چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

شهردار مشهد مقدس :

اعتبارات مربوط به حاشیه شهر مشهد تاکنون پرداخت نشده است

سید صولت مرتضوی

مشهد- شهردار مشهد مقدس گفت: در لایحه بودجه ۹۵-۹۴ برای حاشیه شهر مشهد پیش‌بینی اعتبار شد اما در سال ۹۴ دیناری به این مهم اختصاص نیافت و در سال ۹۵ نیز تاکنون پرداختی انجام نشده است.

به گزارش قدس آنلاین، سید صولت مرتضوی اظهار داشت: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم اما دولت محترم که از ابتدا وعده حل 100 روزه مشکلات را به مردم داده بود بنا به عدم آشنایی با مباحث اقتصادی و فعل و انفعالات اقتصادی ایران و جهان نتوانسته کارنامه قابل دفاعی در این زمینه ارائه کند.

وی با بیان اینکه اطرافیان رئیس جمهور می‌خواهند فضای دو قطبی ایجاد کنند گفت: این افراد مطالبات اصلی مردم را تبدیل به مطالبات فرعی می‌کنند و مباحثی که جزو مشکلات اصلی مردم نیست به مسائل روز تبدیل شده و به این مباحث می‌پردازند.

شهردار مشهد مقدس افزود: بحث اشتغال، آسیب‌های اجتماعی، بیکاری و افزایش نرخ طلاق ار مهمترین مشکلات کشور است و باید به متن مشکلات بپردازیم و ورود به حاشیه آسیب غیرقابل جبرانی به کشور وارد می‌کند.

مرتضوی با اشاره به اینکه توقع ما از رئیس‌جمهور به عنوان رئیس قوه مجریه این است که به مباحث اصلی بپردازد، تاکید کرد: از رئیس‌جمهور توقع معجزه نداریم اما پرداختن به مباحثی نظیر لغو سخنرانی آقای مطهری فرار به جلو است.

وی با اشاره به اقدامات دولت در حاشیه شهر مشهد تاکید کرد: استاندار خراسان رضوی بازدیدهای متعددی از این مناطق داشته اما تاکنون هیچ اقدام عملی توسط دولت در این زمینه صورت نگرفته است و تمام پروژه‌ها از منابع شهرداری تامین اعتبار شده است.

شهردار مشهد مقدس با بیان اینکه ریالی از تخصیص اعتبارها تبدیل به نقدینگی نشده است، خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه 95-94 برای حاشیه شهر مشهد پیش‌بینی اعتبار شد اما در سال 94 دیناری به این مهم اختصاص نیافت و در سال 95 نیز تاکنون پرداختی انجام نشده است، فقط در مورد "کشف‌رود" مبلغی که در نظر گرفته شده بود 160 میلیارد تومان بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.