دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵

سردار فروتن: رزمندگان ما در خارج از مرزها در مقابل دشمن صف‌آرایی کرده‌اند

سردار فروتن

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: در زمان حاضر به جای اینکه در مرزهای خودمان با دشمن مقابله کنیم با توجه به قابلیت و پیشرفت‌های نظام اسلامی، رزمندگان ما در خارج از مرزها در مقابل دشمن صف آرایی کرده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم ، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: در زمان حاضر به جای اینکه در مرزهای خودمان با دشمن مقابله کنیم با توجه به قابلیت و پیشرفت‌های نظام اسلامی، رزمندگان ما در خارج از مرزها در مقابل دشمن صف آرایی کرده‌اند.

سردار ابوالقاسم فروتن معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در حاشیه برگزاری اولین کنگره شهدای اطلاعات و عملیات سپاه پاسداران که با حضور جمعی از فرماندهان سپاه در اهواز برگزار شد، اظهار داشت: در جغرافیای سیاسی که ما قرار داریم متاسفانه ایادی استکبار به صحنه آمده و تمامی توانمندی‌های موجود در جهان اسلام را دچار خدشه کرده‌اند.

وی افزود: برگزاری این یادواره‌ها منجر به برگزاری کنگره اصلی شهدای اطلاعات و عملیات نیروی زمینی سپاه خواهد شد به همین دلیل در دو سال آینده این یادواره‌ها را در 9 استان دیگر نیز برگزار خواهیم کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: کشور ما هنوز با تهدیدهایی از جانب استکبار جهانی در منطقه مواجه است و برگزاری این یادواره‌ها موجب افزایش آمادگی و سرافرازی نظام اسلام ما خواهد شد.

سردار فروتن ادامه داد: در زمان حاضر به جای اینکه در مرزهای خودمان با دشمن مقابله کنیم با توجه به قابلیت و پیشرفت‌های نظام اسلامی، رزمندگان ما در خارج از مرزها در مقابل دشمن صف آرایی کرده‌اند.

وی گفت: با توجه به توانمندی‌های بالایی که در کشور ما وجود دارد در هر جایی که احساس تهدید کنیم در جهت دفاع از میهن اسلامی با تمام وجود وارد عمل خواهیم شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: زمانی برای لباس رزمندگان و وسایل ابتدایی آنها به کشورهای بیگانه محتاج بودیم اما در زمان حاضر فرزندان این مرز و بوم با توانمندی‌های خود در حوزه های مختلف به خصوص تولید موشک و تولید سلاح های پیشرفته وارد عرصه شده و کشور را در قابلیتی قرار داده‌اند که هیچ کشوری امکان گستاخی علیه آن را ندارد.

سردار فروتن تصریح کرد: زمانی که رژیم بعثی عراق بمب‌های خود را بر سر مردم بی دفاع خوزستان می‌ریخت ما برای پاسخ به آن‌ها هیچ سلاحی در اختیار نداشتیم اما به برکت خون شهدا قابلیت‌های زیادی در کشور توسط جوانان و فرزندان این مرزو بوم ایجاد شده است، به طوری که حتی دشمنان قسم خورده ایران نیز به این توانمندی‌ها اعتراف کرده‌اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.