سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰

غرضی:

هاشمی همواره سعی می‌کند به مخالفینش بگوید مملکت برای اوست و کسی حق نقد کردن ندارد

غرضی

غرضی گفت: هاشمی همواره سعی می‌کند به مخالفینش بگوید مملکت برای اوست و کسی حق نقد کردن ندارد.

سیدمحمد غرضی وزیر دولت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در گفت‌وگو با تسنیم، در واکنش به انتقاد آقای هاشمی از شورای نگهبان به بهانه حمایت از حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی، اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی شخصیتی دارد که همیشه تمایل دارد راس جریان اجتماعی قرار بگیرد و باقی مسائل برای ایشان اهمیتی ندارد.

وی تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب آقای هاشمی قصد داشت راس همه مسائل قرار بگیرد و بعد از پیروزی انقلاب تلاش کرد راس همه امور باشد و در زمان جنگ و آتش‌بس هم سعی داشت نفر اول و همه کاره باشد و این مسائل جزو شخصیت آیت‌الله هاشمی است.

غرضی با بیان اینکه آقای هاشمی‌رفسنجانی از همه ظرفیت‌ها و استعدادهای کشور می‌خواهد به نفع منویات خودش استفاده کند، تصریح کرد: آقای هاشمی همیشه خودش را شخص برتر مملکت می‌داند و کشور را جزو اموال خود دانسته و در تمام این سال‌ها خود را فوق جریان‌ها قرار داده؛ اظهارات آقای هاشمی علیه شورای نگهبان در اصل حمله به قانون اساسی و آرمان‌های امام بوده و نوعی انتحار سیاسی است.

وزیر دولت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی افزود:‌ آقای هاشمی همواره سعی می‌کند به مخالفینش بگوید مملکت برای اوست و کسی حق نقد کردن ندارد.

نظرات

 • ايراني ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۴
  0 0
  عععععععجججججججبببببببب؟؟؟؟؟؟؟
 • علی ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۰
  0 0
  آقای غرضی نمک به حرام نباشید یه کمی انصاف داشته باشید. هاشمی از ستونهای انقلاب است. لطفا این قدر بی معرفت نباشید.
 • احمد ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۲۲:۱۵
  0 0
  اقای رفسنجانی یکی از استوانه های انقلاب است /بعضی ها فراموش کرده اند و........
 • بنده خدا ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۴
  0 0
  با این تهمت هایی که ما ازاین آقایان می بینیم خدا به فریاد برسد
 • ldn ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۰۳:۲۳
  0 0
  اقای غرضی همه جوری توهین به همه ی افراد جامعه و سرمایه ها ی انقلاب و از جمله اقای هاشما صورت می گیره و گرفته اونوقت چجوری شما می فرمایین اقای هاشمی میگه هیچ کس حق نقد از ایشون رو ندارند همین شخص شما اگه امروز نقش بر جسته تری بهتون تعلق می گرفت دنیای از توهین و اهانت نا صواب بسویتان سرازیر میشد ...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.