یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶

سردار قاسم رضایی :

پهپادهای نظارتی در مرز را افزایش خواهیم داد

سردار قاسم رضایی

فرمانده مرزبانی ناجا از برنامه‌ریزی برای افزایش پهپادهای نظارتی در مرزهای کشورمان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایسنا ، سردار قاسم رضایی درباره استفاده از پهپادها در مرزهای کشور اظهارکرد: در بعضی از نقاط که ضروری می‌دانیم، از تکنولوژی‌های مختلف چون پهپاد برای نظارت در مرزها  استفاده می‌کنیم و بهره و نتایج خوبی هم از آن گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه استفاده از پهپادها و دیگر تکنولوژی‌ها در مرز با توجه به شرایط و نیاز هر منطقه است، گفت: درصدد این هستیم تا در هر منطقه‌ای که نیاز به این تکنولوژی وجود دارد از آن استفاده کنیم و برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص افزایش پهپادها نیز انجام شده است.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با بیان اینکه در سال‌های اخیر استفاده از تجهیزات و تکنولوژی‌های روز در مرزها افزایش یافته است، افزود: عمده این تجهیزات تولید داخل بوده و خوشبختانه دستاوردهای خوبی نیز داشته است.
رضایی در مورد آمادگی مرزبانان و همچنین وضعیت امنیتی مرزهای کشور نیز گفت: توطئه های استکبار و فتنه انگیزی آنها کشورهای همسایه ما را در بر گرفته و ما برای رهایی کشورهای منطقه از این فتنه ها دعا می کنیم؛ مرزبانان کشور با رصد دقیق، اشرافیت اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی بالا در وضعیت بسیار خوبی برای مقابله با هر تهدیدی بوده و مرزهای کشور در امنیت کامل است.

نظرات

  • امیر ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۱:۵۰
    0 0
    ما میتوانیم بالنهایی ضد گلوله را طراحی نماییم که حتی با جریانات جوی و از مدار خارج شدن مجددا به جایگاه کنترلی خود بازگردند و به کنترل و نظارت بپردازند و حتی در مواقع لازم حالت تهاجمی داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.