همه‌ی خبرهای امروز
 • لنچ ۱۳۹۹-۰۴-۰۹ ۱۶:۵۸

  توقیف لنچ باری و دستگیری ۳ قاچاقچی در آب‌های خلیج‌فارس

  بوشهر-فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف بیش از ۱۵ میلیارد ریال کالای قاچاق طی چندین عملیات در بندر گناوه خبر داد.

 • تخریب 124 مورد تخلف تغییر کاربری زمین های کشاورزی به باغ ویلا ۱۳۹۹-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۸

  تغییر کاربری به مسکونی در بوشهر ممنوع شد

  بوشهر- مدیر کل دفتر فنی استانداری بوشهر اعلام کرد: فروش اراضی فاقد کاربری مسکونی بخصوص در حریم شهرها برای امر مسکن ممنوع است.

 • کانتینر ۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۱۷:۱۶

  فعالیت کشتی کانتینربر در مسیر بوشهر- کویت آغاز شد

  بوشهر-رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: فعالیت خط کشتیرانی کانتینری در مسیر بوشهر- خرمشهر- کویت با اولویت صادرات میوه و تره‌بار آغاز شد.

 • استاندار بوشهر ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۶:۵۷

  کارمندانی که ابتلا به کرونا را کتمان کنند مجازات می‌شوند

  بوشهر- استاندار بوشهر گفت: اگر نتیجه آزمایش کرونای کارمندی مثبت اعلام شود و این موضوع را کتمان کند، فرد مذکور متخلف محسوب شده و شدیدترین مجازات نظام اداری در حق وی اعمال خواهد شد.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۳-۲۴ ۱۷:۰۰

  رشد صعودی «کرونا» و «مرگ» در استان بوشهر

  بوشهر- در دو هفته اخیر آمار ابتلا به کرونا در استان بوشهر روند صعودی داشته و این افزایش آمار ابتلا منجر به افزایش مرگ و میر شده تا جایی که آمار مرگ و میر ثبت شده بر اثر کرونا طی ۳ هفته اخیر بیش از ۳ ماهه ابتدایی اپیدمی است.

 • استاندار بوشهر ۱۳۹۹-۰۳-۲۳ ۱۳:۱۴

  استفاده از ماسک در ادارات بوشهر اجباری است

  بوشهر- استاندار بوشهر گفت: از روز شنبه(امروز) بعد نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات استان با جدیت انجام خواهد شد و استفاده از ماسک برای کارکنان و مراجعان اجباری خواهد بود.

 • قرآن کریم ۱۳۹۹-۰۳-۱۶ ۱۱:۴۲

  اجرای طرح «هر خانه ایرانی، یک مرکز قرآنی» در بوشهر

  بوشهر-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری تعداد۷۴۰ نشست خانگی قرآن کریم در ماه رمضان برای تحقق طرح «هر خانه ایرانی یک مرکز دینی- قرآنی» در این استان خبر داد.

 • مسکن ۱۳۹۹-۰۳-۰۹ ۱۳:۰۷

  واگذاری ۶۷۱ واحد مسکونی به نیازمندان در روستاهای استان بوشهر

  بوشهر- آیین افتتاح و واگذاری ۱۳۳۴ واحد مسکونی مددجویی جهت نیازمندان کمیته امداد به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

 • ملوانان ۱۳۹۹-۰۳-۰۵ ۱۶:۲۶

  ۵۰ کارت اهدایی بنیاد مستضعفان در دیلم به سرقت رفت

  گناوه -تعداد ۵۰ عدد از کارت‌های اهدایی بنیاد مستضعفان به ملوانان آسیب دیده از بیماری کرونا در فرمانداری شهرستان دیلم به سرقت رفت.

 • آتش سوزی مراتع شهر بابک ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ ۱۶:۰۵

  ۲۰ هکتار مراتع کنگان بوشهر در آتش سوخت

  بوشهر-معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار کنگان استان بوشهر گفت: براثر آتش سوزی که ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه در "برکه چوپان" این شهرستان رخ داد ۲۰ هکتار از مراتع این روستا سوخت.

 • اورژانس دریایی ۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۱۷:۰۱

  راه‌اندازی نخستین اورژانس دریایی در پارس جنوبی

  بوشهر -رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: نخستین اورژانس دریایی ویژه کارکنان سکوهای گازی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی روی شناور "پارمید" راه‌اندازی شد.

 • ملخ های آسیایی ۱۳۹۹-۰۲-۰۵ ۱۴:۱۹

  حمله ملخ ها به استان‌های جنوبی کشور

  بوشهر-مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی بوشهر گفت: حجم خیلی بالایی از دسته جات ملخ از مرز شرقی عربستان و جنوب خلیج فارس تخلیه می شوند، دسته جات مذکور بسیار بزرگ هستند به طوری که می توانند کل استان‌های جنوبی کشور را پوشش دهند.

 • طرح اشتغال ۱۳۹۹-۰۱-۲۶ ۱۶:۱۱

  اجرا شدن۲۵۲ طرح اشتغال برای مددجویان دشتستان

  بوشهر-رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان استان بوشهر گفت: ۲۵۲ طرح اشتغال توسط مددجویان زیرپوشش این نهاد در سال گذشته در دشتستان اجرا شد.

 • بسته معیشتی ۱۳۹۹-۰۱-۲۵ ۱۵:۴۳

  ۲۹هزار بسته معیشتی توسط سپاه استان بوشهر توزیع شد

  بوشهر-فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها این نیرو با مشارکت خیران تاکنون ۲۸هزار و ۹۴۱ بسته معیشتی میان نیازمندان این استان توزیع کرده‌است.

 • لنچ چوبی ۱۳۹۸-۱۲-۲۵ ۱۴:۳۰

  لنج‌های چوبی بدون بارگیری از سفر امارات برگشتند

  بوشهر-ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: با سخت‌گیری‌های لحاظ شده از سوی امارات متحده عربی بیشتر شناورهای این استان بدون بارگیری به بنادر استان بازگشتند.

 • میگو ۱۳۹۸-۱۱-۲۵ ۱۲:۵۷

  افزایش دو برابری برداشت میگو در بوشهر

  بوشهر-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در سال ۱۳۹۵ تولید میگوی پرورشی در این استان ۱۰.۷ هزار تن بود که این میزان با روند روبه توسعه امسال به ۲۱.۷ هزار تن افزایش یافت.

 • وزیر بهداشت ۱۳۹۸-۱۱-۲۲ ۱۵:۲۹

  ویروس کرونای جدید مشاهده نشد

  بوشهر-وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه با لطف خدا و همکاری هیئت دولت و هوشمندی بسیار بالای مردم ایران و مراقبت شبانه‌روزی تاکنون هیچ مورد از آلودگی ویروس کرونای جدید مشاهده نشده است.

 • کالای ته لنچی ۱۳۹۸-۱۱-۱۸ ۱۴:۱۶

  کالای همراه ملوان قاچاق نیست

  بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: کالای همراه ملوان (ته لنجی ) مهمترین منبع ارتزاق مردم این شهرستان است و قاچاق نیست.