پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵

امام جمعه کرج:

تبلیغات فاطمی در البرز کمرنگ است/مسوولان توان انتخاب یک مدیر برای ارشاد را ندارند

امام جمعه کرج

کرج- نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با انتقاد از تبلیغات ضعیف در خصوص ایام سوگواری دخت مکرم اسلام بیان کرد: متاسفانه در کرج و در ایام عزاداری فاطمیه تبلیغاتی در این زمینه دیده نمی‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله حسینی همدانی ظهر پنجشنبه در اجتماع بزرگ فاطمیون در میدان شهدا کرج با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) انقلابی مدافع حرم ولایت است، افزود: اگر حضرت الگوی ما است نباید ولنگاری در مسائل اجتماعی ما وجود داشته باشد و اگر مبتلا هستیم چون فرهنگ فاطمی نداریم.

وی با اشاره به اینکه اگر مسئولی در مکتب حضرت فاطمه بزرگ شده باشد هرگز قلم به امضا قانونی نمی برد که فاصله طبقاتی بیشتر شود، ادامه داد: کسی که از بیت‌المال برای استراحت خود استفاده می‌کند در این مکتب تربیت نشده است.

آیت‌الله حسینی همدانی با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) انقلابی مدافع حرم ولایت است، افزود: اگر حضرت الگوی ما است نباید ولنگاری در مسائل اجتماعی ما وجود داشته باشد و اگر مبتلا هستیم چون فرهنگ فاطمی نداریم.

امام جمعه شهر کرج با بیان اینکه بالاخره رئیس ارشاد البرز تغییر کرد، اضافه کرد: در حال حاضر توان گذاشتن یک مدیرکل برای ارشاد این شهر را ندارند و مدیرکل استان تهران با حفظ سمت برای البرز آمده است.

وی با اشاره به اینکه چرا زیر بار این مسئله رفتند و مسئولان اقدامی درست و حسابی انجام ندادند، اظهار داشت: باید فردی مسئول ارشاد البرز می‌شد که مسئولیت دیگر نداشت.

امام جمعه شهر کرج با اشاره به اینکه باید به فرهنگ فاطمی برگشت و دستورات حضرت را در تربیت افراد در نظر گرفت، بیان کرد : همه باید اهل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشند.

آیت‌الله حسینی همدانی ادامه داد: حضرت زهرا شخصیتی انقلابی داشت و امت خود را انقلابی می‌خواهد و همان‌گونه که خود به وسط میدان آمدند امت به میدان بیاید و مانند حضرت بصیر باشند و به موقع اقدام کنند. 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.