همه‌ی خبرهای امروز
 • مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی استان خراسان رضوی ۱۳۹۹-۰۴-۱۵ ۱۵:۲۴

  در طی دو روز گذشته

  قیمت مرغ در کردستان پر کشید؛ جای نظارت خالی است

  سنندج- در طی سه ماه گذشته بازار مرغ در کردستان فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته است که این‌همه التهابات و نوسان قیمتی برای مصرف‌کنندگانی که استانشان یکی از قطب های تولید مرغ محسوب می شود غیرقابل‌باور است.

 •  خط آهن گرگان - مشهد ۱۳۹۹-۰۳-۲۹ ۱۴:۴۵

  قطار همدان-سنندج با تأخیر به مقصد می‌رسد/تلاش برای شتاب‌دهی اجرای پروژه

  سنندج- راه‌آهن همدان- سنندج در زمره طرح‌های مهر ماندگار در سال ۱۳۸۳ است که قسمت نخست آن یعنی تهران- همدان در اردیبهشت سال ۹۶ افتتاح شد اما برای رسیدن به ایستگاه پایانی در کردستان با تأخیر مواجه شده است.

 • زغال ۱۳۹۹-۰۲-۱۵ ۱۱:۵۷

  به دلیل شدت یافتن تخریب‌ها

  کرونا نمک بر زخم جنگل‌های زاگرس پاشید

  سنندج- با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کار و کسب در شهرهای بزرگ حالا موجی از روستائیانی که در شهرهای بزرگ به امورات مختلف مشغول بودند به روستاها بازگشته و برای امرارمعاش تیشه به ریشه طبیعت می‌زنند.

 • سنندج ۱۳۹۹-۰۱-۲۱ ۱۰:۴۵

  رعایت فاصله اجتماعی تنها راه مقابله با کرونا است

  ابراز نگرانی مسئولان کردستان از بی مبالاتی برخی شهروندان

  سنندج- اگرچه بهمن مرادنیا استاندار کردستان در نخستین روز هفته جاری در هشتمین جلسه ستاد مقابله با کرونا از همکاری مردم در بحث فاصله‌گذاری اجتماعی تقدیر کرد اما افزایش حضور مردم از همان روز تاکنون در خیابان ها و تردد آن ها موجب شده تا بسیاری از مسئولان از این بابت اظهار نگرانی کنند.

 • سنندج ۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۱۱:۵۴

  در آستانه ایام نوروز

  «کرونا» گردشگری کردستان را بیمار کرد

  سنندج- در روزهایی که تحریم اقتصاد نفتی ایران را هدف قرار داده بود لذا بسیاری از مسئولان انتظار داشتند که با استفاده از فرصت گردشگری بخشی از این تحریم را خنثی و با جذب گردشگران و توریست‌ها به اقتصاد کشور کمک کنند اما متأسفانه با پیدا شدن سروکله کرونا حال این بخش به‌خودی‌خود مورد تحریم واقع شد.

 • تخلف تبلیغاتی در شهر ۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۳:۵۹

  همراه با انتخابات کردستان

  ۶۳ نفر انصراف دادند/پوسترهای نامزدهای متخلف جمع‌آوری شد

  سنندج- طبق اعلام ستاد انتخابات استان کردستان در این استان کمتر از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۵۸ هزار و ۲۴۰ نفر رأی اولی هستند، دست‌اندرکاران انتخابات برای جمع‌آوری آرای مردم این استان یک هزار و ۲۴۵ شعبه پیش‌بینی کرده‌اند.