همه‌ی خبرهای امروز
 • گندم ۱۳۹۸-۰۶-۰۳ ۱۳:۱۲

  سؤالات خبرنگاران در خصوص پرونده فروش فضولات حیوانی به‌جای گندم

  چرا از مدیر متخلف غله تجلیل شد؟ میزان آلودگی سیلوهای گنبدکاووس چقدر است؟

  گلستان- شهرستان گنبدکاووس واقع در شرق استان گلستان با تولید سالانه افزون بر ۳۰۰ هزار تن گندم از مهم‌ترین شهرستان‌های استان و کشور در تولید این محصول استراتژیک است اما خبر منتشره در آخرین روزهای مردادماه امسال مبنی بر اختلاط فضولات حیوانی با گندم و تحویل آن به سیلوها بسیاری از مردم را شوکه کرد!

 • خلیج گرگان ۱۳۹۸-۰۶-۰۳ ۱۰:۰۶

  به دلیل تعدد تصمیم گیرندگان

  طرح نجات خلیج گرگان ناجی می‌خواهد/محیط‌زیست مخالفت کرد

  گلستان- لایروبی نشدن یک صدساله کانال‌های انتقال آب دریا، افزایش گرمای زمین، حفر بی‌رویه چاه‌های آب کشاورزی و یا هر علت دیگری که این روزها در فضای مجازی و در بین کاربران و هم‌چنین مسئولان دست‌به‌دست می‌شود نتیجه‌اش تنها خشک شدن خلیج گرگان و تبدیل تنها خلیج ایرانی دریای خزر به صحرای بی‌آب‌وعلف و گسترده وسیعی از گنداب بوده است.

 • گرگان ۱۳۹۸-۰۵-۲۷ ۱۴:۴۱

  باوجود اصرار رسانه‌ها و برخی اعضای شورای شهر

  پاداش مدیران شهرداری گرگان در هاله‌ای از ابهام است/خودداری از انتشار فهرست پاداش بگیران

  گرگان- هرچند بر اساس مصوبات شهرداری مکلف به انتشار و ارائه ماهانه لیست پرداخت پاداش‌ها است اما باگذشت ۵ ماه از سال همچنان این موضوع راکد مانده است و مسئولان شهرداری و شورای شهر از شفاف‌سازی در این رابطه خودداری می‌کنند.

 • تصاوير هوايي سيل در استان گلستان ۱۳۹۸-۰۵-۲۷ ۰۹:۳۴

  حادثه‌ای که از تکرار آن باید جلوگیری کرد

  گلستان در حسرت مدیریت سیل

  گلستان- سیلاب فروردین‌ماه امسال با گستره تخریب بسیار در استان گلستان اولین بار نبود که این استان را مورد تاخت‌وتاز قرارداد بلکه وسعت تخریبی سیل بیستم مرداد سال ۱۳۸۰ نیز در شرق گلستان حدود ۵ هزار کیلومتر را در برگرفت و طبق اعلام سازمان ملل در اوت سال ۲۰۰۱ این سیل در آن سال، رتبه یک تلفات انسانی سیل در جهان را به خود اختصاص داد.

 • خودكفايي و اشتغال ۱۳۹۸-۰۵-۱۲ ۱۱:۱۰

  پرداخت تسهیلات برابر با ایجاد اشتغال نیست

  ضرورت راستی آزمایی در آمار اشتغال گلستان/برنامه ریزی برای ایجاد ۳۳ هزار اشتغال

  گرگان- آمار بیکاری و اشتغال در طی سال‌های گذشته همیشه مورد مناقشه بین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و هم‌چنین مسئولان و متولیان ایجاد اشتغال در استان‌ها بوده است.

 • روستای زیارت ۱۳۹۸-۰۵-۱۰ ۱۳:۰۳

  به دلیل زمین خواری و حذف روستای زیارت را از فهرست گردشگری

  عنایت رهبری شامل حال روستاهای گلستان شد

  گرگان- روستای زیارت با آب‌وهوای معتدل جنگلی که پیش‌ازاین یکی از مناطق ویژه گردشگری و جزو ۱۰ روستای دارای بافت باارزش تاریخی کشور محسوب می‌شد آن‌قدر در آن ویلا ساختند تا از لیست روستاهای گردشگری حذف شود.

 • جنگل‌های هیرکانی ۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۱۱:۲۷

  با ثبت جهانی و در راستای حراست از موزه طبیعی دنیا

  جنگل‌های هیرکانی جنگلبان می خواهد

  گرگان- ثبت جنگل‌های هیرکانی در هفته گذشته با موج از تبریک‌های متفاوت از طرف استانداران و مسئولان این استان‌ها همراه بود اما نکته مغفول در این پرونده این است که چه شخصی و چگونه باید از این جنگل‌ها پاسداری کند؟

 • گندم ۱۳۹۸-۰۴-۰۴ ۰۹:۲۱

  به دلیل اعتراض کشاورزان به قیمت خرید تضمینی

  گندم گلستان خریدار دارد فروشنده ندارد

  گلستان-باوجوداینکه همه‌ساله یکی از گلایه‌های کشاورزان هم‌زمان با فصل برداشت کمبود تعداد مراکز خرید گندم و پرداخت مطالبات ناشی از فروش این محصول بود اما امسال چنین گلایه‌ای از طرف زارعان گلستانی مطرح نیست زیرا بسیاری از آن‌ها رغبتی برای فروش گندم و دسترنج خود به قیمت‌های دولتی ندارند.

 • گلستان ۱۳۹۸-۰۴-۰۱ ۱۰:۰۲

  سیل مشکلات در مناطق سیل‌زده پس از ۳ ماه

  بازسازی در گلستان حرکت لاک‌پشتی دارد/ بانک‌ها لنگ می‌زنند

  گرگان-هم‌زمان با جاری شدن سیل بسیج نیروهای مردمی برای کمک به سیل‌زدگان دلگرمی بسیاری را برای مردم اق قلا و گمیشان به همراه داشت اما حالا باوجود کوتاه آمدن سیل حجم کمک‌ها و شور رسیدگی به مشکلات مردم نیز ظاهراً فروکش کرده است.

 • آشوراده ۱۳۹۸-۰۳-۱۱ ۱۰:۵۸

  گردشگری در گلستان مناقشه‌ای باریشه ۱۶ ساله

  کار در«آشوراده» بالا گرفت/فعالان محیط‌زیست شکایت کردند

  گرگان-قدس: طرح گردشگری مبتنی بر طبیعت یک از اصطلاحات و بنا بر گفته مسئولان استان گلستان فرصتی برای بهره‌برداری اقتصادی از زیستگاه‌های طبیعی است که البته چندین سال است به بلای جان جزیره آشوراده و دوستدارانش تبدیل‌شده است.

 • جنگل بان ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۳

  با اخراج ۴۷۰ قرق بانان

  جنگل‌های گلستان برای قاچاقچیان قرق شد

  گرگان- هنوز رد پای سیل در استان‌های شمالی خشک نشده و زخم تبرهای قاچاقچیان چوب‌بر تنه درختان «هیرکانی» التیام نیافته است که در اقدامی تأمل‌برانگیز قرق بانان گلستان از کار بیکار و از جنگل بانی معاف شدند.