پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷

مشهد؛

کلاهبرداران به زائران اربعین هم رحم نمی‎کنند

کلاهبرداری

فرمانده انتظامی مشهد از کلاهبرداری ۲.۵ میلیارد ریالی از ۳۰ متقاضی سفر به عتبات عالیات در یک آژانس مسافرتی خبر داد.

 به گزارش قدس آنلاین، به نقل از خبرنگاران جوان، سرهنگ نیک مرام گفت: در بررسی اظهارات مالباختگان، مشخص شد این افراد پس از اخذ روادید در پی تبلیغات گسترده این دفتر آژانس برای ثبت نام سفر به عتبات عالیات به محل مراجعه کرده و با پرداخت مبالغی و عقد قرارداد با نماینده آژانس، مقرر شده، بلیت سفر در روز اعزام به آن ها تحویل شود که با فرا رسیدن موعد اعزام و مراجعه مکرر، نماینده آژانس اعلام می کند بلیت هنوز آماده نشده است.
 
وی افزود: در بازجویی های به عمل آمده مدیر آژانس که خانمی جوان است عنوان داشت که در پی جلب اعتماد فردی به نام «رضا» مبنی بر تجارب خوب در راه اندازی تورهای زیارتی و جذب مشتری قراردادی را با وی منعقد کرده و نماینده این فرد به نام «محمود» از مدتی پیش در دفتر آژانس مستقر شده است. 
 
مدیر آژانس در ادامه تحقیقات گفت که متقاضیان سفر به عتبات عالیات با مراجعه به این دفتر در  قراردادی با نماینده این فرد هزینه سفر را واریز می کنند.
 
سرهنگ نیکمرام اظهار کرد:  در بازجویی های به عمل آمده از نماینده مستقر در آژانس مشخص شد که تمامی وجوه دریافتی مشتریان به حساب بانکی اش واریز می شده و کارت عابربانک در اختیار «رضا» بوده ودیروز متوجه برداشت تمامی وجوه از حساب شده است. 
 
نیکمرام تاکید کرد : پلیس تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری متهم اصلی این پرونده آغاز کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.