پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۸

تجمعی زنانه در حاشیه یک جشنواره

قدس آنلاین

تعدادی از زنان در محل سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره ملی حضرت زینب(س) که در فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان برگزار شده بود تجمع کردند و با ادعای صدور مجوز تک خوانی به زنان توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ماژیک جملاتی دردستان خود نوشته بودند و تراکت‌هایی که حاوی مطالبی همچون: (پسر کو ندار نشان از پدر / که فرهنگ ما گشته در به در، وزارت فرهنگ و ارشاد آمریکایی نمی‌خواهیم) بود دردست داشتند.

به گزارش خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی علی جنتی در پایان سخنان خود گفت: تا این لحظه وزارت ارشاد مجوز انتشار هیچ‌گونه آلبومی در زمینه تک خوانی زنان صادر نکرده است. وی افزود: عده‌ای از وابستگان به جریانات سیاسی خاص، دروغی را مطرح می‌کنند و عده‌ای هم به راحتی قبول می‌کنند و بر اساس آن نظر می‌دهند و قضاوت می‌کنند.

حداقل تحقیق کنند و ببینند یک نمونه از مورد ادعایی را می‌توانند پیدا کنند؟ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما برای استقرار ارزش‌های دینی آمده‌ایم تابع ولایت فقیه هستیم. کسانی که از روی دلسوزی و انگیزه و علایق دینی تحت تاثیر بعضی از تحریکات قرار می‌گیرند، آگاه باشند که مسئله آنگونه نیست که گاهی در بعضی از سایت‌ها و روزنامه‌ها منتشر می‌شود.

جنتی افزود: امروز ما شاهد تخریب‌های زیادی هستیم، گروه‌های سیاسی مختلفی هستند که متاسفانه علیرغم برخی از شعارهای ارزشی که می‌دهند، گاهی برای دستیابی به برخی از اهداف سیاسی حرکت‌های ضدارزشی، اشاعه دروغ، جعل و تحریف مطالب انجام می‌دهند که به دور از روشی است که ما به عنوان پیروان اهل بیت عصمت و طهارت دنبال می‌کنیم.

برچسب‌ها

نظرات

 • جاوید ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۳
  2 17
  اصلا گیریم این خبر درست نباشه ولی چیزی که مشخصه وزیر ارشاد به فرهنگ ایرانی اهمیت نمیده و از آزادی شبکه های فاسد اجتماعی که انشاالله دامن خانواده های خودشونو هم بگیره مشخصه چقدر بفکر هستند.فقط یاد گرفتن جمع کردن ماهواره و فیلتر کردن چاره کار نیست ولی خب هیچ راه حل مناسبی هم ارائه نکردن .در مورد مجوز تک خوانی هم باید بگم اگه همینگونه پیش میرفت مطمئنا مجوز تک خوانی و حتی خوانندگی مجزای زنان هم مجوزش صادر میشد.بوی فرهنگ آمریکایی میاد.
 • عربی ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۳
  9 12
  خب این خبرهای کذب رو هم همون روزنامه ها و سایت های به اصطلاح طرفدار دولت با ذوق زدگی و عجولانه منتشر می کنن نه اصولگراها
 • 123456789 ۱۳۹۳/۱۲/۰۸ - ۰۶:۱۹
  0 0
  از خيابان داشتيم رد ميشديم ي هو براي چند لحظه بعلت ترافيك انساني شلوغ شد . ي نفر از اهالي هميشه حق به جانب ها در آن ميان پيدا شدو گفت : تجمع نكن / تجمع نكن ، گويا از تجمع افراد بيشتر وحشت دارند تا موشك و بمب

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.