همه‌ی خبرهای امروز
 • دکتر حسین سلاحورزی ۱۳۹۸-۰۲-۱۵ ۱۵:۰۷

  تصمیم بزرگ، بازگشت به واقعیت

  حسین سلاحورزی

  لرستان- رشد اقتصادی منفی، چشم‌انداز تورم بیش از ۳۰ درصد که با فشار تحریم نفت ممکن است از ۵۰ درصد هم عبور کند در کنار ناپایداری بازارها در اثر مداخلات مستمر دولت، یعنی امسال شاهد تعطیلی بنگاه‌های زیادی خواهیم بود که یک سونامی بیکاری در پی دارد.

 • لرستان را باید دید ۱۳۹۸-۰۲-۱۴ ۱۱:۰۳

  لرستان را باید دید

  نصرا ...صیاد بیرانوند

  لرستان- در جای‌جای این سرزمین، طبیعت‌های بسیار زیبا و چشم‌نوازی را می‌توان دید که استان‌های شمالی کشور از این قاعده مستثنا نیستند و سهم قابل توجهی از گردشگری کشور را به‌خود اختصاص داده‌اند.

 • مالکان اشتر پلدختر ۱۳۹۸-۰۱-۲۶ ۱۲:۴۵

  به پاس جهد مردان بی ادعای ارتش در کنار سیل‌زدگان

  مالکان اشتر خرم‌آباد

  مهدی حسنوند

  لرستان- این روزها پلدختر شبیه منطقه جنگیست، سیلاب و گل و لای و مردمان خاکی‌تر پلدختر، بوم نقاشی شده‌اند با کلی رنگ خاکی.

 • عالیخانی خبرنگار قدس ۱۳۹۸-۰۱-۲۶ ۰۸:۳۹

  سیل با تخریب منابع طبیعی رابطه مستقیم دارد

  پیام عالیخانی چگنی

  تا زمانیکه تخریب منابع طبیعی و عدم توجه به پوشش گیاهی وجود داشته باشد باید شاهد وقوع پدیده ایی وحشتناک و فاجعه انگیز بنام سیل باشیم.

 • پروین گنجی ۱۳۹۸-۰۱-۱۷ ۱۴:۲۲

  برای سرزمین پدری، گذرگاه تاریخ " پلدختر"

  پروین گنجی

  هنوز توسعه یافته‎ترین کشورها در مقابل بلایای طبیعی آسیب‎پذیرند اما تسکین آلام ناشی از درد و رنج کاری انسانی است. در تسکین درد آنکه بامش بیش برفش بیشتر. در این چند سطر قصد داریم تا تحلیلی کوتاه زنیم بر احوال استان لرستان.

 • علی شاهرخی قبادی ۱۳۹۸-۰۱-۱۷ ۱۴:۱۷

  اهمیت ساخت سد معشوره در سیل اخیر

  علی شاهرخی قبادی

  لرستان- حادثه غم انگیز سیل در کشور و تلفات و خسارات سنگین آن از جمله آنچه در استان لرستان اتفاق افتاد موجب تأسف و تألم خاطر شد.