شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵

قیمت آجیل شب یلدا اعلام شد

قدس آنلاین

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت: امسال افزایش چندانی در قیمت آجیل شب یلدا نداشته‌ایم و بسته به کیفیت، از کیلویی ۲۲ تا ۳۸ هزار تومان برای آجیل در عمده فروشی‌ها قیمت گذاری شده است.

احمدی در گفت‌وگو با فارس در مورد وضعیت فراوانی و قیمت آجیل و خشکبار در سطح بازار گفت: انواع آجیل و خشکبار به اندازه نیاز در بازار وجود دارد و با توجه به اینکه شب یلدا مصادف با ماه صفر شده است، امسال فروش این صنف تحت تاثیر قرار گرفته و تقریباً مردم نسبت به سالهای گذشته کمتر خرید می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه قیمت‌گذاری آجیل شب یلدا با توجه به تنوع آن کار چندان آسانی نیست، گفت: بسته به نوع کیفیت، برای عمده فروشان، کف قیمت 22 هزار تومان برای هر کیلو آجیل تا سقف 38 هزار تومان را در نظر گرفته‌ایم که این رقم برای خرده فروشان سطح شهر تا 10 درصد افزایش قیمت منطقی است.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار در مورد افزایش قیمت آجیل نیز گفت: در برخی اقلام نسبت به سال گذشته قیمت‌ها کاهش یافته، اما در نهایت در هر کیلو 2 هزار تومان افزایش قیمت داریم.

احمدی به شهروندان توصیه کرد، برای اطمینان از صحت و سلامت آجیل مصرفی حتماً آجیل خود را از مراکز معتبر عرضه تهیه نمایند.

 

برچسب‌ها

نظرات

  • حسینی ۱۳۹۳/۰۹/۲۹ - ۱۴:۳۶
    0 0
    لعنت خدا بر کسانی که سنت منسوخه شب چله که متعلق به زرتشتی ها می باشد را احیاء نموده و می نمایند و نیز بر مبلغین آن. خدا وکیلی در ایام شهادت پدر امت یعنی وجود مقدس حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) و سبط اکبرشان حضرت امام مجتبی (علیه السلام) چه جای اینگونه تبلیغات است؟ خبر ندارید سایتتان را تعطیل کنید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.