همه‌ی خبرهای امروز
 • کوهستان الوند ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۴

  طی بازدید میدانی دوستداران طبیعت از کوهستان الوند صورت گرفت

  هم‌پیمایی برای نجاتِ «الوند»

  همدان- عصر روز شنبه ۲۴ خردادماه ۱۳۹۹ جمعی از فعالان اجتماعی و اقشار مختلف، کوهنوردان، فعالان ‌زیست‌محیطی، خبرنگاران و مسئولانی استان و شهری در دشت میشان، کوهستان «الوند» به‌منظور بررسی وضعیت میراث طبیعی استان همدان، حاضر شدند تا صحت و سقم معضلات زیست‌محیطی وارد شده به این منطقه را از نزدیک شاهد باشند.

 • همدان ۱۳۹۹-۰۳-۱۱ ۱۵:۲۷

  قدس آنلاین گزارش می‌دهد

  غلبه تب گردشگری بر تب کرونا در همدان/عادی‌سازی روابط به نفع مردم نیست

  همدان- با شیوع بیماری کرونا در کشور در مبادی بسیاری شهرها مردم و مسئولان از ورود خودروهای غیربومی به شهر همدان جلوگیری کرده و تمامی اصناف را خانه‌نشین کردند و حتی اجازه برپایی نمازهای یومیه در مساجد را ندادند و به دور پارک‌ها و نیمکت‌ها نوار هشدار کشیدند تا سلامتی مردم حفظ شود اما باوجوداینکه شرایط تغییری نکرده و هنوز ویروس کرونا در شهر جولان می‌دهد اما بی‌توجهی مردم و مسئولان حالا به‌گونه‌ای دیگر تعجب‌برانگیز شده تا آنجا که شهروندان همدانی می‌گویند: نه به آن شوری محدودیت‌ها در روزهای ابتدایی و نه به بی‌نمکی این روزها که هیچ حساسیتی برای رعایت فاصله اجتماعی نیست!

 • سیب زمینی ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ ۱۲:۲۴

  همدان یک پنجم نیاز سیب زمینی کشور را تامین می کند

  جای خالی صنایع تبدیلی در قطب تولید سیب زمینی/جهش تولید نیازمند بستر سازی است

  همدان- اگرچه سال ۹۹ مزین به‌عنوان سال جهش تولید نام‌گرفته است اما واقعیت این است که افزایش آمار و جهش تولید بسترهایی متناسب برای هدایت تولید باید پیش رو داشته باشد تا این جهش تولید درنهایت برای کشور منجر به ثروت شود.

 • سیلوهای خراسان رضوی ۱۳۹۹-۰۲-۰۵ ۱۳:۰۵

  بازگشت سیلوی همدان به بیت‌المال

  نانی که خصوصی‌سازی آجر کرد/آب رفته به جوی بر می گردد

  همدان- سیلوی ۱۶ هزار تنی دولتی همدان در شهریورماه سال ۹۷ به مبلغ ۱۶۰ میلیارد ریال به بخش خصوصی آن‌هم به‌صورت قسطی واگذار شد که این واگذاری از همان زمان تاکنون محور بحث‌وجدل بخش دولتی و خصوصی شده است.

 • فرماندار خوشاب ۱۳۹۹-۰۱-۰۴ ۱۵:۱۵

  توئیت وزیر ارتباطات با واکنش مسئولان همدان روبرو شد

  همدان- وزیر ارتباطات تحلیلی از شماره تلفن هایی که از تهران خارج شده و به استان های مختلف رفته اند را در توییت خود منتشر کرد و اعلام کرد حدود ۱۰۰ هزار تن از این تلفن ها در همدان مستقر هستند و لذا این موضوع واکنش مسئولان همدان را به دنبال داشت.

 • منبت ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۰:۱۹

  در گفت و گو با مسئولان و دست اندرکاران مطرح شد

  شهر جهانی منبت نیازمند تفکر جهانی است

  همدان- استان همدان بلندای تاریخش به بلندای همه ادوار ایران است، به برکت این تاریخ، همیشه صنایع‌دستی رشد و نمو داشته است که نمونه آن را در این ثبت جهانی می‌بینیم.