چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵

برای نخستین بار در ایران:

نرم افزار فروش آنلاین خدمات در خراسان جنوبی راه‌اندازی شد

شرکت‌های اینترنتی

قدس آنلاین- بیرجند: عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند ازراه اندازی نرم‌افزار U space در خراسان جنوبی در راستای فروش آنلاین خدمات استان برای اولین بار در ایران خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین ازبیرجند،حسین مرادی درجمع خبرنگاران اظهار داشت: با راه‌اندازی این نرم‌افزار اماکن ورزشی، تورهای کشوری، هتلها، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و غیره می‌توانند به صورت آنلاین خدمات خود را ارائه کنند.

وی با اشاره به اهداف راه‌اندازی این نرم‌افزار افزود: معرفی ظرفیتهای خراسان جنوبی از جمله اهداف راه‌اندازی نرم‌افزار U space است.

عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند با اشاره به اشتغال مستقیم سه نفر در اجرای این نرم افزار گفت: این نرم‌افزار سال گذشته در آبان ماه راه‌اندازی شد و به طور آزمایشگاهی برای زائرسرای طبس اجرا شده است.

مرادی بیان کرد: نرم‌افزار U space قابلیت رزرو شبانه، خرید بلیط و رزرو نوبت‌گیری همزمان در یک صفحه را دارد.

وی خاطرنشان کرد: شتاب دهنده‌های کارآفرینی در خراسان جنوبی باید فعال شوند و بخش خصوصی نیز از شتاب دهنده‌ها و سرمایه‌گذارها در حوزه کارآفرینی حمایت کند.

عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند در خصوص چالش کمبود فضای کار برای کارآفرینان افزود: دستگاه‌های اجرایی باید بخشی از فضای سازمانی خود را به کارآفرینی اختصاص دهند.

مرادی تصریح کرد: مشکلات زیادی پیش روی کارآفرینان خراسان جنوبی است که یکی از این مشکلات کمبود فضای کار است که از مهم‌ترین مشکلات موجود است.

وی یادآور شد: ظرفیت فضای پارک علم و فناوری پراست و هم اکنون برای اجرای نرم افزار U space نیازمند اتاق و اینترنت هستیم.

عضو هئیت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند اظهار داشت: خواستار ایجاد کارخانه تولید محتوا در استان هستیم و هم اکنون خراسان جنوبی به قطب تولید محتوا تبدیل شده و بسیاری از افراد از این امر اطلاعی ندارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.