دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰

آیت‌الله سبحانی در دیدار وزیر بهداشت:

خدمات وزارت بهداشت در جامعه ملموس است/خدمت‌ به مردم را همچنان ادامه دهید

 آیت‌الله جعفر سبحانی

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه خدمات وزارت بهداشت در جامعه ملموس است، گفت: موضوع خدمات‌رسانی به مردم را همچنان ادامه دهید و اگر در دولت آینده نیز از شما خواستند، باز هم این خدمت را ادامه دهید.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، آیت‌الله جعفر سبحانی امشب در دیدار ‌وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: عمل صالح انجام دادن بسیار مهم است و همین افتتاح بیمارستان یک عمل صالح بود.

استاد برجسته حوزه علمیه بیان کرد: در کشور ما در مشهد مقدس یک مسجدی هست که از قوم دیگر هم بوده‌اند اما مسجدی به نام گوهرشاد ساخته و اقدام به خدمات‌رسانی کرده است.

آیت الله سبحانی عنوان کرد: وقتی مردم از شما گره‌گشایی می‌بینند بسیار دلگرم می‌شوند، بنده با احترام به همه وزرا اعلام می‌کنم که شما بهترین وزیر کابینه هستید و خدمات شما قابل ملموس در جامعه است.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: کار شما در زمانی انجام می‌شود که این همه دست‌انداز در کارها وجود دارد و کار انجام دادن در این زمان بسیار مهم و اثر‌بخش است.

وی گفت: موضوع خدمات‌رسانی به مردم را همچنان ادامه دهید و اگر در دولت آینده نیز از شما خواستند، باز هم این خدمت را ادامه دهید و مردم به شما محبت دارند که این امر سبب دعا برای شما خواهد شد.

آیت‌الله سبحانی اظهار داشت: قم همیشه مظلوم بوده و باید خدمات‌رسانی در آن انجام شود و همواره بکوشیم تا مشکلات را برطرف کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.