چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳

ترامپ در زمان مناظره‌ با بایدن کرونا داشته است!

ترامپ

آخرین رئیس دفتر دونالد ترامپ در کتاب جدیدش نوشت، این رئیس جمهوری سابق آمریکا در حالی در اولین مناظره انتخاباتی خود با جو بایدن در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ شرکت کرد که تنها سه روز قبل از آن، تست کرونایش مثبت شده بود.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از وب‌سایت روزنامه گاردین، مارک میدوز، آخرین رئیس دفتر ترامپ، در کتاب جدیدش نوشته است که گرچه نامزدها برای شرکت در مناظره، باید از ۷۲ ساعت قبل، آزمایش کرونا می‌دادند، اما «هیچ چیز نمی‌توانست ترامپ را از رفتن به آنجا بازدارد.»

آنطور که میدوز می‌گوید، ترامپ، پس از آن که نتیجه آزمایش اولش مثبت شد، در آزمایشی دیگر، نتیجه منفی گرفته و با مخفی کردن نتیجه مثبت آزمایش اولش، آزمایش دوم را برای شرکت در مناظره ارائه داد.

با این‌ حال، خبر حیرت‌آور این تست مثبت که ترامپ آن را مخفی کرده بود، پس از گمانه‌زنی‌های یک ساله در مورد اینکه آیا ترامپ در زمان دیدارش با بایدن کرونا داشته یا نه، مطرح می‌شود.

ترامپ که در ۲۹ سپتامبر، با بایدن دیدار کرد، تنها سه روز پس از این مناظره، اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است. کاخ سفید ادعا کرد که ترامپ، یک ساعت پس از دریافت نتیجه آزمایش خود، این موضوع را علنی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.