یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

دبیر ستاد انتخابات کشور اعلام کرد

ثبت نام ۱۵ کاندیدای انتخابات میاندوره‌ای مجلس در روز نخست

ستاد انتخابات

دبیر ستاد انتخابات کشور درخصوص گزارش نخستین روز ثبت نام داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس، گفت: در نخستین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان،‌ 15 نفر ثبت نام کردند

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، علی پور علی مطلق دبیر ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: در نخستین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ 15 نفر ثبت نام کردند.

وی گفت: از این 15 نفر،‌ 4 نفر در وزارت کشور و 11 نفر در 4 حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان ثبت نام کردند.

پور علی مطلق، همچنین در خصوص 4 نفری که ثبت نام از آنان امروز در وزارت کشور انجام شد گفت: از این 4 نفر،‌ یک نفر برای حوزه انتخابیه اصفهان، یک نفر برای حوزه انتخابیه اهر و هریس و 2 نفر برای حوزه ‌انتخابیه مراغه و عجب شیر ثبت نام کرده اند.
دبیر ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه از ثبت نام شدگان یک نفر دارای مدارج تحصیلی حوزوی و مابقی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند،‌ گفت: از بین ثبت نام شدگان،‌ مسن ترین فرد؛‌ متولد سال 1335 و دارای 60 سال سن است که برای حوزه انتخابیه اصفهان و جوان ترین فرد،‌ متولد سال 1359 است که از حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر ثبت نام کرده است.

گفتنی است ثبت نام از داوطلبان نمایندگی اولین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای چهار حوزه انتخابیه اصفهان در استان اصفهان، اهر و هریس، مراغه و عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و بندرلنگه، بستک و پارسیان در استان هرمزگان می رساند، از امروز شروع شده و تا 14/12/95 به مدت هفت روز در وزارت کشور و فرمانداری های مرکز حوزه های انتخابیه فوق انجام می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.