همه‌ی خبرهای امروز
 • زرشناس ۱۳۹۷-۱۲-۱۱ ۰۸:۳۱

  زرشناس: بزرگترین خطای انقلاب به‌قدرت رسیدن "لیبرال‌ها" بود

  عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تا این لحظه دچار تجدید نظر نشده است، گفت: یکی از اشتباهات همین بود که اجازه دادیم نئولیبرال‌ها به عرصه فرهنگی و اقتصادی کشور مسلّط شوند و این یکی از کلان‌خطاهای ماست.

 • پرویز داودی ۱۳۹۷-۱۲-۰۸ ۱۵:۴۱

  در واکنش به اظهارات دیروز روحانی؛

  داودی: رهبری صرفاً گفتند با "بررسی لوایح FATF" مخالفت ندارند

  رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رئیس‌جمهور درباره مجمع می‌گوید «که چرا ۱۰ الی ۲۰ نفر درباره لوایح تصمیم بگیرند؟»؛ مگر خود دولت چند نفرند که لوایح را تدوین کرده‌اند؟

 • CFT ۱۳۹۷-۱۲-۰۶ ۰۸:۲۵

  عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

  پیوستن به پالرمو و CFT به معنی "اشراف دشمن بر اطلاعات مالی" و "خودتحریمی ایران" است

  عباس گودرزی گفت:دشمنان با پیوستن ما به پالرمو و CFT به‌ دنبال اشراف بر اطلاعات محرمانه مالی ما هستند.

 • ابراهیم متّقی ۱۳۹۷-۱۲-۰۶ ۰۸:۲۰

  متقی: وزارت خارجه ما به "سندرم قورباغه" دچار است

  استاد روابط بین‌الملل با تأکید بر اینکه شکست دیپلماسی برجامی را نمی‌توان با ادبیات پرطمطراق توجیه کرد، می‌گوید: در صورت اصرار بر خطاهای گذشته، تاریخ ما را نخواهد بخشید.

 • حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم ۱۳۹۷-۱۲-۰۳ ۱۱:۳۶

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با قدس آنلاین:

  لوایح زیر مجموعه FATF اعم از پالرمو و CFT پیچیده، حقوقی و فنی هستند/ به هیچ وجه تحت تاثیر فضای رسانه‌ای قرار نخواهیم گرفت

  حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم گفت:اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به هیچ وجه در انتخاب بهترین گزینه تحت تاثیر فضای رسانه‌ای قرار نخواهند گرفت؛ اعضای مجمع، با توجه به منافع ملی و به دور از هیاهوی داخلی یا حتی افکار عمومی مخالفان در خارج از ایران تصمیم گیری خواهد کرد.

 • یعقوب توکلی ۱۳۹۷-۱۲-۰۱ ۱۰:۰۷

  کارشناس مسائل سیاسی:

  جدی‌ترین دشمنان ایران به ناچار عصر شکوفایی در ایران را پذیرفته‌اند

  یعقوب توکلی گفت: خط اصلی در جامعه ما رشد سرمایه داری تبهکارانه ای است که متأسفانه با سیاستمداران و مدیران پیوند و ارتباط یافته و توانسته عناصر خودش را در عرصه های مختلف مدیریت نظام جای گذاری و با حضور نیروهای انقلابی ممانعت کنند.

 • میشائیل کلور-برشتولد ۱۳۹۷-۱۲-۰۱ ۰۸:۰۴

  سفیر آلمان: هدف "اینستکس" دورزدن تحریم‌های آمریکا نیست

  «میشائیل کلور-برشتولد»، سفیر آلمان در تهران، با بیان اینکه سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و بریتانیا مصمم هستند که برجام را پا بر جا نگه دارند، گفت که هدف ساز و کار اینستکس نقض و دور زدن تحریم‌های آمریکا نیست.

 • عباس سلیمی نمین ۱۳۹۷-۱۱-۲۸ ۱۱:۴۸

  در گفتگوی عباس سلیمی نمین با قدس آنلاین مطرح شد

  تشریح جزئیات بیانیه مقام معظم رهبری و اولویت‌های گام دوم انقلاب

  ساحل عباسی

  مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: امروز بعضی از مدیران به جای ثروتمند کردن جامعه که یکی از نکات مهم بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر قوی کردن جامعه به لحاظ ثروت است به فکر ثروتمند ساختن خود هستند و در مسیر فساد اقتصادی قرار گرفته اند که در گام دوم انقلاب نیازمند تغییر این رویکرد هستیم

 • محمد صادق کوشکی ۱۳۹۷-۱۱-۲۲ ۰۹:۴۲

  عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با قدس آنلاین:

  ۲۲ بهمن همه‌پرسی دیگری در خصوص استمرار نظام جمهوری اسلامی است

  محمد صادق کوشکی گفت: همه آنهایی که این چهار چوب کلان را برای اداره کشور می پسندند با حضور خود در راهپیمایی عملا یک آری دیگر به جمهوری اسلامی ونظامی که درآن مردم سرنوشت خود را براساس چارچوب های دینی تعیین می کنند خواهند گفت. ا

 • 22 بهمن ۱۳۹۷-۱۱-۲۲ ۰۹:۳۷

  در گفتگو با قدس آنلاین مطرح شد

  قدیری ابیانه: ۲۲بهمن فرصتی برای نمایش عزت و صلابت ملت ایران است

  محمد حسن قدیری ابیانه استراتژیست و کارشناس سیاسی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن می تواند امید دشمن را به ناامیدی تبدیل کرده، تحریم ها را خنثی نموده و تهدیدها را به فرصت تبدیل نماید لذا همه باید به سران غربی بگوییم شمایی که در کشور خود محبوبیت ندارید و منفور ملت آمریکا هستید این تصور را از مخیله خود خارج کنید که برای ملت ایران تعیین تکلیف یا خواهان تحقیر ملت ایران باشید.

 • سیدجعفر قنادباشی ۱۳۹۷-۱۱-۱۶ ۱۳:۱۲

  کارشناس مسائل بین‌الملل در گفتگو با قدس‌آنلاین مطرح کرد

  شکل‌گیری مثلث عبری-عربی و غربی نمایش انفعالی در برابر پیشرفت‌های انقلاب اسلامی

  ساحل عباسی

  جعفر قناد باشی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران منجر به تغییر بسیاری از معادله هایی شد که قدرت‌های غربی در راستای منافع خود به دنبال آن بودند به‌نحوی که شکل گیری مثلث عبری_ عربی و غربی نمایش انفعالی در برابر پیشرفت های انقلاب اسلامی در عرصه معادلات سیاسی است.

 • محمد صادق کوشکی ۱۳۹۷-۱۱-۱۳ ۱۱:۲۳

  عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفتگو با قدس آنلاین:

  الحاق به "پالرمو" فشارهای اقتصادی کنونی را چندین برابر افزایش خواهد داد

  ساحل عباسی

  محمد صادق کوشکی گفت: افزایش بار حقوقی برای بسیاری از بانک‌ها و دستگاه های کشور تنها دستاوردهای الحاق به پالرمو است که نه فقط اتفاق اقتصادی و معیشتی خوبی را برای عموم جامعه به دنبال ندارد، بلکه تحریم های دیگری را به سایر تحریم ها اضافه می کند که فشارهای اقتصادی کنونی را چندین برابر افزایش خواهد داد.

 • محمد رضا مرندی ۱۳۹۷-۱۱-۰۹ ۱۴:۵۲

  بررسی کارنامه انقلاب اسلامی(۳)

  آمارهای جهانی موید موفقیت و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است

  ساحل عباسی

  محمد رضا مرندی گفت: یک موسسه آمریکایی ۱۳ سال پیش که رشد علمی ایران ۶ برابر متوسط رشد علمی جهان بود اعلام کرد اگر ایران با سرعت کنونی رشد کند در ۵۰ سال آینده به اولین مرکز علمی جهان تبدیل خواهد شد، آمارهای جهانی موید موفقیت نسبی و کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

 • CFT ۱۳۹۷-۱۱-۰۹ ۱۱:۵۳

  عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای در گفتگو با قدس آنلاین عنوان کرد

  وخیم‌ترشدن روابط بانکی و تجارت خارجی ایران با الحاق به پالرمو

  ساحل عباسی

  مهدی محمدی تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: در صورتی که آمریکا جرم سازمان یافته را مطابق با معیارهای خود تعریف کند کنوانسیون پالرمو می تواند به جرم انگاری بسیاری از فعالیت های مشروع ایران، ازجمله فروش نفت و درآمد حاصل از آن منتهی شود.

 • امیرآبادی ۱۳۹۷-۱۱-۰۹ ۰۹:۳۴

  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با "قدس آنلاین":

  با اجرای لوایح چهارگانه FATF نمی‌توان تحریم‌ها را دور زد

  مینا افرازه

  احمد امیرآبادی فراهانی گفت: اگر کشورمان قواعد لوایح چهارگانه FATF را بپذیرد، در این حالت دیگر نمی‌توان تحریم‌ها را دور زد؛ از آنجایی که ایران از سوی آمریکا تحریم شده و در پی دور زدن این تحریم‌هاست، بنابراین امکان دارد در آینده از همین  کنوانسیون‌های بین المللی علیه خودمان استفاده کنند و بگویند چرا برخلاف این کنوانسیون عمل کردید.

 • پژمانفر ۱۳۹۷-۱۱-۰۸ ۱۱:۲۸

  قدس آنلاین بایدها و نبایدهای الحاق به کنوانسون پالرمو را بررسی می‌کند

  پژمانفر: الحاق به کنوانسیون پالرمو "خودتحریمی و خسارت محض" است

  نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: کنوانسیون پالرمو نه فقط فایده ای برای ایران به دنبال ندارد، بلکه منجر به خود تحریمی و انتقال تحریم های بیرونی به داخل کشور می شود، از این رو پیوستن به این کنوانسیون خسارت محض دیگری است که متاسفانه دولت و برخی از نمایندگان مجلس بر لزوم الحاق به آن تاکید دارند.

 • محمد رضا مرندی ۱۳۹۷-۱۱-۰۸ ۱۰:۵۳

  بررسی کارنامه انقلاب اسلامی(۲)

  "جنگ و تحریم" موانع پیش‌روی توسعه و "همت و اقتدار ملی "عوامل پیشرفت

  محمدرضا مرندی گفت: در بررسی کارنامه دستاوردها و عملکرد انقلاب اسلامی همه دولتها به نظر بنده ضعف ها ونقاط قوتی داشته اند اما این موضوع درباره دولت آقای روحانی بخصوص در حوزه دستاوردها ونقاط قوت به هیچ وجه صدق نمی کند.

 • مهدی محمدی ۱۳۹۷-۱۰-۱۲ ۱۵:۰۱

  مهدی محمدی اظهارت اخیر وزیر امور خارجه در مورد برجام را بررسی کرد

  آشفتگی آقای ظریف و دولتمردان به دلیل شکست‌ها و برباد دادن رویاهای مردم است

  ساحل عباسی

  کارشناس مسائل هسته ای و سیاست بین الملل گفت:بی شک بیان اینگونه سخنان از سوی آقای ظریف و دولتمردان به دلیل شکست ها و ناکامی هایی است که این دولت برای جامعه ایجاد کرده است.

 • پرویز سروری ۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۱۲:۲۷

  کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با قدس آنلاین:

  ۹ دی مانع ایجاد شکاف‌ها شد و اختلاف‌ها را به همدلی و هم‌نوایی تبدیل کرد

  پرویز سروری گفت:بعد از پیروزی بزرگی که مردم در انتخابات ۸۸ به دست آوردند و بعد از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی رکورد بزرگ مشارکت درایران زده شد، دشمن با هراس از این موضوع به دنبال ایجاد فتنه جدید براندازی افتاد بنحوی که فتنه ۸۸ کلید خورد.

 • محمود رجبی ۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۱۲:۰۵

  استاد حوزه و پژوهشگر دینی و فرهنگی در گفتگو با قدس آنلاین:

  ۹ دی بیعت با رهبر معظم انقلاب و ارزش‌های اسلامی و انقلابی است

  آیت الله محمود رجبی گفت: زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی باید به عنوان یک حضور افتخار آمیز در عرصه اجتماعی باقی بماند و مردم این حضور پر افتخار را به نسل آینده منتقل کنند؛ بی شک ملت ما نیز مصادیق استکبار ستیزی هستند که خداوند متعال در قرآن کریم از پیروان حضرت ابراهیم و حضرت محمد (ص) یاد کرده است.

 • قدیری ابیانه ۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۱۰:۴۹

  قدیری ابیانه در گفتگو با قدس آنلاین:

  خواست فتنه‌گران فرو پاشی اصل نظام و اسلام بود

  به گفته قدیری ابیانه، فتنه ۸۸ منجر به رو شدن کامل دست عناصر درون حکومت شد، آنهایی که در مواقع خطر نه تنها نظام را همراهی نمی کنند، بلکه یا سکوت کرده یا فتنه را رهبری کردند، ضمن اینکه برای مردم مشخص شد مدعیان اصلاحات با اصل نظام و اسلام مشکل دارند و این موضوع را با حرمتی های روز عاشورا به نمایش گذاشتند.

 • گرامیداشت حماسه ۹ دی در مشهد ۱۳۹۷-۱۰-۰۸ ۱۳:۰۱

  کارشناسان در گفتگو با قدس آنلاین مطرح کردند

  بازخوانی فتنه ۸۸ و حضور در صحنه رمز خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان است

  به گفته کارشناسان، حضور مردم در حماسه ۹ دی امسال درس عبرتی برای عناصر فریب خورده داخل کشور می شود که با میدان دادن به دشمن و زمینه سازی برای فتنه گری به دنبال تامین منافع خود هستند. حضور ملت در حماسه ۹ دی نقش بسیار موثری در خنثی شدن توطئه های دشمن در سال آینده خواهد داشت.

 • قدیری‌ ابیانه ۱۳۹۷-۰۹-۲۶ ۱۳:۱۱

  قدیری ابیانه در گفتگو با قدس آنلاین مطرح کرد

  انتخاب مدیران جهادی، ارتقای وجدان کاری و عدم حاکمیت مرفهین نسخه عبور از چالش‌ها

  ساحل عباسی

  محمد حسن قدیری ابیانه کارشناس سیاسی در تحلیل بیانات مقام معظم رهبری نسبت به توطئه های دشمن در سال آتی، گفت: بی تردید نقش مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت است. انتخاب مدیران انقلابی و جهادی که منافع ملی را بر منافع شخصی و حزبی خود ترجیح می دهند، موضوعی است که در انتخابات آتی باید مورد توجه مردم قرار بگیرد.

 • محمد رضا مرندی ۱۳۹۷-۰۹-۲۵ ۰۰:۰۱

  استاد دانشگاه شهید بهشتی در گفتگو با قدس آنلاین:

  انتخابات سال آینده مجلس هشداری برای توجه به هوچی‌گری‌ و هیاهوسالاری‌ اصلاح طلبان است

  ساحل عباسی

  محمد رضا مرندی گفت: بی شک انتخابات سال آینده مجلس هشداری برای توجه به هوچی گری ها و هیاهو سالاری های اصلاح طلبان است چرا که این جریان تنها با هوچی‌گری و هیاهوسالاری کار خود را به پیش می‌برد.