همه‌ی خبرهای امروز
 • چناران شهر ۱۳۹۸-۰۷-۲۸ ۱۳:۱۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  سایه بی مهری مسئولان بر سر«چناران شهر»/نگین خراسان شمالی کم فروغ است

  خراسان شمالی-«چناران شهر» از توابع بخش مرکزی شهرستان بجنورد در استان خراسان شمالی است که بر اساس مصوبه هیئت وزیران درسال ۹۲، از روستا به شهر ارتقا یافت.

 • روستای اسفیدان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ ۱۵:۱۴

  قدس آنلاین گزارش می دهد:

  ماسوله خراسان شمالی چشم انتظار توجه مسئولان

  خراسان شمالی- روستای اسفیدان از توابع شهرستان بجنورد با بافت تاریخی و پلکانی همانند ماسوله و با دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوانی نظیر آبشارهای زیبا، چشمه‌های خروشان، وجود امامزاده، وجود انواع درختان میوه، رودخانه با آب فراوان، ارتفاعات جنگلی با پوشش گیاهی از مناطق منحصر به فرد ایران محسوب می شود که تمرکز و توجه به آن می تواند کلید حل بسیاری از مشکلات و کاستی ها را در بحث توسعه و رونق اقتصاد روستا فراهم آورد.

 • لوازم تحریر ۱۳۹۸-۰۶-۰۹ ۱۲:۴۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  سایه گرانی این بار بر بازار لوازم تحریر

  خراسان شمالی- هر سال با نزدیک شدن فصل سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، تکاپوی مردم برای خرید لوازم‌التحریر بیشتر می‌شود، اما گرانی ناشی از شرایط نابسامان اقتصادی کشور در سال جاری، گریبانگیر بازار لوازم‌التحریر هم شده‌است به طوری که نرخ لوازم تحریر موجود در بازار نسبت به سال گذشته افزایش بیش از ۵۰ درصدی را دارد.

 • اهدای عضو در مشهد ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ ۱۱:۰۸

  وقتی پایان زندگی نویدبخش شروع زندگی فرد دیگر است

  خراسان شمالی- پدﻳﺪه ﻣﺮگ ﻣﻐﺰی و اﻣﻜﺎن ﺑﻬﺮه‌ﮔﻴﺮی از آن در ﭘﻴﻮﻧﺪ اﻋﻀﺎ، از ﻣﺪﺗﻬﺎ قبل در ﻣﺤﺎﻓﻞ علمی و اجتماعی ﻣﻄﺮح ﺑﻮده اﺳﺖ؛ موضوع پیوند اﻧﺪام های حیاتی ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻗﻠﺐ، ﻛﻠﻴﻪ، رﻳﻪ، ﻛﺒﺪ و ﭼﺸﻢ از ﺑﻴﻤﺎران ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﻣﺮگ ﻣﻐﺰی ﻗﺒﻞ از ﺗﻮﻗﻒ ﻗﻠﺐ، از آن رو ﻛﻪ ﻧﺠﺎت دﻫﻨﺪه ﻓﺮد دﻳﮕﺮی اﺳﺖ، از اﻫﻤﻴﺖ ویژه ای برخوردار اﺳﺖ.

 • بجنورد ۱۳۹۸-۰۳-۲۸ ۱۶:۴۶

  گزارش قدس آنلاین از یک مشکل جدید

  روستاهایی که شهر شدند؛ دام هایی که شهر نشین شدند

  خراسان شمالی- معضل نگهداری دام و احشام در داخل شهر بارها مورد نقد قرار گرفته، وجود بوی نامطبوع فضولات دام در اطراف منازل موجب تخریب محیط زیست و انتقال بیمارهای ناشی از دام می شود و سلامت شهروندان را به خطر انداخته می اندازد که شهر پیش قلعه که باید در این زمینه مسئولان فکر اساسی داشته باشند.