همه‌ی خبرهای امروز
 • تصادف دیروز ۲۱:۲۰

  سوخت قاچاق در جیرفت جان دو نفر را گرفت

  جیرفت - برخورد خودروی سواری پراید حامل سوخت قاچاق با یک پراید دیگر در محور روستایی قلعه گنج به ریگ متین ۲ کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت.

 • خرما دیروز ۲۱:۲۰

  توفان ۷۰ میلیارد تومان به خرماداران جیرفت خسارت زد

  جیرفت - به گفته مدیر جهاد کشاورزی عنبرآباد در جنوب کرمان، توفان به ۲ هزار و ۸۰۰ هکتار از نخلستان های این شهرستان خسارت وارد کرد.

 • آبرسانی مهدیس ۱۳۹۸-۰۶-۰۱ ۱۳:۱۹

  ۷۷۰ روستا در کرمان فاقد آب آشامیدنی هستند

  کرمان- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان گفت: براثر خشک‌سالی و برداشت بی‌رویه آب از منابع زیرزمینی دسترسی به آب آشامیدنی و سالم در این استان کم شده طوری که موجب شده تا در بخش آب فاضلاب روستایی۷۷۰ روستای فاقد آب آشامیدنی داشته باشیم.

 • طرح ایتام ۱۳۹۸-۰۶-۰۱ ۱۲:۳۹

  ایتام کرمان ۳۰ هزار حامی دارند

  کرمان – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: تعداد ۳۰ هزار حامی از ایتام این استان حمایت می‌کنند که ۲ هزار نفر از حامیان را فرهنگیان تشکیل می‌دهند.

 • تصادف ۱۳۹۸-۰۵-۳۰ ۱۶:۴۶

  در طی ۳ ماهه ابتدای سال جاری

  ۷۴ نفر در جاده های سمنان جان خود را از دست دادند

  کرمان-مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: در شمال استان کرمان و در سه ماه ابتدای امسال ۷۴ فقره جان خود را از دست داده و تعداد ۸۲۶ نفر نیز مجروح شدند.

 • خرما ۱۳۹۸-۰۵-۲۸ ۱۲:۵۸

  به دلیل گرمای هوا

  خرمای کرمان ریزش کرد

  کرمان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان اظهار کرد: متاسفانه در مرداد و تیرماه طول دوره گرما و شدت درجه حرارت در نخلستان‌های شرق استان در چهار شهرستان ریگان، فهرج، نرماشیر و قسمتی از شهرستان بم عارضه خشکیدگی خوشه‌های خرما را داشتیم.

 • نخلستان بندان ۱۳۹۸-۰۵-۲۷ ۱۴:۱۲

  نخلستان های کرمان دچار حریق شد/۳ خودرو و یک موتورسیکلت در آتش سوخت

  کرمان- با ایجاد حریق در نخلستان ها و باغ های مرکبات متاسفانه پنج هکتار از باغ های مرکبات و نخیلات«دهکهان» شهرستان کهنوج در آتش سوخت.

 • پسته ۱۳۹۸-۰۵-۲۱ ۱۶:۱۴

  خرید و فروش پسته خارج از واحدصنفی ممنوع شد

  کرمان-دادستان سیرجان گفت: خرید و فروش هرگونه محصول کشاورزی پسته در خارج از واحدهای صنفی دارای پروانه کسب معتبر ممنوع و با متخلفان برخورد خواهد شد.

 • مس کرمان ۱۳۹۸-۰۵-۰۹ ۱۵:۵۴

  مدیرعامل شرکت مس:

  نگرانی بابت کاهش تولید مس وجود ندارد

  کرمان-مدیرعامل شرکت مس گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هیچ‌گونه نگرانی بابت کاهش تولید در سال جاری نداریم و انشاالله تولید امسال بیشتر از سال گذشته خواهد شد.

 • توفان در فهرج ۱۳۹۸-۰۴-۳۰ ۱۷:۲۶

  توفان نفس فهرجی ها را به شمارش انداخت

  کرمان-توفان عبور و مرور در جاده‌های مواصلاتی به ویژه در محور فهرج - زاهدان و فهرج – ریگان، ایرانشهر را کند و زندگی شهروندان را مختل کرد.

 • ملخ صحرایی در کرمان ۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۱۷:۴۳

  مبارزه موفق کرمان با ملخ های صحرایی

  کرمان - حدود یک هفته است که جمعیت ملخ‌ها در ۱۰ هزار هکتار از اراضی آلوده استان کرمان مدیریت شده و اکنون مبارزه با این آفت پایان یافته است.

 • خلیج فارس ۱۳۹۸-۰۴-۱۷ ۱۵:۵۴

  مدیرعامل شرکت مس خبر داد

  بهره‌برداری از فاز نخست طرح انتقال آب خلیج فارس در سال آینده

  کرمان- مدیرعامل شرکت مس در این جلسه با اشاره به اهمیت حیاتی تأمین منابع آبی پایدار برای پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای صنعت مس در استان کرمان گفت: با اقدامات انجام شده در زمینه طرح انتقال آب از خلیج فارس در سال ٩٩ قسمتی از مسئله آب حل می‌شود.

 • مراسم سالگرد رحلت امام خمینی در مسجد گوهرشاد ۱۳۹۸-۰۴-۱۶ ۱۴:۴۹

  به مناسبت دهه کرامت انجام شد

  برگزاری ۴۰ جشن در مساجد کرمان

  کرمان- مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان گفت: هم زمان با آغاز دهه کرامت ۴۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح جنوب کرمان در شب و روز ولادت حضرت معصومه(س) جشن میلاد این بانوی بزرگوار را برگزار کردند.