همه‌ی خبرهای امروز
 • عصر جدید ۱۳۹۸-۰۳-۱۲ ۰۱:۵۳

  چرا «عصر جدید» با وجود کپی‌کاری، پربیننده شده است؟

  مردم انتخاب دیگری ندارند

  زهره کهندل

  برنامه «عصر جدید» به قسمت‌های پایانی خود نزدیک می‌شود. برنامه‌ای که در نبود برنامه‌های سرگرم‌کننده در تلویزیون به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌ها بدل شده است و این امر، نشان از نیاز مخاطب به سرگرمی ‌دارد. برنامه «عصر جدید» در نخستین روزهای پخش، به دلیل کپی‌برداری از یک برنامه مشابه خارجی، مخاطبان و منتقدان را به معادل‌سازی و مقایسه با برنامه «امریکن گات تلنت» واداشت.

 • مقاومت ۱۳۹۸-۰۳-۰۷ ۱۳:۱۰

  پایه‌های مقاومت اجتماعی را در جامعه تقویت کنیم

  مقاومت و پایداری اجتماعی جزیی از ارزش‌های اساسی و فرهنگ ملت ایران است. این فرهنگ همزمان با تاریخ ایران شکل گرفته و همواره الهام بخش ایرانیان در مسیر آموزه‌های انسانی و الهی بوده است. هشت سال دفاع مقدس و جانانه در مقابل رژیم بحث عراق و حامیانش، تنها نمونه کوچکی برای اثبات این موضوع است. همین مؤلفه دلیل محکمی است تا طراحان تحریم‌های سنگین اقتصادی به هدف خود که همان به زانودرآوردن ملت ایران است، دست نیابند. در چنین شرایطی جامعه به تحکیم پایداری اجتماعی و انسجام بیش از گذشته نیاز دارد. چگونه می‌توان پایه‌های مقاومت اجتماعی را در جامعه تقویت کرد؟

 • 1 - کراپ‌شده ۱۳۹۸-۰۳-۰۴ ۱۵:۵۶

  اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت و گو با «قدس آنلاین» تأکید کردند

  خدمات بیمه‌ای درمان ناباروری، راهی برای نجات از سونامی پیری جمعیت

  مینا افرازه

  «قدس آنلاین» با دو تن از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درخصوص اقدامات و برنامه‌هایی که کمیسیون بهداشت می‌تواند با همکاری نهادهای مربوطه همچون تأمین اجتماعی و مراکز بیمه‌ای برای مقابله با ناباروری و درمان زوجین نابارور داشته باشد، مصاحبه داشته که در ادامه می‌خوانید.

 • مارک ویلموتس ۱۳۹۸-۰۲-۳۰ ۱۰:۱۵

  رئیس فدراسیون فوتبال برای امضای قرارداد با ویلموتس به بلژیک رفته است

  مذاکره در تهران، تاج گذاری در بروکسل!

  سینا حسینی

  بعد از بازی با نام‌های بزرگ و پروژه دوباره طلوع می‌کنیم. وزارت نشین‌ها برای هدایت تیم ملی سرانجام فدراسیون فوتبال به حضور یک مربی دم دستی و خانه‌نشین رضایت داد تا یک مربی با کارنامه‌ای به مراتب ضعیف تراز کی روش در آستانه پذیرش مسئولیت فنی تیم ملی ایران قرار گیرد. نکته جالب توجه درفرایند جذب مارک ویلموتس بلژیکی  نحوه ادعاها و اظهارنظرهای عجیب وغریب مسئولان فدراسیون فوتبال بویژه مهدی تاج است!

 • بی بی مریم ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۰۸:۲۸

  روایتی از زن‌های روستای بزد و صنعت باستانی‌شان

  بی‌بی مریم هنوز هم فَرَت‌ می‌بافد

  حسن احمدی‌فرد

  در روستای «بِزد» تربت جام، در گوشه شرقی خراسان رضوی خانه‌های گنبدی جایشان را به ساختمان‌های آجری داده‌اند. سر و کله چند تا نانوایی هم پیدا شده تا کاسبی تنورها و تنورخانه‌ها را کساد کند، زن‌های بزدی اما همچنان دوست دارند سفره خانواده‌شان را با نان‎‌هایی که خودشان پخته‌اند رنگین کنند؛ همچنان که دوست دارند، حوله‌هایی که از جارختی خانه‌شان آویزان است، بافته دست خودشان باشد.