سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۹

۱۱ سارق مسلح از گاوداری‌های نظرآباد بازداشت شدند

سرقت مسلحانه

کرج- دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از بازداشت ۱۱ نفر در رابطه با سرقت‌های سریالی از گاوداری‌ها در نظرآباد و دماوند خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد قیومی پس از بازداشت ۱۱ نفر تبعه کشور افغانستان که اقدام به سرقت مسلحانه به عنف با سلاح‌های گرم و سرد کرده بودند، اظهار داشت: در روزهای اخیر تعدادی از شهروندان با مراجعه به دادستانی نظرآباد شکایتی را طرح کردند که افرادی با اعمال خشونت اقدام به سرقت مسلحانه از گاوداری‌ها کردند.

وی اضافه کرد: این افراد سرقت خود را همراه با آزار و اذیت و ضرب و جرح انجام می‌دادند که با توجه به حساسیت موضوع، مراتب جهت شناسایی متهمان به سپاه شهرستان ارجاع داده و پس از تحقیقات اولیه و بررسی شواهد، ۱۱ متهم شناسایی و بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد توضیح داد: از محل دستگیری متهمان، چندین فقره سلاح سرد و ۲ عدد سلاح کمری پلاستیکی که در سرقت استفاده می‌شده به همراه برخی اقلام مسروقه کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه افراد بازداشتی به موارد متعددی از سرقت اعتراف کردند، گفت: متهمان پس از مواجهه حضوری با تعدادی از شاکیان، شناسایی شده و به تعداد ۳۰ فقره سرقت مسلحانه در شهرهای مختلف از جمله نظرآباد و دماوند اذعان کردند.

قیومی اظهار داشت: تحقیقات از متهمان همچنان ادامه دارد و پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب نظرآباد برای صدور رای در دست بررسی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.