همه‌ی خبرهای امروز
 • نمایشگاه کتاب و مطبوعات زنجان ۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۱۵:۳۶

  اما و اگرهای نمایشگاه تخصصی کتاب و مطبوعات زنجان

  زنجان-دهمین نمایشگاه کتاب استان زنجان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات با تمام کم و کاستی ها و گله و شکایتها و شیرینی هایی که داشت به پایان رسید.

 • واکسن آنفولانزا ۱۳۹۸-۰۹-۱۱ ۱۴:۰۰

  به دلیل افزایش تقاضا

  تب تزریق واکسن آنفلوآنزا در زنجان بالا گرفت/داروخانه ها با کمبود مواجه شدند

  زنجان - بیماری آنفلوانزا در زمره بیماری های ویروسی است که تا حالا اگر شخصی به آن مبتلا می شد هیچ واهمه ای برای ابتلابه آن وجود نداشت و با مراجعه به پزشک و استراحت بسیاری از مردم این بیماری را پشت سر می گذاشتند اما این روز ها با شدت گرفتن افراد مبتلا و منجر به فوت آن ها دلهره ای در دل مردم به وجود آمده که این ترس ابتلا از بیماری وزارت بهداشت و درمان را نیز با کمبود دارو مواجهه کرده است.

 • پسماند صنعتی زنجان ۱۳۹۸-۰۷-۱۱ ۱۱:۱۷

  مردم خواستار ورود دستگاه قضایی هستند

  بلاتکلیفی ۶ میلیون تن پسماند صنعتی در زنجان

  زنجان- انباشته شدن افزون بر ۶ میلیون تن پسماند فلز«روی» در ۷ کیلومتری شهر زنجان موجب شده تا فعالان اجتماعی و دوستداران محیط‌زیست بیش از گذشته فشار خود را در قالب افکار عمومی افزایش داده تا شاید مسئولان را به حل این مشکل وادار سازند.

 • بازار زنجان ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۵۰

  در صورت همکاری کسبه و ادارات محقق می شود

  بازار زنجان یک گام مانده تا ثبت جهانی

  زنجان- بازار زنجان روزگاری در مسیر راه ابریشم قرار داشته است و لذا بازرگانان و تجار بسیاری از عراق به آذربایجان در این مسیر تردد داشتند ازاین‌رو ریشه‌ای تاریخی دارد که حال در فهرست ثبت جهانی قرار دارد.

 • گوجه ۱۳۹۸-۰۷-۰۲ ۱۴:۵۳

  با ورود دولت و خرید تضمینی

  وضعیت گوجه فرنگی از حالت قرمز خارج شد

  زنجان- برداشت گوجه فرنگی که از اوایل تیرماه سال جاری در دو هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان طارم آغاز شده بنا بر گفته مسئولان جهاد کشاورزی افزون بر ۱۲۶ هزار تن محصول را نصیب کشاورزان خواهد کرد اما این داستان به همین جا ختم نشده و به کابوس کشاورزان تبدیل شده است.

 • ای سی یو ۱۳۹۸-۰۶-۱۶ ۱۰:۰۴

  به دلیل نبض کند خدمات

  بخش جراحی قلب بیمارستان موسوی زنجان نیاز به جراحی دارد

  زنجان- بخش جراحی قلب دربیمارستان موسوی استان زنجان به دلیل نبض کند خدمات کج دارو مریز ادامه حیات می دهد و بنا بر گفته برخی از پزشکان مشکلات موجود در این بیمارستان خود نیازمند جراحی و درمان است.

 • کشف قاچاق چوب ۱۳۹۸-۰۶-۰۲ ۰۹:۳۸

  قاچاقچیان چوب جنگل‌های طارم را نشانه گرفتند

  قطع درختان= افزایش بلایای طبیعی /دودی که به چشم خودمان می رود

  زنجان-از هنگامی‌که طرح تنفس جنگل‌ها در شمال کشور در راستای نفس کشیدن طبیعت از دست بهره‌برداران به تصویب و اجرایی شده است اما عده‌ای در سایر جنگل‌های طبیعی کشور ازجمله مناطق زاگرس نشین و استان زنجان به جان طبیعت افتاده و نفس درختان را بریده‌اند.

 • تخریب باغ ویلاهای غیر مجاز ۱۳۹۸-۰۵-۲۱ ۱۶:۱۰

  رد پای ادارات دولتی در تصرف اراضی ملی زنجان

  باغ ویلاهای غیر مجاز ریشه اراضی کشاورزی را می خشکانند

  زنجان- باغشهرها ازجمله پدیده‌های جدیدی است که در بسیاری از استان‌های کشور به‌ویژه در مناطق سرسبز مانند ویروس به جان طبیعت و اراضی دولتی افتاده است تا آنجا که بنا بر گفته دادستان زنجان ۹۰ هکتار از اراضی باغشهرها متعلق به دولت و اراضی ملی است.