سه‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۳

اعلام اسامی فیلم های جشنواره فجر در مشهد/آغاز جشنواره با"رخ دیوانه"

فیلم فجر مشهد

قدس انلاین-قاانی:در دوازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد 10 فیلم از روز پنج شنبه به نمایش در می ایند.

به گزارش قدس انلاین،ناصر نبی زاده دبیر جشنواره در جمع خبرنگاران در این باره گفت:جشنواره از روز پنج شنبه واز ساعت16:30 با نمایش فیلم"رخ دیوانه"به کارگردانی ابوالحسن داوودی در پردیس سینما هویزه اغاز می شود.

وی با اشاره به اکران هرفیلم در سه نوبت زمانی اظهار داشت:فیلمهای "خداحافظی طولانی"ساخته فرزاد موتمن،"در دنیای تو ساعت چنده؟"کاری ازصفی یزدانیان،"ماهی سیاه کوچلو"به کارگردانی مجید اسماعیلی،"جزیره رنگین"کاری از خسروسینایی،"مزارشریف"ساخته حسن برزیده،"انیمیشن مبارک"کار امامی نجفی،"روباه"ساخته بهروز افخمی،"عصر یخبندان" مصطفی کیایی وهمچنین فیلم برگزیده که در روزهای آخر انتخاب ومعرفی خواهند شد در مشهد نمایش داده می شوند.

وی همچنین از پخش فیلمهای مستند درساعت صبح خبر داد وافزود:از روز شنبه ساعت10 فیلمهای بخش سینما حقیقت وبرخی آثار مستند تولیداستان که درجشنواره های مختلف حایز رتبه شده اند نیز در این بخش نمایش داده می شوند.

نبی زاده افزود:قیمت بلیت جشنواره 6هزار تومان وهرفیلم در سه نوبت16:30،18:30 و 20:30 به نمایش در می ایند واختتامیه در روز24 بهمن ماه با حضور مهمانانی از تهران برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در روزهای جمعه وشنبه دو فیلم"خداحافظی طولانی"و"در دنیای تو ساعت چنده؟"به نمایش در می ایند وامکان نمایش فیلم"محمد ص" وجود ندارد اما ما رایزنی های خود را ادامه می دهیم.

 

نظرات

  • نرگس ۱۳۹۳/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۷
    1 0
    چطور ميشه بليط تهيه کرد؟؟ امکان خريد اينترنتى وجود داره يا بايد حضورى باشه؟؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.