یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱

فراخوان انجمن موسیقی ایران برای پرورش استعداد های نوجوان موسیقی

موسیقی

انجمن موسیقی ایران در راستای رشد و معرفی نسل نوجوان موسیقی در جامعه‌ی هنری و توجه ریشه‌ای به موسیقی دستگاهی و کلاسیک ایرانی فراخوانی را اعلام کرد.

به گزارش «قدس انلاین» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، این فراخوان با هدف جذب استعدادهای نوجوان در موسیقی، ارائه‌ی آموزش در زمینه‌ی‌ گروه‌نوازی و تک‌نوازی، ارتقاء سطح فرهنگ موسیقی هنرجویان، فراهم‌آوردن هرگونه امکان رشد و پرورش برای دستیابی به موسیقی متعهد و هنری، اجرای کنسرت و تولید موسیقی در بخش های تار، سه‌تار، سنتور، عود، قانون، کمانچه، نی، تمبک، دف و آواز منتشر شده است.  
 براساس این گزارش دارا بودن حداکثر سن ۱۶ سال، موفقیت در آزمون ورودی، آشنایی کامل با نت و تکنیک های صحیح اجرایی در ساز تخصصی از شرایط ثبت نام کنندگان بوده که شرکت کنندگان در دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان دربازه گروه سنی ذکرشده در اولویت انتخاب قرار دارند.  
 گفتنی است علاقه‌مندان حداکثر تا تاریخ۳۰ آذر ۱۳۹۵  می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.nay.ir ضمن دریافت فرم و شرایط فراخوان از سایت مذکور نسبت به تکمیل و ارسال آن اقدام نمایند.