سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹

فرمانده ناحیه مقاومت بیرجند:

شهدا نیاز به برگزاری این گونه یادواره‌ها ندارند بلکه ما نیازمند این یادواره‌ها هستیم

 اجتماع عظیم فاطمیون و تشییع شهدای دفاع مقدس در روز شهادت حضرت زهرا(س)

قدس آنلاین- بیرجند: فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بیرجندگفت: شهدا نیاز به برگزاری این گونه یادواره‌ها ندارند بلکه ما نیازمند این یادواره‌ها هستیم تا تلنگری باشد که فراموش نکنیم این شکوه و عظمت انقلاب اسلامی به سبب از خودگذشتگی و جان‌فشانی شهدا ایجاد شده‌است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از بیرجند،سرهنگ غلامرضا فلاحی در مراسم هجدمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر محمد ناصری طلایه‌دار شهدای برون‌مرزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: اهداف برگزاری این گونه یادواره‌ها شناخت و معرفت پیدا کردن از مقام شهدا است.

وی افزود: شهدا با معرفت کامل به مقام شهادت نایل شدند و برگزاری یادواره شهدا سبب احیای روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی در بین مردم ولایت‌مدار است.

سرهنگ غلامرضا فلاحی گفت: ترویج روحیه جهادی، فداکاری و شجاعت در بین مردم و به ویژه مسئولان از دیگر اهداف برگزاری این یادواره است که بیانگر شجاعت، رشادت و نترسیدن شهدا از عظمت پوشالی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی بیان کرد: شهدا نیاز به برگزاری این گونه یادواره‌ها ندارند بلکه ما نیازمند این یادواره‌ها هستیم تا تلنگری باشد که فراموش نکنیم این شکوه و عظمت انقلاب اسلامی به سبب از خودگذشتگی و جان‌فشانی شهدا ایجاد شده‌است.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بیرجند با بیان اینکه مقام معظم رهبری می‌فرمایند «زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست» افزود: باید قدر این گونه مراسم‌ها را بدانیم زیرا اگر شهدا نبودند ما الان در آرامش و امنیت نبودیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.