۰۹:۳۳

  انعکاس

  مسلمانان همگی باهم برابر و برادر اند

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا رحیمی، امام جمعه قروه در گفت و گو با قدس آنلاین: - خداوند فرموده مسلمانان چه شیعه و چه سنی همه برابر و برادر هستند. - ما همه مسلمانان باید با مفاد آیه قرآن اتحاد و همبستگی داشته باشیم.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۲۰:۳۵

  انعکاس

  ما مسلمانان کل جهان هتک حرمت حرم رضوی را محکوم می کنیم

  پویش امت واحده اسلامی

  مصطفی محمد احمد، از نزدیکان شیخ ابراهیم زکزاکی؛ از کشور نیجریه در گفت و گو با قدس آنلاین: ما شیعیان نیجریه و دوستداران شیخ ابراهیم زکزکی حادثه تروریستی حرم مطهر امام رضا(ع) را بشدت محکوم می کنیم.

 • دشمنان اسلام به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی هستند ۱۴۰۱-۰۱-۲۳ ۱۷:۲۴

  انعکاس

  دشمنان اسلام به دنبال ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی هستند

  پویش امت واحده اسلامی

  حجت الاسلام علیرضا میرجلیلی، فعال فرهنگی در آمریکای لاتین در گفت و گو با قدس آنلاین: اینجانب از طرف همه مسلمانان قاره آمریکا به خانواده های عزیزانی که علی وار در کنار مضجع شریف آقا علی ابن موسی الرضا به شهادت رسیدند تبریک و تسلیت عرض می کنم. باید دید پشت این قضایا چه گروه ها و چه کسانی هستن که این افراد ابله را تحریک می‌کنند که این حرکت ها را انجام دهند .

 • مسلمانان و شیعیان سوریه حمله به زائران بارگاه رضوی را محکوم می کنند ۱۴۰۱-۰۱-۲۰ ۱۴:۱۴

  انعکاس

  مسلمانان و شیعیان سوریه حمله به زائران بارگاه رضوی را محکوم می کنند

  پویش امت واحده اسلامی

  سید رضی واحدی، تولیت حرم حضرت سکینه(س) در داریا-سوریه در گفت و گو با قدس آنلاین: - اینجانب از طرف تمامی ایرانیان مقیم سوریه ترور و وحشیت واقعه حرم رضوی را به شدت محکوم می کنم. - با وجود مقام معظم رهبری بیم و ترسی نداریم و شکست تفرقه اندازان ادامه خواهد داشت.

 • عوامل تکفیری این جنایت باید هرچه زودتر به سزای اعمال شان برسند ۱۴۰۱-۰۱-۲۰ ۱۲:۲۷

  انعکاس

  عوامل تکفیری این جنایت باید هرچه زودتر به سزای اعمال شان برسند

  پویش امت واحده اسلامی

  محمد عبدالقدوس پادشاه، خطیب نویسنده و مترجم از کشور بنگلادش در گفت و گو با قدس آنلاین: - عوامل واقعه حرم رضوی دشمنان خدا می باشند که با قصاوت قلب به خود اجازه دادند دست به چنین جنایت وحشیانه ای بزنند. - از مسئولین درخواست می کنم که هرچه سریع تر عناصر پشت این واقعه که دست نشانده اجانب هستند را دستگیر کنند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۲۰ ۰۱:۰۹

  انعکاس

  دشمن به دنبال برهم زدن امنیت ماست

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا جمال کریمی، امام‌جمعه بانه در گفت و گو با قدس آنلاین: -دشمنان انقلاب ما به دنبال توطئه هستند و می خواهند امنیت و آسایش مردم را برهم بزنند. -ملت سرافراز ایران هوشیار است و تمام توطئه های دشمنان را برعلیه خودشان منعکس کرده اند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۱۹ ۱۲:۵۱

  انعکاس

  واقعه حرم امام رضا (ع) را به شدت محکوم میکنیم

  پویش امت واحده اسلامی

  مولوی شرف الدین جاعی الاحمدی، امام‌ جمعه اهل سنت تربت جام در گفت و گو با قدس آنلاین: -اهل سنت هر گونه تجاوز، قتل و بی حرمتی به حرم رضوی را به شدت محکوم میکند. -از مسئولین تقاضا داریم تا هر چه سریع تر این افراد حرمت شکن، که عمل زشت قتل را انجام دادند را پیدا کنند و به اشد مجازات محکوم کنند.

 • بهمنی ۱۴۰۱-۰۱-۱۸ ۱۸:۲۷

  انعکاس

  هتک حرمت به بارگاه رضوی از سوی شیعه و سنی محکوم است

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا اقبال بهمنی، امام جمعه اهل سنت کامیاران در گفت و گو با قدس آنلاین: ما علما و ائمه جماعت مساجد استان کردستان این اعمال شنیع و خبیث را محکوم میکنیم. باید همه بدانیم عزیزان دست هایس پشت پرده است.

 • مرادی ۱۴۰۱-۰۱-۱۸ ۱۸:۲۴

  انعکاس

  مسئولین دستگاه قضاء با فتنه گران حادثه اخیر شدیدا برخورد نمایند

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا مرادی، امام جمعه موقت اهل سنت بیجار در گفت و گو با قدس آنلاین: حمله تروریسی در مشهدالرضا(ع)، با آموزه های دینی ما مغایرت دارد. وحدت مردم خار چشم دشمنان است.

 • ماموستا روحانی ۱۴۰۱-۰۱-۱۸ ۱۳:۴۷

  انعکاس

  اتحاد لازمه مقابله با دشمنان اهل تشیع و اهل تسنن است

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا ناصر روحانی، امام جمعه اهل سنت سنندج در گفت و گو با قدس آنلاین: - واقعه تروریستی حمله به روحانیون اهل تشیع در حرم رضوی، قلب هر مسلمانی را به درد آورد. - امت اسلامی دشمنان زیادی دارد و ما باید در مقابل این دشمنان وحدت خودمان را حفظ کنیم.

 • عابدی ۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۱۶:۴۶

  انعکاس

  هتک حرمت به بارگاه امام رضا (ع) توسط خوارج صفتان را محکوم می کنیم

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا عابد نقیبی، عضو شورای افتای اهل سنت و امام جمعه سقزدر گفت وگو با قدس آنلاین: ترور و تروریست همیشه در همه جامعه مخصوصا جامعه اسلامی محکوم است. این کوردلان بدانند که روحانیون اهل تسنن و روحانیون اهل تشیع همیشه پیرو خط رهبری و آرمان های امام بوده و هستند.

 • ایاز ۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۱۵:۱۲

  انعکاس

  واکنش تند مسلمانان جهان به هتک حرمت زائران بارگاه رضوی

  پویش امت واحده اسلامی

  ایاز تکین، خطیب مسجد اهل البیت(ع) در استانبول در گفت وگو با قدس آنلاین: - این افراد آدم کشی را دین خودشون قرار دادند و چون به امام ما دسترسی ندارند پس به کسانی که دنبال اهداف امام هستند حمله میکنند. - چنین افرادی دنباله رو خوارج هستند و دشمنی با اهل بیت را در دل خودشان نگه داشتند.

 • انعکاس ۱۴۰۱-۰۱-۱۷ ۱۲:۴۱

  انعکاس

  قوه قضائیه و نیروهای امنیتی با هنجار شکنان برخورد قاطعانه کنند

  پویش امت واحده اسلامی

  ماموستا عبدالسلام محمدی، امام جمعه شهرستان دهگلان در گفت وگو با قدس آنلاین: - این نوع حوادث در مکان های مقدس توسط افراد تندرو و تکفیری، محکوم می باشد. - وحدت اسلامی بین مذاهب اسلامی و امنیت پایدار در مرزهای ایران، سبب ضعف دشمن شده و با این حرکات به دور از انسانیت، قصد گسستن همبستگی را دارند.

 • رحمتی ۱۴۰۱-۰۱-۰۸ ۱۳:۵۵

  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد:

  میزبانی آستان قدس رضوی از زائران نوروزی با رویکرد «خدمت رسانی از مبدأ تا مبدأ» و «زیارت متعالی»

  پویش میزبانی کریمانه

  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، با تشریح خدمات ارائه شده به زائران نوروزی گفت: «خدمت به زائران از مبدأ تا مبدأ» و «تحقق زیارت متعالی» دو سیاست اصلی آستان قدس رضوی در ارائه خدمات به زائران امام هشتم(ع) در نوروز ۱۴۰۱ بوده است.