شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸

مجیدی: به جز صحنه دقیقه ۸۷ صحبت دیگری ندارم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه باید برای تیمش در دقیقه ۸۷ بازی با پرسپولیس پنالتی گرفته می‌شد، گفت: اگر با فرهاد مجیدی مشکل دارند بگویند تا من بروم و برای یک نفر دیگر پنالتی بگیرند!

فرهاد مجیدی

به گزارش قدس آنلاین، حساس ترین دیدار هفته هشتم بیست و یکمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه امروز شنبه ۱۳ آذر به قضاوت موعود بنیادی فر بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از این بازی گفت: من به جز صحنه دقیقه ۸۷ بازی هیچ صحبت دیگری ندارم. البته اگر فردا پیشکسوتان، فرگوسن های وطنی و جراید نمی گویند از ما جلوتر هستند، داوران از ما ۶ امتیاز گرفته اند. در بازی با صنعت نفت آبادان و این بازی هم همینطور بود.

وی افزود: اگر با فرهاد مجیدی مشکل دارند بگویند من بروم. هواداران چه گناهی دارند. بگویند من می روم تا برای فرد دیگری پنالتی بگیرند.

سرمربی استقلال با اشاره به صحنه مشکوک به پنالتی در دقایق پایانی تصریح کرد: چطور داور که نزدیک صحنه بود، پنالتی نگرفت اما من از ۴۰ متری تشخیص دادم؟ در نیمه اول من دقیقا هم روی خط آفساید بودم. مطمئن هستم که آن صحنه هم آفساید نبود.

فرهاد مجیدی که پیش از این درخواست کرده بود تکنولوژی کمک داور ویدئویی وارد فوتبال ایران شود، در این نشست خبری با تکرار این درخواست گفت: جان مادرتان، جان بچه هایتان VAR را بیاورید! من الان باید با ۲۰ امتیاز در صدر قرار می گرفتم.

سرمربی استقلال در پایان گفت: اگر درباره صحنه دقیقه ۸۷ سئوالی نیست، من حرفی درباره بخش های دیگر بازی ندارم!

نظر شما