پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

رئیس کمیته امداد:

امداد فرهنگی بخش مهمی از پیکره انقلاب است/ اجرای طرح مددکاری اسلامی در سطح کشور

پرویز فتاح

قم- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به تدوین کلیات طرح مددکاری اسلامی گفت: در صورت موفقیت این طرح می توان آن را در سطح ملی اجرایی کرد.

به گزارش قدس آنلاین، پرویز فتاح شامگاه چهارشنبه در دیدار با مددکاران طرح مددکاری اسلامی کمک به نیازمندان را ارزش برای جامعه اسلامی برشمرد و اظهار داشت: لازم است فرهنگ مددکاری در جامعه ترویج شود چرا که مستضعفان رأس جامعه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه کمیته امداد بر مبنای حمایت از مستضعفان در جامعه تشکیل شده است افزود: تکریم خانواده‌های فقرا مسئله مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد چرا که رفع مشکلات مستضعفان و فقرا تنها با منابع مالی نیست.

وی با اشاره به تدوین کلیات طرح مددکاری اسلامی تصریح کرد: در صورت موفقیت این طرح می‌توان آن را در سطح ملی اجرایی کرد.

فتاح با اشاره به اینکه اخلاق، اکرام و معرفت موردتوجه طرح مددکاری اسلامی است افزود: در اجرای طرح‌های فرهنگی باید از اقدام عجولانه پرهیز شود از همین رو اجرای ۵ ماهه طرح مددکاری اسلامی در دستور کار قرار نگرفته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه فقرا باید به جای دارندگان حقوق‌های نجومی در رأس جامعه باشند خاطرنشان کرد: امداد فرهنگی بخش مهمی از پیکره انقلاب است در این راستا کمیته امداد نهاد مطلوبی برای مددرسانی به خانواده‌های فقرا است.

وی با تأکید بر اینکه در فتنه ۸۸ هیچ یک از مددجویان کمیته امداد حضور نداشتند گفت: فتنه ۸۸ حاصل حضور افراد شکم سیر جامعه بود، فقرا باید در رأس جامعه باشند تا کشور به سمت پیشرفت سوق پیدا کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.