جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

بنتو: انصاری‌فرد گل‌های مهمی برای المپیاکوس زد

کریم انصاریفرد

سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس یونان به ستایش از مهاجم‌ ایرانی پرداخت و گل‌های او در لیگ اروپا را ارزشمند دانست.

به گزارش قدس آنلاین، تیم المپیاکوس شب گذشته در بازی برگشت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا میهمان تیم عثمانلی اسپور ترکیه بود و با گل‌های انصاری‌فرد (۲ گل) و تریک با کسب پیروزی ۳ بر صفر توانست به جمع ۱۶ تیم برتر این رقابت‌ها راه یابد.

پائولو بنتو، سرمربی تیم المپیاکوس در نشست خبری پس از بازی برابر حریف ترکیه‌ای گفت: گل انصاری‌فرد لحظه‌ای بسیار مهم برای تیم المپیاکوس بود و باید تاکید کنم که این گل انصاری‌فرد همچنان برای المپیاکوس گل اصلی باقی‌ خواهد ماند، زیرا پس از آن همه چیز برای ما آسان‌تر شد.

 به نقل از تسنیم، سرمربی المپیاکوس درباره استفاده انصاری‌فرد و رستوس در ترکیب اصلی المپیاکوس پس از چند هفته اظهار داشت: این دو بازیکن تا اندازه‌ای به خاطر تاثیرگذارتر بودن بازیکنان دیگر در المپیاکوس ضرر کرده‌اند. ما براون ایدیه را در خط حمله داشتیم که کریم انصاری‌فرد را جایگزین کردیم.  او در نیمه فصل به ما پیوست و در حال هماهنگ شدن با سایر بازیکنان است. تلاش می‌کنیم انصاری‌فرد را با اهداف مورد نظرمان هماهنگ باشد.

بنتو درباره گل‌های انصاری‌فرد برابر عثمانلی اسپور ترکیه خاطرنشان کرد: این خیلی مهم است که کریم ۲ گل به ثمر رساند. این نتیجه بسیار خوبی است و ما خوشحالیم که انصاری‌فرد جای خالی براون ایدیه را پر کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.